Nie mogę aktywować konta na Cisco Certification Tracking Sys

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
rideluk
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2011, 22:39

Nie mogę aktywować konta na Cisco Certification Tracking Sys

#1

#1 Post autor: rideluk »

Jak w temacie.. posiadam CSCO ID, jego auth code oraz zalożyłem konto na cisco.com

po kliknięciu na stronę " http://i7lp.integral7.com/cisco " wybieram "Login with Cisco.com ID"
wpisuje swoje cisco.com id oraz hasło i zaraz po kliknięciu przycisku strona wpada w pętle (odświeża się ciągle pusta). Ktoś miał takie problemy?

Oczywiście testowałem na ie9, mozilla4, chrome.. Napisałem również maila do supportu ciscocert.force.com..

pozdrawiam i przepraszam jeśli nie w tym miejscu..

Awatar użytkownika
gryglas
wannabe
wannabe
Posty: 1790
Rejestracja: 09 maja 2006, 07:56
Lokalizacja: Warsaw, PL

Re: Nie mogę aktywować konta na Cisco Certification Tracking

#2

#2 Post autor: gryglas »

rideluk pisze:Jak w temacie.. posiadam CSCO ID, jego auth code oraz zalożyłem konto na cisco.com

po kliknięciu na stronę " http://i7lp.integral7.com/cisco " wybieram "Login with Cisco.com ID"
wpisuje swoje cisco.com id oraz hasło i zaraz po kliknięciu przycisku strona wpada w pętle (odświeża się ciągle pusta). Ktoś miał takie problemy?

Oczywiście testowałem na ie9, mozilla4, chrome.. Napisałem również maila do supportu ciscocert.force.com..

pozdrawiam i przepraszam jeśli nie w tym miejscu..
Miałem identyczny problem, również napisałem do supportu i po ok 2 dniach wszystko było OK.
Od tamtej pory bez problemu.

Z tego co pamiętam pisałem do: web-help@cisco.com

paull
fresh
fresh
Posty: 9
Rejestracja: 08 wrz 2011, 18:10

#3

#3 Post autor: paull »

Witam!

Dostałem właśnie e-maila z CSCO ID i auth code. i wchodzę na tą stronę http://i7lp.integral7.com/cisco " wybieram "Login with Cisco.com ID" i co mam tam wpisać w nazwa użytkownika i hasło , bo jak tam wpisuję CSCO ID i auth code to wyskakuje że to nie ten użytkownik i hasło. Czy ktoś wie o jakie dane tu chodzi :?:
Czy Cisco.com ID = CSCO ID :?:
Z góry dzieki za pomoc.
Ostatnio zmieniony 23 lip 2012, 13:34 przez paull, łącznie zmieniany 1 raz.

wysoki
wannabe
wannabe
Posty: 231
Rejestracja: 01 paź 2007, 13:07
Lokalizacja: Warszawa

#4

#4 Post autor: wysoki »

paull pisze: Czy Cisco.com ID = CSCO ID :?:
Nie, cisco.com ID to CCO.
CSCO ID to numer, który został Ci przydzielony jak zdałeś pierwszy egzamin cisco. Powinien być na kartce z wynikami z egzaminu.
wysoki
CCNA

paull
fresh
fresh
Posty: 9
Rejestracja: 08 wrz 2011, 18:10

#5

#5 Post autor: paull »

Tylko ja nigdy jeszcze nie zdawałem egzaminu Cisco. Narazie zrobiłem sobie konto na personvue. i dostałem tego e-maila od cisco z tym kodem. Czyli musze się zarejestrować aby dostać ten numer cisco.com ID?

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#6

#6 Post autor: Seba »

paull pisze:Tylko ja nigdy jeszcze nie zdawałem egzaminu Cisco. Narazie zrobiłem sobie konto na personvue. i dostałem tego e-maila od cisco z tym kodem. Czyli musze się zarejestrować aby dostać ten numer cisco.com ID?
Tak trzeba przejsc przez faze Registration, czytaj trzeba zalozyc konto na CCO.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

ODPOWIEDZ