ExSim bosona

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
blast3r
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 02 sie 2007, 19:15

ExSim bosona

#1

#1 Post autor: blast3r »

Mam pytanie odnośnie test enginu bosona 5.35 jak on odnosi sie do samego egzaminu poziomem czy poziom pytan jest podobny ? i czy trenujac na bosonie dobrze sie przygotuje do ccna..i drugie pytanie jakie jeszcze sa test enginy do ccna ?
z góry dzieki za odpowiedz
forum przegladalem ale nie znalazlem konkretnego porównania
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Isam
wannabe
wannabe
Posty: 544
Rejestracja: 30 mar 2007, 09:58
Lokalizacja: PL

#2

#2 Post autor: Isam »

Poziom jest taki sam jak na tescie (mniej wiecej), tej konkretnej wersji nie znam.
Do CCNA boson wystarczy, są tacy co i bez bosona przezyli.

//edit peper: regulamin sie klania
Ostatnio zmieniony 02 sie 2007, 19:54 przez Isam, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
domin
wannabe
wannabe
Posty: 847
Rejestracja: 15 lip 2005, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ExSim bosona

#3

#3 Post autor: domin »

blast3r pisze:Mam pytanie odnośnie test enginu bosona 5.35 jak on odnosi sie do samego egzaminu poziomem czy poziom pytan jest podobny ? i czy trenujac na bosonie dobrze sie przygotuje do ccna..i drugie pytanie jakie jeszcze sa test enginy do ccna ?
z góry dzieki za odpowiedz
forum przegladalem ale nie znalazlem konkretnego porównania
pozdrawiam
Cisco używa własnych enginów do symulacji na examach. Są one 'podobne' do tych symulatorów z materiałów w akademii.
.ılı..ılı.

Awatar użytkownika
Sofcik
wannabe
wannabe
Posty: 1026
Rejestracja: 28 mar 2006, 15:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: ExSim bosona

#4

#4 Post autor: Sofcik »

domin pisze:
blast3r pisze:Mam pytanie odnośnie test enginu bosona 5.35 jak on odnosi sie do samego egzaminu poziomem czy poziom pytan jest podobny ? i czy trenujac na bosonie dobrze sie przygotuje do ccna..i drugie pytanie jakie jeszcze sa test enginy do ccna ?
z góry dzieki za odpowiedz
forum przegladalem ale nie znalazlem konkretnego porównania
pozdrawiam
Cisco używa własnych enginów do symulacji na examach. Są one 'podobne' do tych symulatorów z materiałów w akademii.
Engine bardzo podobny do Bosona (nie wiem czy nie ten sam) jest np zastosowany w Cisco CCSP Flash Cards, które właśnie przerabiam przygotowując się do SND :|

--
Pozdrawiam
Piotrek

ODPOWIEDZ