ide na egzamin

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lame
member
member
Posty: 40
Rejestracja: 03 kwie 2007, 11:56
Lokalizacja: w@wa

ide na egzamin

#1

#1 Post autor: lame »

witam wszytkich mlodych padawanow i jedi. jak w temacie ide w przyszlym tygodniu na egzamin. kulem sie do niego ostanie 2 miesiace i caly czas jeszcze testy trzeskam.
prosze was o kilka slow pociechy i wzmocnienia na droge ... wiem ze to dopiero poczatek ale i tak sie denerwuje mocno.
z gory dzieki wszytkim za wsparcie

Awatar użytkownika
gangrena
CCIE/CCDE
CCIE/CCDE
Posty: 2349
Rejestracja: 08 mar 2004, 12:17
Lokalizacja: Wawa

Re: ide na egzamin

#2

#2 Post autor: gangrena »

lame pisze:witam wszytkich mlodych padawanow i jedi. jak w temacie ide w przyszlym tygodniu na egzamin. kulem sie do niego ostanie 2 miesiace i caly czas jeszcze testy trzeskam.
prosze was o kilka slow pociechy i wzmocnienia na droge ... wiem ze to dopiero poczatek ale i tak sie denerwuje mocno.
z gory dzieki wszytkim za wsparcie
Oooo bratnia duszo :!: Tez pekam. Pocieszam sie, ze wynik egzaminu Cisco i tak jest bardziej deterministyczny, niz egzaminy adwokackie (choc sporo sie ponoc zmienilo w tych ostatnich na lepsze) i jak nie zdam teraz, to przy nastepnej okazji. W kazdym razie, wierze, ze Ci sie uda za pierwszym razem. Trzymam kciuki :!:

Awatar użytkownika
PioterPL
wannabe
wannabe
Posty: 157
Rejestracja: 16 cze 2007, 20:02
Kontakt:

#3

#3 Post autor: PioterPL »

Jest kilka technik.

1) Wyobraź sobie, że wchodzisz na egzamin i go zdajesz. Skup sie na uczuciach towarzyszacych egzamowi. Człowiek mniej sie stresuje jak sie znajdzie juz w realu :P

2) 10-20 razy dziennie mow sobie "zdam ten egzamin, nauczylem sie na piatke". Pomaga pokonac stres i czlowiek nie zacina sie.

3) Przed egzaminem "rozgrzej umysł", policzy jakas całeczke w glowie ect ect :)

4) Dasz rade :)

P.S To z jakiegos ebooka ale jest naprawde spoko

P.S2 gangrena sieci+adwokatura? Respect

Awatar użytkownika
ciku
wannabe
wannabe
Posty: 910
Rejestracja: 09 paź 2005, 21:15
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków

#4

#4 Post autor: ciku »

Patrzac na avatar to jestes juz osoba z "duzym bagazem doswiadczen", wiec nie masz sie czego obawiac :wink:

A tak na powaznie, to doskonale Cie rozumiem... trzymaj sie i pamietaj ze bedzie dobrze :mrgreen:
Wyglada na to ze bedziecie razem z gangrena "oblewac" ... juz wkrotce :D
################
Nie chce Kasi ani Rity ;o)
lecz chetnie zapoznam
sie z S E C U R I T Y
################

Awatar użytkownika
Davlab
member
member
Posty: 46
Rejestracja: 30 lip 2007, 18:35

#5

#5 Post autor: Davlab »

Wiem ze stres jest duzy, ale spokojnie do tego podejdz. Na egzaminie czytaj spokojnie pytania
po dwa razy. Czasu masz full takze napewno zakonczysz go przed czasem:). Trzymam kciuki

Awatar użytkownika
lame
member
member
Posty: 40
Rejestracja: 03 kwie 2007, 11:56
Lokalizacja: w@wa

#6

#6 Post autor: lame »

dziekuje wam wszystkim za wsparcie. dobrze jest przeczytac takich kilka postow. postaram sie zastosowac do waszych rad bo na pewno mi na dobre wyjda.
a tobie gangrena tez zycze powodzenia i 3mam kciuki. ale wiesz co ... mysle ze zdamy :)

Smash
wannabe
wannabe
Posty: 57
Rejestracja: 02 lis 2006, 23:35

#7

#7 Post autor: Smash »

to ja się podciągne pod temat
Też planuje w najbliższym czasie isć zdawać.

Jak duży procent na egzaminie to symulatory ? Generalnie chodzi o to , że dostęp do sprzętu będe miał w nastepnym tygodniu i nie wiem czy tydzien na przećwiczenie wystarczy ?

pozdrawiam

dzwiedz
member
member
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2007, 12:18
Lokalizacja: Miętne\W-wa

#8

#8 Post autor: dzwiedz »

Rozumiem Cie doskonale ja tez zwlekalem z podejsciem do egzaminu i zastanawialem sie czy dostatecznie to wszystko umiem, ale w piatek sie przemoglem i okazalo sie ze nie bylo sie czego bac. Egzamin zaliczony :)

Jesli rozumiesz tematy, ktore sa w ksiazkach/curriculum do CCNA to nie bedzie problemu. Rozwiazywane testy tez Ci pomogly z oswojeniem sie z rodzajem pytan.

Naprawde bedzie dobrze :)

PS. Bardzo pomaga przekonywanie sie samemu w myslach, ze umiesz i rozumiesz zagadnienia na egzamin, wiec nie ma sie czego bac i zaliczysz egzamin spokojnie

Pozdrawiam i rowniez trzymam kciuki,
Pawel

Smash
wannabe
wannabe
Posty: 57
Rejestracja: 02 lis 2006, 23:35

#9

#9 Post autor: Smash »

dobra głupie pytanie bo im bliżej tym bardziej sie stresuje ;d
Można mieć na egzaminie karte i długopis?.....jakby nie patrzeć przydaje się często coś rozpisać.

pozdrawiam

kt
wannabe
wannabe
Posty: 416
Rejestracja: 22 lut 2006, 09:01

#10

#10 Post autor: kt »

Smash pisze:dobra głupie pytanie bo im bliżej tym bardziej sie stresuje ;d
Można mieć na egzaminie karte i długopis?.....jakby nie patrzeć przydaje się często coś rozpisać.

pozdrawiam
A jak nie można, to się rozmyślisz i nie pójdziesz...? :)

można... :wink:

goopy
wannabe
wannabe
Posty: 289
Rejestracja: 16 sie 2005, 09:22
Lokalizacja: Warszawa

#11

#11 Post autor: goopy »

kt pisze:
Smash pisze:Można mieć na egzaminie karte i długopis?
można... :wink:
Nieprecyzyjne.
Dostaniesz na egzaminie kartkę i coś do pisania. Po egzaminie musisz to oddać. _Wszystkie_ materiały zostawiasz w domu.

Smash
wannabe
wannabe
Posty: 57
Rejestracja: 02 lis 2006, 23:35

#12

#12 Post autor: Smash »

dzieki:)

Awatar użytkownika
lame
member
member
Posty: 40
Rejestracja: 03 kwie 2007, 11:56
Lokalizacja: w@wa

#13

#13 Post autor: lame »

zdalem dzisiaj rano ! :)
dzieki wszystkim za wsparcie i 3mane kciuki. wiem ze to dopiero poczatek sciezki ale i tak sie bardzo ciesze. bardzo mi zalezalo zeby go zaliczyc przed 6 listopada. przylozylem sie mocno do nauki i sie oplacilo. gratulacje dla wszystkich ktorzy dzisiaj zdali swoje egzaminy :) i powodzenia wszytkim co maja je przed soba.
kolejny krok - zapisuje sie na polibude na ccnp

ODPOWIEDZ