CCIE.pl

site 4 CCIE wannabies
It is currently 21 Jan 2017, 14:12

All times are UTC+01:00

Post new topic  Reply to topic  [ 40 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next
Author Message
 Post subject:
Post #16 Posted: 26 Jul 2007, 08:03 
wannabe
wannabe

Tylko pozazdroscic organizacji czasu, motywacji i samozaparcia :)

Post subject:
Post #17 Posted: 26 Jul 2007, 19:06 
CCIE
CCIE

Peper to Peper zdolny i wogole tez zazdroszcze, od grudnia (zdawalem CVOICE) sam nic nie zdalem :|, jakos nie widze juz sensu w robieniu kolejnych certow z poziomu Prof
Powodzenia z tym projektowaniem

Post subject:
Post #18 Posted: 11 Sep 2007, 09:54 
wannabe
wannabe

Skończyłem dziś czytać CCDA Official Exam Certification Guide (3-cia edycja) Bruno&Jordan. Całkiem, całkiem. Brakuje mi tu trochę jakiegoś osobistego wkładu pisarzy. Po prostu dużo, dużo suchej wiedzy co i jak. Widać tak ma być. Zamówiłem też dziś Designing for Cisco Internetwork Solutions (DESGN) (2-ga edycja) by Diane Teare. Przyjdzie dopiero pewnie pod koniec października, ale jak przyjdzie i przeczytam, to będzie przynajmniej do czego porównać Bruno i Jordana. Trochę poczekam....

Post subject:
Post #19 Posted: 23 Feb 2008, 04:33 
wannabe
wannabe

chcialbym torche odswiezyc temat i zapytac o nastepujacy cytat:

"CCNA level knowledge and BCMSN level knowledge is needed to prepare for the CCDA certification exam"

chcialbym sie zapytac jak to wyglada w praniu? czy ktos probowalem bez BCMSN?
jaki to dalo efekt? czy warto robic ccda przed ccnp?

wyjezdzam z usa i przez kilka nastepnych miesiecy nie bede mial sprzetu ani akademii gdzie moglbym zrobic CCNP dlatego pomyslame ze ccda bylaby idealna - duzo ale sama teoria..

takze.. na podstawie waszych wypowiedzi kupilem najnowsze wydanie DESGN i to bedzie moja postawa. do tego mam kursy wideo (jezeli ktos potrzebuje kursow video zaczynajac od CCNA do CCIE chyba wszystkich specjalizacji to prosze o ftp).
czy moze ktos odswierzyc do czego aktualnie warto zajzec oprocz wspomianych pozycji?
dodatkowo moze jakis przypadkowo stworzony, ale efektywny sposob nauki tej jazke wspanialej 800 stronnicowej teorii? :)

Post subject:
Post #20 Posted: 09 May 2008, 09:47 
fresh
fresh

Witam,

Ja również zastanawiam sie czy zabrać się za CCDA czy zaczynać odrazu CCNP. Wydaje mi się ze CCDA wymaga mniej poświęcenia i w przerwie wakacyjnej można by to pchnąć, ale nie jestem pewien jaki jest poziom trudnosci tegoż egzama.

Pozdrawiam,

Post subject:
Post #21 Posted: 10 May 2008, 20:30 
wannabe
wannabe

Eldomello wrote:
Witam,

Ja również zastanawiam sie czy zabrać się za CCDA czy zaczynać odrazu CCNP. Wydaje mi się ze CCDA wymaga mniej poświęcenia i w przerwie wakacyjnej można by to pchnąć, ale nie jestem pewien jaki jest poziom trudnosci tegoż egzama.

Pozdrawiam,

Exam wcale nie jest taki Associate na jaki wygląda ;) Ja bym ci proponował wpierw zrobić CCNP, a później CCDA

Post subject:
Post #22 Posted: 10 May 2008, 22:29 
wannabe
wannabe

50% respondentow pchnelo CCDA w 1-3 miesiace, czyli da sie:

Image

ps. to z CCNA prep center, wyniki ankiety jaka cisco przeprowadzalo...

Post subject:
Post #23 Posted: 11 May 2008, 09:42 
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin

No fajnie, ciekawe ilu z tych ludkow pchnelo egzamin nie uzywajac TK, pass4sure, etc ;-)

Post subject:
Post #24 Posted: 11 May 2008, 10:18 
wannabe
wannabe

Seba wrote:
No fajnie, ciekawe ilu z tych ludkow pchnelo egzamin nie uzywajac TK, pass4sure, etc ;-)

Pewnie masz racje, zauwaz tylko, ze nie wiadomo czy pytajacy ma zamiar korzystac z tych materialow.... i nie wazne, ze ktos mowi jakie to be, fe i w ogole - przeciez mozna mowic X, a robic Y ;-)

Post subject:
Post #25 Posted: 14 Nov 2008, 11:49 
wannabe
wannabe

Polecam wszystkim zastanawiajacym sie nad podejściem i nauką do CCDA, ciekawy wywiadzik na który natrafiłem podczas poszukiwania info odnośnie nowej wersji książeczki ciscopress do tego egzaminu:

TUTAJ

Post subject:
Post #26 Posted: 14 Nov 2008, 15:42 
wannabe
wannabe

kiedy to nowe wchodzi?

Post subject:
Post #27 Posted: 13 May 2009, 12:53 
wannabe
wannabe

Witam,

Chcialem odswiezyc temacik. Przygotowuje sie wlasnie do CCDA, nabylem knige Diany i chcialem zapytac tych ktory juz zdobyli nowe CCDA (640-863): Czy ta ksiazka wystarczy czy radzicie sie jeszcze czyms wspierac? Narazie czytam sobie powoli i spokojnie ale mam zamiar teraz przyspieszyc dlatego chcialbym wiedziec wczesniej co radzicie?

Pozdrawiam.

Post subject:
Post #28 Posted: 26 Apr 2010, 12:42 
member
member

Qgru, z czego uczyłeś się do CCDA (640-683) i czy te materiały ci wystarczyły?

Post subject:
Post #29 Posted: 23 Jun 2010, 20:16 
wannabe
wannabe

Mógłby ktoś polecić jakąś książkę (lub inne materiały) na podstawie własnych doświadczeń? Jakieś wskazówki? Pozdrawiam

Post subject:
Post #30 Posted: 23 Jun 2010, 20:19 
wannabe
wannabe

restrykt wrote:
Mógłby ktoś polecić jakąś książkę (lub inne materiały) na podstawie własnych doświadczeń? Jakieś wskazówki? Pozdrawiam

przeszukaj forum, znajdziesz masę wskazówek ;)

"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

Post new topic  Reply to topic  [ 40 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next

All times are UTC+01:00