Problem z pearson vue.

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
SCV
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2015, 13:08

Problem z pearson vue.

#1

#1 Post autor: SCV »

Próbowałem dzisiaj samemu sobie opłacić egzamin CCNA przez pearson vue, w gruncie rzeczy dowiedziałem się, że nie mogę zrobić tego przy pomocy karty, którą posiadam, wcześniej próbowałem raz, drugi, trzeci... ok, w końcu dałem sobie siana.

Chciałem się teraz zalogować by sprawdzić jedną rzecz i otrzymałem oto taki komunikat, podczas próby zalogowania się :

"You are currently restricted from signing in to your account. Please contact us to remove the restriction."

Może mi ktoś wytłumaczyć co mam z tym zrobić?

Gość

#2

#2 Post autor: Gość »

Myślę że trzeba się z nimi skontaktować.

SCV
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2015, 13:08

#3

#3 Post autor: SCV »

Acha...a w jaki sposób mam to zrobić jeżeli mam zablokowany dostęp do konta?

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#4

#4 Post autor: Seba »

"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#5

#5 Post autor: Kyniu »

SCV pisze:Acha...a w jaki sposób mam to zrobić jeżeli mam zablokowany dostęp do konta?
I Ty chcesz być inżynierem, którego praca w dużej mierze polega właśnie na rozwiązywaniu problemów, jak to jest "mur nie do przejścia"? Masz jeszcze czas, może zmień plany zawodowe.

SCV
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2015, 13:08

#6

#6 Post autor: SCV »

Widzę, że Ty tego czasu masz za dużo, więc podpowiem Ci byś się zastanowił czy jest sens wrzucać "pomocne" posty tego typu "panie inżynierze", problem został rozwiązany, proszę o zamknięcie tematu

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#7

#7 Post autor: Kyniu »

SCV pisze:podpowiem Ci byś się zastanowił czy jest sens wrzucać "pomocne" posty tego typu "panie inżynierze"
On jest pomocny tylko Ty tego co najwyżej nie zauważasz.

sayeret
wannabe
wannabe
Posty: 57
Rejestracja: 10 cze 2007, 12:08
Lokalizacja: Kraków

#8

#8 Post autor: sayeret »

Kyniu pisze:
SCV pisze:Widzę, że Ty tego czasu masz za dużo, więc podpowiem Ci byś się zastanowił czy jest sens wrzucać "pomocne" posty tego typu "panie inżynierze", problem został rozwiązany, proszę o zamknięcie tematu
On jest pomocny tylko Ty tego co najwyżej jeszcze nie zauważasz.
Widzę, że problemy z jaźnią albo osobowością :D

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#9

#9 Post autor: Kyniu »

sayeret pisze:Widzę, że problemy z jaźnią albo osobowością :D
Przeczytaj ze zrozumieniem. "On" czyli ten post.

freel4ncer
wannabe
wannabe
Posty: 581
Rejestracja: 27 wrz 2007, 01:13

#10

#10 Post autor: freel4ncer »

Kyniu pisze:
SCV pisze:Acha...a w jaki sposób mam to zrobić jeżeli mam zablokowany dostęp do konta?
I Ty chcesz być inżynierem, którego praca w dużej mierze polega właśnie na rozwiązywaniu problemów, jak to jest "mur nie do przejścia"? Masz jeszcze czas, może zmień plany zawodowe.
Dobre , bolesne ale prawdziwe , sam znam takich "inzynierow" ktorzy przybiegaja z kazda najdrobniejsza pierdola ktora jest na pierwszym miejscu w wynikach google. Jest to straszliwie upierdliwe i z czasem psuje atmosfere w zespole

ODPOWIEDZ