Która ksiązka do ccna

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bulba72
wannabe
wannabe
Posty: 70
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:00

#46

#46 Post autor: Bulba72 »

Ja wiedząc o tym, że zmienia się numer egzaminu i jego treść się lekko powiększa świadomie zamówiłem książki Odoma, zdałem ICND1, a teraz mam trzy lata na zdanie ICND2. Co prawda nie myślę dawać sobie aż tyle czasu, ale połowę materiału mam już zdane. :)

Książki na pewno Ci się przydadzą, a treści i materiały do nowego ICND2 znajdziemy na pewno w necie.

pewnyktos
member
member
Posty: 16
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:08

#47

#47 Post autor: pewnyktos »

Napisałem do księgarni, ciekawe czy będę mógł wymienić.

Czy dokładnie z tej strony będzie dobra wersja?
http://www.amazon.co.uk/gp/product/1587 ... B2OK2Q2YCL

damson
fresh
fresh
Posty: 2
Rejestracja: 04 lip 2013, 23:43

#48

#48 Post autor: damson »

Witam serdecznie, chcąc nie chcąc dostałem w prezencie książki wydawnictwa PWN CCNA Exploration Akademi sieci Cisco w wersji 4 i oddać niestety ich już nie mogę:( Czytałem wiele negatywnych opinii na temat tej pozycji i przyznaje że jestem w kropce, przerobić je czy jak ktoś stwierdził 'to strata czasu' dlatego że one nie przygotują mnie do egzaminu tak jak należy. Proszę o radę kogoś kto miał podobny problem

Awatar użytkownika
Bulba72
wannabe
wannabe
Posty: 70
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:00

#49

#49 Post autor: Bulba72 »

Skoro jak piszesz, masz już w rękach te książki to co ci szkodzi je przeczytać? Wyrobisz sobie swoje zdanie na ten temat, a wiedza, którą w nich znajdziesz przecież nie przyniesie ci straty.
Mam te książki, czytałem je, a do egzaminu przygotowywałem się z Odoma. Książek PWN nie myślę się pozbywać. Coś zawsze w nich znajdę.

damson
fresh
fresh
Posty: 2
Rejestracja: 04 lip 2013, 23:43

#50

#50 Post autor: damson »

Przeglądałem dzisiaj książki odoma i widzę że z moim angielskim jest naprawdę kiepsko:( Stąd chciałem wiedzieć czy po przerobieniu materiału z książek Akademii Sieci Cisco będę mógł podejść do egzaminu ccna, na który jednak chciałbym być przygotowany gdyż nie owijając w bawełnę trochę kosztuje..

Zomal
wannabe
wannabe
Posty: 240
Rejestracja: 11 cze 2012, 23:02
Kontakt:

#51

#51 Post autor: Zomal »

damson pisze:Stąd chciałem wiedzieć czy po przerobieniu materiału z książek Akademii Sieci Cisco będę mógł podejść do egzaminu ccna, na który jednak chciałbym być przygotowany gdyż nie owijając w bawełnę trochę kosztuje..
Brakuje niektórych rzeczy, przy czym radzę się spieszyć do 30 września ze zdawaniem, póki jest CCNA v.4. Co do twojego angielskiego... egzamin możesz zdawać w kilku jezykach... angielskim, hiszpańskim czy japońskim... więc chcąc czy nie chcą musisz podszkolić język.
Ja do CCNA przeczytałem 2 razy 4 tomy + później to czego nie pamiętałem, ogólnie tłumaczenia są słabe np.
wildcard mask to w Polskich tłumaczeniach: dzika maska, maska blankietowa, odwrócona maska... Jeszcze z jakąś jedną dziwną nazwą się spotkałem :D Szkoda, że brakuje tam często wypisywania kursywą angielskich nazw...

ODPOWIEDZ