egzamin CCNA

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#91

#91 Post autor: Slomek. »

Leniu ;)
COMBIDATA POLAND SOPOT 81 777
Phone: 585509595 Site Code: PL12
UL EMILII PLATER 12


ALTKOM AKADEMIA SA
GDYNIA 81395
Phone: 58 6992900 Site Code: PL27
UL. WLADYSLAWA IV 43

Computer Service Support S.A. Filia Gdansk
Gdansk 80855
Phone: 48 58 3074535 Site Code: PL45
Waly Piastowskie 1

Dc Edukacja Spolka Zoo [48] 58 521 91 91
ul. Szymanowskiego 2
Gdansk 80-280
Trecom.pl

tsamsel
wannabe
wannabe
Posty: 62
Rejestracja: 30 cze 2006, 19:46
Lokalizacja: Warsaw

#92

#92 Post autor: tsamsel »

Slomek. pisze:COMBIDATA POLAND SOPOT 81 777
Phone: 585509595 Site Code: PL12
UL EMILII PLATER 12
Polecam ten osrodek, mialem tam wiele egzaminow i nigdy nie bylo zadnych problemow, do tego nie naliczaja zabojczej marzy. Ja placilem za egzaminy Cisco po 180$, pewnie teraz tez tyle jest.
Think I can.... :D

Awatar użytkownika
Fibre Optic
member
member
Posty: 30
Rejestracja: 22 gru 2003, 19:57
Lokalizacja: Poland

#93

#93 Post autor: Fibre Optic »

Polecam ten osrodek, mialem tam wiele egzaminow i nigdy nie bylo zadnych problemow, do tego nie naliczaja zabojczej marzy. Ja placilem za egzaminy Cisco po 180$, pewnie teraz tez tyle jest.
i wlasnie o to mi chodzilo :-) znalezienie czegos na sieci nie jest trudne, mi chodzi o Wasze opinie :-)

Pozdr,
Fibre optic

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#94

#94 Post autor: Slomek. »

Zdawalem w Computer Service Support S.A. Filia Gdansk i podobnie jak w Warszawie pelny profesjonalizm, egzamin teraz u nich kosztuje 610 pln zamowiony ze strony psrodka lub 500 z kawalkiem bezposrednio w prometricu lub vue
Trecom.pl

xeon
member
member
Posty: 28
Rejestracja: 10 maja 2006, 09:07
Lokalizacja: Cloud
Kontakt:

#95

#95 Post autor: xeon »

Slomek. pisze: Dc Edukacja Spolka Zoo [48] 58 521 91 91
ul. Szymanowskiego 2
Gdansk 80-280
Tutaj kilka razy zdawałem i narazie bez zastrzeżeń. Za egzamin zapłacisz 180$ (150$+tax) zamawiając przez stronę vue.com lub 150$ płacąc w ośrodku (wysyłając zgłoszenie na egzamin). Test rozwiązujesz w małym pomieszczeniu - jesteś sam z komputerem(cisza, koncentracja), a przez duże okno podglądają Cię.

P.

Awatar użytkownika
Fibre Optic
member
member
Posty: 30
Rejestracja: 22 gru 2003, 19:57
Lokalizacja: Poland

#96

#96 Post autor: Fibre Optic »

Powiem, wam Panowie, ze ceny to maja z kosmosu jak za egzamin... jak to wyglada jakie sa zasady? czy gdzies to zostalo opisane? Cz w kazdej firmie sa takie same regoly?

pozdr,
Fibre Optic

Awatar użytkownika
glowas
wannabe
wannabe
Posty: 320
Rejestracja: 28 lip 2005, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#97

#97 Post autor: glowas »

Search nie działa? Wałkowane wiele razy ...
Marcin

Awatar użytkownika
Leve
wannabe
wannabe
Posty: 158
Rejestracja: 24 lis 2006, 21:32
Lokalizacja: Hell

#98

#98 Post autor: Leve »

Z kilku ostatnich postow wynika m.in. to, ze nieodlacznym elementem zdanego egzaminu jest sniadanie.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
domin
wannabe
wannabe
Posty: 847
Rejestracja: 15 lip 2005, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#99

#99 Post autor: domin »

Właśnie przyszła mi przesyłka z Cisco (certyfikat, list z gratulacjami, zniżka 40% z Ciscopress'u i karta). Temat/zagadnienie, które chce poruszyć już kiedyś było poruszane, ale nie pamiętam dokładnej odpowiedzi, dlatego wznawiam pytanie (zapewne kolejny zgubiony topic jak z tymi Catalyst'ami). Otóż dobrze pamiętam, że ta karta ma (chyba) jedno zastosowanie - pokazując pani/panowi z obsługi w Prometricu/VUE nie musimy się martwić o podanie złego Cisco ID :). Ale mnie zastanawia inna kwestia: otóż na tej karcie mam wyryte CCNA i date ważności. Więc jak zdam np. wszystkie egzaminy ze ścieżki CCVP to też dostane taką karte z datą ważności certyfikatu? Czy może po każdym egzaminie zdanym np. GWGK, CIPT się ją dostaje? Może i pierdułkowate pytanie, ale bardzo ciekawe. :wink:
.ılı..ılı.

kt
wannabe
wannabe
Posty: 416
Rejestracja: 22 lut 2006, 09:01

#100

#100 Post autor: kt »

domin pisze:Ale mnie zastanawia inna kwestia: otóż na tej karcie mam wyryte CCNA i date ważności. Więc jak zdam np. wszystkie egzaminy ze ścieżki CCVP to też dostane taką karte z datą ważności certyfikatu?
Tak. Kartę dostajesz (tylko) razem z certyfikatem, po samych egzaminach masz tylko świstek z prometrica/vue... :wink:

pepe
member
member
Posty: 16
Rejestracja: 15 mar 2007, 15:14

#101

#101 Post autor: pepe »

Witam, nie będę ukrywał że od dłuższego czasu chodziło mi po głowie aby dopisać się w tym miejscu. Brakowało mi tylko jednej rzeczy ... minimum 849 punktów.
Dziś mam ich na koncie 923. Wrażenia:
1. Przygotowania - na poważnie od stycznia po 3-5 godz dziennie, ile było czystej nauki nie wiem, zawsze było coś co mnie rozpraszało, jak nie allegro to coś innego. Wiecie jak to jest. Materiały różne - tylko po angielsku. Akademia z Mikoma - porażka, szkoda bo inne pozycje Cisco są całkiem niezłe. Nigdy nie chodziłem na akademię - uczyłem się sam, ale pracuję przy tym sprzęcie kilka lat (z różnym nasileniem).
2. Ośrodek - zdawałem w Altkomie w Katowicach. Rejestracja przebiegła bez problemów, w związku z tym iż firma wykupiła mi voucher w Altkomie (chyba 600zł) Altkom rejestrował mnie w Prometricu i załatwiał formalności. Ja miałem się tylko stawić z dokumentami + wiedza. W ośrodku pokoik, 2 stanowiska. Komputery całkiem całkiem, to co mi się podobało (może śmieszne) monitory CRT ustawione troszkę niżej i pod kątem, patrzyło się troszkę z góry - to było bardzo wygodne. To co doprowadzało mnie do szaleństwa to pomoce do notatek. Dostalem zalaminowaną katrkę i jakiś pisak suchościeralny, który niebardzo chciał pisać po tym czymś. :evil: jeszcze mnie to wkurza. Z tym drobnym wyjątkiem warunki były bardzo dobre.
3. Egzamin. Poziom egazminu - nie będę ukrywał, że miałem chwile zwątpienia, był moment że w pytaniu znalazłem odpowiedź na któreś z poprzednich pytań. Miałem 53 pytania. Napis Congratulations! był wart przygotowań. 923 punkty mniej więcej odzwierciedlają mój poziom. Wiedziałem że w pewnych zagadnieniach jestem słabszy i Cisco doskonale to wyczuło.
4. Już po - mały niesmak jeśli chodzi o wyniki - bo tak naprawdę nie wiem (po za procentowym rozdziałem punktacji na 4 moduły) co zrobiłem źle a co dobrze. Ale skoro Cisco uznało że zasłużyłem na Ccna, to mnie to wystarczy. Podciągnę się na BSCI.

Pozdrowienia dla wszystkich którzy są przed i uznanie dla tych co po! Bo to naprawdę nie jest kaszka z mlekiem.
Pozdrawiam.

razor
wannabe
wannabe
Posty: 105
Rejestracja: 13 paź 2006, 22:02
Lokalizacja: Warszawa

#102

#102 Post autor: razor »

Hej,
A miał ktoś z was problem techniczny z samym uruchomieniem egzaminu? Mianowicie, gdy dawałem Start program zaczął ładować całe środowisko testowe, jednak po chwili wyłączał się i powracał do menu głównego gdzie są opcje Startu, Tutoriala Help i Exit chyba. No i niestety kobieta w ośrodku nie poradziła sobie z problem, dzwoniła tez do centrali Prometrica i sprawdzała wszystkie ustawienia jednak nic to nie dało. Sama z reszta mówiła że widzi coś takiego pierwszy raz. Być może był to jakiś znak żeby nie zdawać dzisiaj tego egzaminu :mrgreen: . Z mojej strony wydaje się wszystko OK, kasa ściągnięta z karty, potwierdzenie na maila tez przyszło co do egzaminu.

Awatar użytkownika
Sofcik
wannabe
wannabe
Posty: 1026
Rejestracja: 28 mar 2006, 15:29
Lokalizacja: Warszawa

#103

#103 Post autor: Sofcik »

pepe pisze: 4. Już po - mały niesmak jeśli chodzi o wyniki - bo tak naprawdę nie wiem (po za procentowym rozdziałem punktacji na 4 moduły) co zrobiłem źle a co dobrze. Ale skoro Cisco uznało że zasłużyłem na Ccna, to mnie to wystarczy. Podciągnę się na BSCI.
Pewnie źle ankietę wypełniłeś na początku ;-)
pepe pisze:Pozdrowienia dla wszystkich którzy są przed i uznanie dla tych co po! Bo to naprawdę nie jest kaszka z mlekiem.
Pozdrawiam.
Zobaczymy co powiesz przy BSCI :D

--
Pozdrawiam
Piotrek

Awatar użytkownika
domin
wannabe
wannabe
Posty: 847
Rejestracja: 15 lip 2005, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#104

#104 Post autor: domin »

razor pisze:Hej,
A miał ktoś z was problem techniczny z samym uruchomieniem egzaminu? Mianowicie, gdy dawałem Start program zaczął ładować całe środowisko testowe, jednak po chwili wyłączał się i powracał do menu głównego gdzie są opcje Startu, Tutoriala Help i Exit chyba. No i niestety kobieta w ośrodku nie poradziła sobie z problem, dzwoniła tez do centrali Prometrica i sprawdzała wszystkie ustawienia jednak nic to nie dało. Sama z reszta mówiła że widzi coś takiego pierwszy raz. Być może był to jakiś znak żeby nie zdawać dzisiaj tego egzaminu :mrgreen: . Z mojej strony wydaje się wszystko OK, kasa ściągnięta z karty, potwierdzenie na maila tez przyszło co do egzaminu.
Miałem tak samo, już wypekałem, że kasa przepadła, ale jakoś ruszyło. Okazało się, że po wciśnięciu start okno z examem się uruchamiało, ale zminimalizowane - ALT+TAB i działało :).
.ılı..ılı.

razor
wannabe
wannabe
Posty: 105
Rejestracja: 13 paź 2006, 22:02
Lokalizacja: Warszawa

#105

#105 Post autor: razor »

Tylko że gdy uruchomił sie już sam test to rzeczywiście chyba miałbym już stracona kasę. Tymczasem na moim koncie w Prometricu dalej status egzaminu mam jako Pending i mogę zmienić sobie datę egzaminu. Ale może jest tak jak mówisz, trzeba to jeszcze sprawdzić.

Poprawka, okazuje sie ze daty egzaminu już nie mogę zmienić. Trzeba będzie jakoś anulować tamten egzamin i ustawić nowy.

Edit --> Jedna rada. Jak coś załatwiacie z Prometriciem to tylko telefonicznie. Mailowo sprawa się ciągnie kilka dni a tak sprawę można załatwić od ręki.

Edit 2 --> Dzisiaj (26.03) sprawa została zakończona pomyślnie :D Ale łatwo nie było. Szczególnie symulacja na switchu gdyż na Dynamipsie za bardzo nie ćwiczyłem tego. Ale najważniejsze ze do przodu. Prawdopodobnie teraz BSCI na celowniku.

ODPOWIEDZ