pytania do CCNA

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
85piotrek26
newbie
newbie
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2012, 13:50

pytania do CCNA

#1

#1 Post autor: 85piotrek26 »

Witam,

Chciałem spytać czy są dostępne gdzieś w sieci pytania do egzaminu CCNA (604-802) na 2012 rok? Dodam ze googlalem ale odnalazłem jedynie pytania cząstkowe do CCNA 1,2,3,4.


Pozdrawiam
Piotrek

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#2

#2 Post autor: garfield »

jak pytasz o gotowce to regulamin forum zabrania takich pytań
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

itmind
wannabe
wannabe
Posty: 248
Rejestracja: 12 sie 2009, 09:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#3

#3 Post autor: itmind »


223roni256
member
member
Posty: 15
Rejestracja: 16 maja 2012, 07:57

#4

#4 Post autor: 223roni256 »

Witam ja podobnie jak kolega z tym, że chciałem spytać czy nie ma któs polecić jakieś książki stricte z pytaniami oczywiście chodzi legalne zródło (Pozdrawiam Panów Administratorów tym razem przeczytałem regulamin :P ) jak np. Akademia Sieci Cisco serii CCNA Exploration ??
Nothing Will Happen Until You Take Action And Start Believe Yourself

Awatar użytkownika
grze
wannabe
wannabe
Posty: 419
Rejestracja: 09 cze 2008, 23:15
Lokalizacja: Warsaw

#5

#5 Post autor: grze »

223roni256 pisze:Witam ja podobnie jak kolega z tym, że chciałem spytać czy nie ma któs polecić jakieś książki stricte z pytaniami oczywiście chodzi legalne zródło (Pozdrawiam Panów Administratorów tym razem przeczytałem regulamin :P ) jak np. Akademia Sieci Cisco serii CCNA Exploration ??
Jak to książki z pytaniami? Masz dużo literatury żeby przygotowywać się do CCNA, w tym często i gęsto polecana CCNA OECG od W. Odoma.
It doesn't matter how many certs you've got... it's really all about the pure knowledge behind them...

223roni256
member
member
Posty: 15
Rejestracja: 16 maja 2012, 07:57

#6

#6 Post autor: 223roni256 »

Dzięki sprawdze pozycje.

Rozumiem że w przy rozwienięciu tego skrótu chodzi o

CCNA Official Exam Certification Library W. Odoma
Nothing Will Happen Until You Take Action And Start Believe Yourself

benou
member
member
Posty: 45
Rejestracja: 02 sty 2011, 17:05

#7

#7 Post autor: benou »

I wlasnie do tej ksiazki dolaczone sa plytki, gdzie mozna znalezc sporo przykladowych pytan z zakresu ccna.

Zomal
wannabe
wannabe
Posty: 240
Rejestracja: 11 cze 2012, 23:02
Kontakt:

#8

#8 Post autor: Zomal »

Nie ma co się śpieszyć z pytaniami. Są osoby, które zdają certy tylko sugerując się tym, aby zdobyć ich jak najwięcej. Warto przeczytać kilka książek i labować... Przecież potem jak zaczniesz pracę to *LameKing* Ci nie pomoże, a znowu szkoda robić certa dla certa. Raczej warto traktować go jako motywację do nauki a zdanie egzaminu jako potwierdzenie twoich umiejętności.

223roni256
member
member
Posty: 15
Rejestracja: 16 maja 2012, 07:57

#9

#9 Post autor: 223roni256 »

Zomal pisze:Nie ma co się śpieszyć z pytaniami. Są osoby, które zdają certy tylko sugerując się tym, aby zdobyć ich jak najwięcej. Warto przeczytać kilka książek i labować... Przecież potem jak zaczniesz pracę to *LameKing* Ci nie pomoże, a znowu szkoda robić certa dla certa. Raczej warto traktować go jako motywację do nauki a zdanie egzaminu jako potwierdzenie twoich umiejętności.
Ja akurat robę certyfikat CCNA że zacząć pracę związaną z tym działem, konfigurację mam już opanowaną, dlatego nie chciałbym oblać egazminu z powodu jakieś głupoty a pytania z tego co słyszałem potrafią być dość podchwytliwe.

Ogólnie mam taką stategię, że wolę być pewny na 100% a nawet na 110% :D

Pozdrawiam Łukasz
Nothing Will Happen Until You Take Action And Start Believe Yourself

tygrys
fresh
fresh
Posty: 7
Rejestracja: 09 sty 2014, 08:38

#10

#10 Post autor: tygrys »

Ja odświeżę temat od początku stycznia zacząłem przygotowywać się do egzaminu, mam dwie książki CCNA Official Exam Certification Library W. Odoma icnd 1 i 2 przygotowujące do 640-802 i dwie oddoma z 200-120 icnd1 i 2, mam je zamiar łyknąć ale mam jedno pytanko co ominąć z 640-802 (wiem że wireless) ale co jeszcze? I w sumie jeszcze jedno gdzie można znaleźć najświeższe testkingi itp żeby sobie jakoś poukładać?

Keadwen
wannabe
wannabe
Posty: 192
Rejestracja: 03 paź 2011, 07:14

#11

#11 Post autor: Keadwen »


tygrys
fresh
fresh
Posty: 7
Rejestracja: 09 sty 2014, 08:38

#12

#12 Post autor: tygrys »

Dzięki, oglądałem go kiedyś ale zapomniałem.

ODPOWIEDZ