CCNA Voucher - ile można czekać?

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
Zomal
wannabe
wannabe
Posty: 240
Rejestracja: 11 cze 2012, 23:02
Kontakt:

#16

#16 Post autor: Zomal »

irajarek pisze:(...)
Pamiętam, że mi też nie poszło coś przy rejestracji... Kod wpisałem w 1 pole przy zniżce a są dwa ;) Spróbuj wpisać w drugie okno... A jak to nie jest przyczyną problemu może lepiej szybko zadzwonić do VUE ?

Awatar użytkownika
vamos
wannabe
wannabe
Posty: 105
Rejestracja: 29 lip 2013, 11:27
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

#17

#17 Post autor: vamos »

O ile dobrze kojarzę to w profilu na Netacadzie jest Network Academy Conection ID ktory musi byc wklepany w jakieś pole w profilu na Pearson VUE. Poprzeglądaj po swoje profile na cisco.com, netacad i Pearson VUE - gdzieś czegoś nie wpisałeś i błąd ktory Ci wywala jest spowodowany tym że Pearson nie jest powiązany z Twoim Netacadem więc notabene nic nie wie o zniżce

irajarek
rookie
rookie
Posty: 11
Rejestracja: 14 maja 2013, 11:31

#18

#18 Post autor: irajarek »

tylko, ze jak pierwszy raz sorawdzalem kod dzialal, tylko egz. nie zaakceptowalem, a teraz juz nie dziala.. Czy jest polski oddziale VUE? po ang.dogadam sie tylko pisemnie..

Awatar użytkownika
vamos
wannabe
wannabe
Posty: 105
Rejestracja: 29 lip 2013, 11:27
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

#19

#19 Post autor: vamos »

Niestety nie ma polskiego działu. Ja się z Pearsonem kontaktowałem w sprawie egzaminu pod adresami:

PVEMEACUSTOMERSERVICE@pearson.com
testinginfo@pearson.com


Póki co minęlo 11 dni i zero odpowiedzi.
Numery telefonów:

United Kingdom 0800-7319905
EMEA Region (Toll) +44-161-855-7455


Pod obydwoma wiszę na słuchawce po 5 minut, niby "w kolejce" i nikt nie odbiera. Generalnie kontakt z Pearsonem jest do kitu.

irajarek
rookie
rookie
Posty: 11
Rejestracja: 14 maja 2013, 11:31

#20

#20 Post autor: irajarek »

Zniżkę udało się wykorzystać, faktycznie był inny Network Academy Conection ID w VUE, gdyz posiadalem dwa konta w netacadzie.
Egz.(starsza wersja ICND1) zdany na 864 pkt. :)

ODPOWIEDZ