Certificate Status

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Piotrek
wannabe
wannabe
Posty: 143
Rejestracja: 28 sie 2005, 23:12
Lokalizacja: Kraków

Certificate Status

#1

#1 Post autor: Piotrek »

Po zalogowaniu na stronce www.cisco.com/go/certifications/login w test history/ certificate status mam
Event Name Kit Sent Kit Type Returned
CCNA Kit n/a n/a No

w Fulfillment Preference mam printed certificate. Co oznaczaja takie wartosci ? jezeli juz wysla do mnie to jakie przybieraja wartosci ?

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#2

#2 Post autor: marcins »

znaczy ze niedawno zdales CCNA i ze:

jak ci wysla certyfikat to pokaze sie data wyslania ( daj im jakies 3 tygodnie )
kit type bedzie printed
i jak dojdzie do ciebie to returned bedzie : NO

Awatar użytkownika
Piotrek
wannabe
wannabe
Posty: 143
Rejestracja: 28 sie 2005, 23:12
Lokalizacja: Kraków

#3

#3 Post autor: Piotrek »

dzieki wielkie :)

Awatar użytkownika
slomek
inner circle
inner circle
Posty: 479
Rejestracja: 16 mar 2005, 10:40

#4

#4 Post autor: slomek »

marcins pisze: jak ci wysla certyfikat to pokaze sie data wyslania ( daj im jakies 3 tygodnie )
Optymista :), ja np na CCIP czekalem 6 tygodni ale znam ludzi ktorzy nigdy nie dostali certyfikatu i w statusie maj, ze nie wrocil :twisted:

Alf
member
member
Posty: 49
Rejestracja: 14 kwie 2004, 15:05
Lokalizacja: Wawa / Poland

#5

#5 Post autor: Alf »

slomek pisze:
marcins pisze: jak ci wysla certyfikat to pokaze sie data wyslania ( daj im jakies 3 tygodnie )
Optymista :), ja np na CCIP czekalem 6 tygodni ale znam ludzi ktorzy nigdy nie dostali certyfikatu i w statusie maj, ze nie wrocil :twisted:
Też spotkalem sie z taką sytuacją pozostaje tylko zakupić cert za jedyne 15$

Awatar użytkownika
itlukasz
wannabe
wannabe
Posty: 149
Rejestracja: 27 sie 2005, 10:07
Lokalizacja: Glasgow

#6

#6 Post autor: itlukasz »

Alf pisze:
slomek pisze:
marcins pisze: jak ci wysla certyfikat to pokaze sie data wyslania ( daj im jakies 3 tygodnie )
Optymista :), ja np na CCIP czekalem 6 tygodni ale znam ludzi ktorzy nigdy nie dostali certyfikatu i w statusie maj, ze nie wrocil :twisted:
Też spotkalem sie z taką sytuacją pozostaje tylko zakupić cert za jedyne 15$
to ja czegos nie rozumiem, placi sie za ten cert czy nie ? w statusie mam to samo co Piotrek napisal, dodatkowo jest tam kolumna Shipping Options ktora zwiera opcje upgrade, po kliknieciu jest do wyboru:

DHL (US) 18$
DHL (International) 26$

moj status wyglada tak:

Kod: Zaznacz cały

Certificate Status  
Event Name          Shipping Options    Kit Sent    Kit Type    Returned 
CCNA Kit                     Upgrade             n/a         n/a             No 
mam zaznaczyc ten international i zaplacic 26$ czy czekac az przysla za darmo ?

pzdr

Awatar użytkownika
kktm
CCIE
CCIE
Posty: 2025
Rejestracja: 20 paź 2004, 14:43
Lokalizacja: Wrocław

#7

#7 Post autor: kktm »

slomek pisze: Optymista :), ja np na CCIP czekalem 6 tygodni ale znam ludzi ktorzy nigdy nie dostali certyfikatu i w statusie maj, ze nie wrocil :twisted:
Ja niedostalem i to kilku :),

fakt najbardziej wyczekiwalem tego z ccna- och to byla duma ze jestem juz w kregu associate :).

Pozniej nastapila znieczulica, wszak najwazniejsze ze jest sie w bazie cco i mozna komus podeslac link w ktorym jest wypisana cala kariera certyfikacyjna, no chyba ze sie sciany tapetuje certami :D

A tak btw dla potomnych :) za format pdf tez biora duzo pieniedzy, ja po pol roku zglosilem case w sprawie zaginiecia kilku papirow i............ w koncu wyslali mi je w formie elektronicznej.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#8

#8 Post autor: Seba »

slomek pisze: Optymista :), ja np na CCIP czekalem 6 tygodni ale znam ludzi ktorzy nigdy nie dostali certyfikatu i w statusie maj, ze nie wrocil :twisted:
Ogólnie to mam to samo, CCIP zdane już dość dawno :wink: a certa nie dostałem. Teraz się wstrzymuję z ponownym zamówieniem, ale jak już zjadę do Dublina to wygeneruję kolejny request.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
slomek
inner circle
inner circle
Posty: 479
Rejestracja: 16 mar 2005, 10:40

#9

#9 Post autor: slomek »

Widziecie bo Cisco to tak naprawde dziady :P , Juniper dla porównania nie dosc ze certyfikat przysyla z ksiazka (wartosci polowy egzaminu) to na dodatek kurierem z UPS i co ciekawe wersja pdf jest za free. Mowie Wam dziady...

Awatar użytkownika
glowas
wannabe
wannabe
Posty: 320
Rejestracja: 28 lip 2005, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#10

#10 Post autor: glowas »

itlukasz pisze: to ja czegos nie rozumiem, placi sie za ten cert czy nie ? w statusie mam to samo co Piotrek napisal, dodatkowo jest tam kolumna Shipping Options ktora zwiera opcje upgrade, po kliknieciu jest do wyboru:
Nie, nie płaci się. Upgrade możesz zrobić jeśli chcesz dostać szybciej (i mieć jakąś pewność, że wogóle dojdzie :) to tak patrząc na odpowiedzi kolegów :))
itlukasz pisze: mam zaznaczyc ten international i zaplacic 26$ czy czekac az przysla za darmo ?
Czekać. Mi przeszedł ostatnio CCDA po ponad miesiącu. Prędzej bym pewnie po niego pieszo zaszedł i jeszcze wrócił :) Cierpliwości, jak wyślą to będziesz miał Sent.
Marcin

Awatar użytkownika
kktm
CCIE
CCIE
Posty: 2025
Rejestracja: 20 paź 2004, 14:43
Lokalizacja: Wrocław

#11

#11 Post autor: kktm »

slomek pisze:Widziecie bo Cisco to tak naprawde dziady :P , Juniper dla porównania nie dosc ze certyfikat przysyla z ksiazka (wartosci polowy egzaminu) to na dodatek kurierem z UPS i co ciekawe wersja pdf jest za free. Mowie Wam dziady...

Ja mam 2 malutkie certy z junipera- jakies salesowe zdawane przez www.
Za ich zdanie nic firma nie placila- mozna bylo do bulu probowac.
Po krotkim czasie przyszly do mnie 2 paczki z certami, jkimis ulotkami i upominkami
BAJERANCKA MYSZ USB DO LAPTOPA I ETUI NA CD ZE SKORY

i to wszyskto za free, o cisco juz nie bede pisal szkoda slow

Awatar użytkownika
itlukasz
wannabe
wannabe
Posty: 149
Rejestracja: 27 sie 2005, 10:07
Lokalizacja: Glasgow

#12

#12 Post autor: itlukasz »

hey, dzisiaj dosalem cert CCNA :], list gratulacyjny, zniżke 40% na ciscopress z której ogromnie się cieszę :] oraz karte wielkosci kredytowej z imieniem, nazwiskiem i tytulem :], i wszystko by bylo ok gdyby nie to, ze nie bylo mnie w domku i listonosz zgial se to wpół i wlozyl do skrzynki, nie rozumiem jak mogl tak zrobic, przeciez to na czucie czuc ze jest w twardej oprawie i musial sie nieźle starac zeby zgiąć, niestety nic na to juz nie poradze udalo mi sie cert wygladzic ze nic nie widac, niestety teczka jest zgieta i nic z tym juz nie zrobie :(.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#13

#13 Post autor: marcins »

teczek mam od cholery....chod zpewnie juz moga byc w smiechach...

Awatar użytkownika
sebu
CCIE / Instruktor CNAP
CCIE / Instruktor CNAP
Posty: 843
Rejestracja: 03 cze 2005, 02:08
Lokalizacja: Warsaw, Poland
Kontakt:

#14

#14 Post autor: sebu »

itlukasz pisze:listonosz zgial se to wpół i wlozyl do skrzynki, nie rozumiem jak mogl tak zrobic...
pozdrawiam
a moj wyglada jak psu z d*** bo listonosz na 4 zlozyl... ledwo sie dalo bo tekturki w srodku i napisane zeby nie zginac, a jednak polski listonosz potrafi i do skrzynki wcisnal, przy okazji szarpiac brzegi... chyba przejde na PDF-y
Jesteś ambitnym inżynierem i szukasz ciekawych projektów? Zapraszamy do współpracy w ramach NetFormers (stałej i projektowej). Info na PRV.

Work: http://netformers.pl
Linked-in: http://www.linkedin.com/in/strzelak

Awatar użytkownika
itlukasz
wannabe
wannabe
Posty: 149
Rejestracja: 27 sie 2005, 10:07
Lokalizacja: Glasgow

#15

#15 Post autor: itlukasz »

sebu pisze:
itlukasz pisze:listonosz zgial se to wpół i wlozyl do skrzynki, nie rozumiem jak mogl tak zrobic...
pozdrawiam
a moj wyglada jak psu z d*** bo listonosz na 4 zlozyl... ledwo sie dalo bo tekturki w srodku i napisane zeby nie zginac, a jednak polski listonosz potrafi i do skrzynki wcisnal, przy okazji szarpiac brzegi... chyba przejde na PDF-y
no to jest wlasnie najlepsze, jedzie se taka koperta nienaruszona przez tyle tysiecy km aby na 1,5m od domu pogiąc ją na kawaleczki, ale na 4 częsci ? teraz myśle, że mialem ogromne szczęście :wink: ale tak serio to paczka powinna byc poleconym nie ma mnie to listonosz nie zostawia tego nigdzie oprócz poczty. W sobote przeprowadzam się do Szkocji i mam nadzieje ze jak zamówie książki z Ciscopress do CCNP to nie wcisnie ich listonosz przez dziurke od skrzynki :] .

ps ta karta, którą dostałem w zestawie oprócz tego ze sa na niej moje dane itp, ją sie gdzies jeszcze używa, że ma ten pasek magnetyczny z tyłu ??

pozdrawiam

ODPOWIEDZ