Vouchery zniżkowe

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
durszlak
rookie
rookie
Posty: 10
Rejestracja: 31 lip 2013, 14:23

Vouchery zniżkowe

#1

#1 Post autor: durszlak »

Witam,

Czy ktoś wie skąd można uzyskać vouchery zniżkowe na egzamin CCNA?

Awatar użytkownika
Bulba72
wannabe
wannabe
Posty: 70
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:00

#2

#2 Post autor: Bulba72 »

Ja po ukończeniu Akademii i uzyskaniu odpowiednio wysokiego wyniku na ostatnim Finalu otrzymałem taką zniżkę. W inny sposób chyba się nie da takiej zniżki otrzymać.

Awatar użytkownika
domin
wannabe
wannabe
Posty: 847
Rejestracja: 15 lip 2005, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#3

#3 Post autor: domin »

Mozna czasami w internecie znaleźć i kupić, jednak czasami cena vouchera nie oddaje tej zniżki i wychodzi prawie jednakowo.
.ılı..ılı.

lucc84
member
member
Posty: 26
Rejestracja: 20 sie 2012, 09:00

#4

#4 Post autor: lucc84 »

Nie wiem czy koś się przejmują tą informacja ale podczas generacji vouchera jest taka informacja:
Exam Discount Voucher Policies
· Discount vouchers may not be sold and are for the sole use of Networking Academy students and instructors who have met the eligibility criteria outlined by Cisco Networking Academy. Individuals or Cisco affiliated partners who use certifications discount vouchers or promotional codes that are fraudulent or otherwise obtained from an unauthorized source (including legitimate vouchers for attempted re-use) may risk up to and including a lifetime ban on all future exams, the nullification of all previous certifications or other program sanctions at the discretion of Cisco.
Jak mi jeszcze wiadomo to zmienił się sposób generacji vouchera gdzie należy podac swoje dane osobowe link generacji vouczera i automatycznie jest przypisywana Academy Connection ID (step E strona 8.) ale mogę się mylić. Już kiedyś na forum o tym pisali.

durszlak
rookie
rookie
Posty: 10
Rejestracja: 31 lip 2013, 14:23

#5

#5 Post autor: durszlak »

Jestem na 3 semestrze Akademii Cisco.
Po finalu dostanę taki voucher?
Czy tylko niektóre szkoły rozdają taką zniżkę?

Awatar użytkownika
domin
wannabe
wannabe
Posty: 847
Rejestracja: 15 lip 2005, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#6

#6 Post autor: domin »

Wszystkie, warunkiem jest uzyskać ileś tam procent z ostatniego semestru (kiedyś tak było).
.ılı..ılı.

Zomal
wannabe
wannabe
Posty: 240
Rejestracja: 11 cze 2012, 23:02
Kontakt:

#7

#7 Post autor: Zomal »

durszlak pisze:Jestem na 3 semestrze Akademii Cisco.
Po finalu dostanę taki voucher?
Czy tylko niektóre szkoły rozdają taką zniżkę?
Po zmianach u nas na Polibudzie Rzeszowskiej jest teraz tak, że trzeba zdawać po 4 semestrach jakiegoś jeszcze "Finala" z całości materiału a nie tylko z ostatniego semestru...
Ja jeszcze starą szkołą zdawałem, więc nie wiem na 100% jak to jest - skoro jesteś na Akademii spytaj się instruktora, od tego jest aby Ci udzielić informacji :twisted:

Awatar użytkownika
elvismichal
wannabe
wannabe
Posty: 123
Rejestracja: 10 mar 2013, 13:44

#8

#8 Post autor: elvismichal »

Final to część do oceny za 4 semestr raczej, więc by się zgadzało. Na NetSpace są warunki otrzymania vouchera...ja już czekam miesiąc, a miało być 72 godziny...

Beo
member
member
Posty: 16
Rejestracja: 14 lut 2012, 15:55

#9

#9 Post autor: Beo »

Napisz na support że nie dostałeś vouchera - przyślą Ci. Ja tak miałem że też czekałem tydzień i nic, po mailu po 2-3 dniach przyszedł voucher.

Awatar użytkownika
elvismichal
wannabe
wannabe
Posty: 123
Rejestracja: 10 mar 2013, 13:44

#10

#10 Post autor: elvismichal »

Nie jednego już maila wysłałem. Ale to nie ten wątek - już się żaliłem gdzie indziej...;). Mija jednak kolejny tydzień i nic.

ODPOWIEDZ