Zapytanie o certyfikat

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
piotrino
member
member
Posty: 36
Rejestracja: 07 paź 2013, 14:14
Lokalizacja: CCNA

Zapytanie o certyfikat

#1

#1 Post autor: piotrino »

Witam, dostałem certyfikat w .pdf. I tu mam pytanie czy za wydrukowany i wysłany certyfikat z USA do Polski wysyłany jest darmowo? Czykosztuje 15$ jak jest na stronie na której zamawiałem certyfikat w .pdf?



Pozdrawiam

Awatar użytkownika
elvismichal
wannabe
wannabe
Posty: 123
Rejestracja: 10 mar 2013, 13:44

#2

#2 Post autor: elvismichal »

Mi tam przesłali za darmo ;).

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Zapytanie o certyfikat

#3

#3 Post autor: Kyniu »

piotrino pisze:Witam, dostałem certyfikat w .pdf.
Bo widać tak wybrałeś w swoim profilu.

piotrino
member
member
Posty: 36
Rejestracja: 07 paź 2013, 14:14
Lokalizacja: CCNA

Re: Zapytanie o certyfikat

#4

#4 Post autor: piotrino »

Kyniu pisze:
piotrino pisze:Witam, dostałem certyfikat w .pdf.
Bo widać tak wybrałeś w swoim profilu.
Oczywiście domyślnie było ustawione w moim profilu w .pdf. I teraz cisco mi odpisało ze musze zakupić certyfikat jak chcę go mieć wydrukowanego. Zastanawiam się co zrobić. Może sobie sam wydrukować certyfikat w .pdf ale to nie to samo... I tu mam pytanie czy mogę zapłacić kartą visa polska podając dane karty przy zamówieniu? Ile to razem będzie kosztowało mniej więcej.... Dochodza chyba koszty przewalutowania itp....
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zapytanie o certyfikat

#5

#5 Post autor: garfield »

piotrino pisze:
Kyniu pisze:
piotrino pisze:Witam, dostałem certyfikat w .pdf.
Bo widać tak wybrałeś w swoim profilu.
Oczywiście domyślnie było ustawione w moim profilu w .pdf. I teraz cisco mi odpisało ze musze zakupić certyfikat jak chcę go mieć wydrukowanego. Zastanawiam się co zrobić. Może sobie sam wydrukować certyfikat w .pdf ale to nie to samo... I tu mam pytanie czy mogę zapłacić kartą visa polska podając dane karty przy zamówieniu? Ile to razem będzie kosztowało mniej więcej.... Dochodza chyba koszty przewalutowania itp....
Pozdrawiam
idź do sklepu papierniczego wybierz jakiś ładny papier i sobie sam wydrukuj :)
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

piotrino
member
member
Posty: 36
Rejestracja: 07 paź 2013, 14:14
Lokalizacja: CCNA

Re: Zapytanie o certyfikat

#6

#6 Post autor: piotrino »

garfield pisze:
piotrino pisze:
Kyniu pisze: Bo widać tak wybrałeś w swoim profilu.
Oczywiście domyślnie było ustawione w moim profilu w .pdf. I teraz cisco mi odpisało ze musze zakupić certyfikat jak chcę go mieć wydrukowanego. Zastanawiam się co zrobić. Może sobie sam wydrukować certyfikat w .pdf ale to nie to samo... I tu mam pytanie czy mogę zapłacić kartą visa polska podając dane karty przy zamówieniu? Ile to razem będzie kosztowało mniej więcej.... Dochodza chyba koszty przewalutowania itp....
Pozdrawiam
idź do sklepu papierniczego wybierz jakiś ładny papier i sobie sam wydrukuj :)
Hm... Może tak zrobię, i zobaczę jak to będzie wyglądało. Kurcze nie mam podglądu na żywo na jakim papierze oni to drukują....Dzięki za wskazówki

Zomal
wannabe
wannabe
Posty: 240
Rejestracja: 11 cze 2012, 23:02
Kontakt:

Re: Zapytanie o certyfikat

#7

#7 Post autor: Zomal »

piotrino pisze: Kurcze nie mam podglądu na żywo na jakim papierze oni to drukują....Dzięki za wskazówki
Gramatura zbliżona do bloku technicznego ;)
Przy dobrym wydruku pewnie nawet nie będzie widać różnicy :)

Awatar użytkownika
elvismichal
wannabe
wannabe
Posty: 123
Rejestracja: 10 mar 2013, 13:44

#8

#8 Post autor: elvismichal »

Dokładnie to wynika z tego, że po zdaniu egzaminu masz określony czas na wybór sposobu otrzymania certyfikatu. Jeśli sobie nie zmienisz to defaultowo dostaniesz PDF, chyba że zapłacisz. Przynajmniej tak wynikało z maila, który ja dostałem po zdaniu CCNA.

rysic
wannabe
wannabe
Posty: 297
Rejestracja: 31 lip 2012, 09:16
Kontakt:

#9

#9 Post autor: rysic »

Certyfikat, który się dostaje nie jest jakiejś szałowej jakości pod względem materiału i wydruku. Wydrukuj sam, to nawet będzie się lepiej prezentował niż oryginał :D Jedynym słusznym dowodem na to, że zdałeś egzamin jest potwierdzenie na stronie Cisco.

Keadwen
wannabe
wannabe
Posty: 192
Rejestracja: 03 paź 2011, 07:14

#10

#10 Post autor: Keadwen »

Weź sobie wydrukuj, bo ja za każdym razem dostawałem zgnieciony w pół...

r3solved
wannabe
wannabe
Posty: 136
Rejestracja: 31 sie 2012, 11:26

#11

#11 Post autor: r3solved »

To zawsze będzie tylko papier, liczy się to co masz w głowie :) Jeżeli jednak tak bardzo Ci zależy to bardziej opłaca się wydrukować.

piotrino
member
member
Posty: 36
Rejestracja: 07 paź 2013, 14:14
Lokalizacja: CCNA

#12

#12 Post autor: piotrino »

r3solved pisze:To zawsze będzie tylko papier, liczy się to co masz w głowie :) Jeżeli jednak tak bardzo Ci zależy to bardziej opłaca się wydrukować.
Wiadomo wiedzę trzeba sobie utrwalać co jakiś czas. (dobrze ze istnieje coś takiego jak GNS3 :)) Myślałem o dalszej nauce CCNP , ale w przyszłym roku zamierzam zdawać na certyfikat CCNA SECURITY (myślę że to bardziej się sprzyda). Co do certyfikatu, to jednak dam do wydruku . Wyjdzie taniej. Dzięki wszystkim za pomocne rady!

pgorka
member
member
Posty: 29
Rejestracja: 11 lut 2014, 17:00

#13

#13 Post autor: pgorka »

Odkopię trochę wątek:)
Dostałem dzisiaj przesyłkę z Cisco w której miał być cert CCNA Security ale zapakowali tylko list podpisany przez John Chambersa :)
Miał ktoś już taki przypadek ?

SQ8UW
wannabe
wannabe
Posty: 113
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:39

#14

#14 Post autor: SQ8UW »

pgorka pisze:Odkopię trochę wątek:)
Dostałem dzisiaj przesyłkę z Cisco w której miał być cert CCNA Security ale zapakowali tylko list podpisany przez John Chambersa :)
Miał ktoś już taki przypadek ?
Tylko list był w takiej teczce niebieskiej, czy zielonej (nie pamiętam koloru)? Zawsze można próbować pisać do supportu, jak Ci nie zależy, generujesz sobie PDF'a i sam drukujesz w kolorze na grubym papierze gdzieś na mieście i masz to samo :)

Gizmo
wannabe
wannabe
Posty: 185
Rejestracja: 28 sty 2008, 21:55

#15

#15 Post autor: Gizmo »

pgorka pisze:Odkopię trochę wątek:)
Dostałem dzisiaj przesyłkę z Cisco w której miał być cert CCNA Security ale zapakowali tylko list podpisany przez John Chambersa :)
Miał ktoś już taki przypadek ?
W wypadku CCNA Sec dostajesz dwie przesyłki. Jedna z listem i certyfikatem CCNA Sec, druga z listem potwierdzającym, że CCNA Sec spełnia wymagania CNSS 4011. Ostatnio zdawałem też CCNA Sec i potwierdzenie dostałem w ciągu dwóch tygodni, a certyfikat po kolejnych 3 tygodniach. Już zacząłem tracić nadzieję, że dostanę certa, bo np. CCNP jeszcze nie dotarł :) A to już prawie rok. A teraz to i za PDFa trzeba płacić (3 dol.)

Pzdr.
“Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” - A.C.Clark

ODPOWIEDZ