Chapter exams - wyniki

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
minimalist300
wannabe
wannabe
Posty: 346
Rejestracja: 04 sie 2012, 22:52
Lokalizacja: Cambridge/UK

Chapter exams - wyniki

#1

#1 Post autor: minimalist300 »

Cześć,
zastanawiam się czy chapter exams na Cisco Netacad mają jakie kolwiek znaczenie czy mają nam pokazać w jaki sposób opanowaliśmy wiedzę. Czy również różnią się one od quizów poza złożonością. Pytam ponieważ mój nauczyciel powiedział, że musimy zdać wszystkie chapter exams na co najmniej 75% aby otrzymać zniżkę. Jeśli zawalimy chociaż jeden - wynik poniżej 75% o zniżce możemy zapomnieć. Na forum znalazłem, że do otrzymania zniżki liczą się na 2 egzaminy na koniec 2 i 4 semestru. Teraz jestem trochę zmieszany.

look1984
wannabe
wannabe
Posty: 61
Rejestracja: 03 kwie 2012, 11:23

#2

#2 Post autor: look1984 »

Z tego co ja zdawałem to żeby mieć zniżkę to musiałem egzamin główny z modułu 4 zdać na conajmniej 75% teraz może się coś pozmieniało.

Awatar użytkownika
Bulba72
wannabe
wannabe
Posty: 70
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:00

Re: Chapter exams - wyniki

#3

#3 Post autor: Bulba72 »

minimalist300 pisze:(...) Pytam ponieważ mój nauczyciel powiedział, że musimy zdać wszystkie chapter exams na co najmniej 75% aby otrzymać zniżkę. Jeśli zawalimy chociaż jeden - wynik poniżej 75% o zniżce możemy zapomnieć.

W jakiś sposób chce was może zmotywować? ;)
minimalist300 pisze:Na forum znalazłem, że do otrzymania zniżki liczą się na 2 egzaminy na koniec 2 i 4 semestru. Teraz jestem trochę zmieszany.
Nie bądź zmieszany. Taka jest prawda.
CCNA już mam. Co teraz? ;)

Awatar użytkownika
minimalist300
wannabe
wannabe
Posty: 346
Rejestracja: 04 sie 2012, 22:52
Lokalizacja: Cambridge/UK

Re: Chapter exams - wyniki

#4

#4 Post autor: minimalist300 »

minimalist300 pisze:(...)

Nie bądź zmieszany. Taka jest prawda.
Czyli rozumiem, że egzaminy z rodziałów są tylko dla nas do sprawdzenia w jakim stopniu opanowaliśmy materiał?

Awatar użytkownika
Bulba72
wannabe
wannabe
Posty: 70
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:00

Re: Chapter exams - wyniki

#5

#5 Post autor: Bulba72 »

minimalist300 pisze:
minimalist300 pisze:(...)

Nie bądź zmieszany. Taka jest prawda.
Czyli rozumiem, że egzaminy z rodziałów są tylko dla nas do sprawdzenia w jakim stopniu opanowaliśmy materiał?
Akurat ja, w mojej Akademii miałem ustawiony limit punktów, powyżej którego miałem dany chapter zaliczony.
CCNA już mam. Co teraz? ;)

rysic
wannabe
wannabe
Posty: 297
Rejestracja: 31 lip 2012, 09:16
Kontakt:

#6

#6 Post autor: rysic »

W mojej akademii wykładowcy też wymagali aby na jakimś poziomie to wszystko zaliczać, aby być dopuszczonym do ukończenia semestru.

ODPOWIEDZ