Kurs i egzamin CCNA

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
darek9124
fresh
fresh
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2015, 12:14

Kurs i egzamin CCNA

#1

#1 Post autor: darek9124 »

Witam serdecznie wszystkich, jestem pracownikiem Solveit, mam kilka pytań odnośnie samego kursu i egzaminu CISCO CCNA. Pozwolicie, że wypunktuje pytania, żeby zachować ład i skład całego posta, w miarę możliwości proszę o odpowiedź.

1) Czy opłaca się wykupywać miesięczne kursy CCNA za 1800 zł?
2) Czy jeżeli jestem hobbystą i w mojej ocenie dość szybko przyswajam wiedzę jestem w stanie nauczyć się samodzielnie, czy potrzebuję pomocy specjalisty?
3) Czy istnieje jakaś wartościowa literatura w języku polskim? Jeżeli nie to w angielskim? Może jakieś materiały online, które waszym zdaniem powinienem wziąć pod uwagę?
4) Skąd mogę pobrać Packet Tracer, żeby poćwiczyć budowę i funkcjonowanie sieci?
5) Czy ktoś w skrócie może mi powiedzieć w jaki sposób wygląda egzamin CCNA? Forma testu/ustnie? Język polski/angielski? Rozmowa z lektorem?

Dziękuję,
Darek
Ostatnio zmieniony 03 gru 2018, 18:31 przez darek9124, łącznie zmieniany 2 razy.

darek9124
fresh
fresh
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2015, 12:14

#2

#2 Post autor: darek9124 »

Domyślam się że takie tematy już powstawały, jednak żeby uzyskać odpowiedź na każde z nich musiałbym przewertować całe forum, a tak zadałem wszystkie w jednym wątku i bardzo dziękuję za odpowiedź.

Czy mógł by ktoś mi poradzić od czego studiować?
I czy nakierowałbyś mnie w jaki sposób pobrać to z Akademii? Czy muszę się gdzieś zarejstować?
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2015, 08:06 przez darek9124, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
frontier
wannabe
wannabe
Posty: 1861
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:55
Lokalizacja: Edinburgh

#3

#3 Post autor: frontier »

Na początek tutaj .

Packet Tracer jest dostępny do zgrania po zalogowaniu się na portal Netacad. Musisz być albo studentem albo instruktorem.
Jeden konfig wart więcej niż tysiąc słów

Awatar użytkownika
minimalist300
wannabe
wannabe
Posty: 346
Rejestracja: 04 sie 2012, 22:52
Lokalizacja: Cambridge/UK

#4

#4 Post autor: minimalist300 »

Jest już akademia cisco po PL, Pierwszy semestr przynajmniej :)

ODPOWIEDZ