CCNA Security

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
Gość

#16

#16 Post autor: Gość »

Machnij od razu CCNA, na egzaminie i tak dużo pytań jest o adresacje IP. Fakt że egzamin jest 2x droższy bo 250$, ale przez ręce HR jak przechodzi CV, to wydaje mi się, że dużo lepiej są obeznani ze skrótem CCNA niż CCENT. ;-)

xseverus
rookie
rookie
Posty: 11
Rejestracja: 07 gru 2015, 20:47
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#17

#17 Post autor: xseverus »

Z voucherem jest taniej zresztą, jak uda mi się zdać egzamin na netacadzie.

Zdecydowałem się na pierw zdanie CCNA pełnego, a potem CCNA Security.

Kurczę, drogi jest ten Nuggets. 100 dolarów miesięcznie.. 400 zł na miesiąc, to stanowczo za dużo.

ryuuzakikira
member
member
Posty: 34
Rejestracja: 30 lip 2015, 17:45

#18

#18 Post autor: ryuuzakikira »

mam pytanie czy w nugetsach jest też pełno CCP czy to bylo w starej wersji?

Awatar użytkownika
grze
wannabe
wannabe
Posty: 419
Rejestracja: 09 cze 2008, 23:15
Lokalizacja: Warsaw

#19

#19 Post autor: grze »

piec22 pisze:Machnij od razu CCNA, na egzaminie i tak dużo pytań jest o adresacje IP. Fakt że egzamin jest 2x droższy bo 250$, ale przez ręce HR jak przechodzi CV, to wydaje mi się, że dużo lepiej są obeznani ze skrótem CCNA niż CCENT. ;-)
Aktualnie egzamin CCNA R/S kosztuje 295$. Co do Udemy często są promocje gdzie, np. możesz kupić materiały od Bryanta do CCNP R/S za 9 EUR.
It doesn't matter how many certs you've got... it's really all about the pure knowledge behind them...

chlodvick
member
member
Posty: 34
Rejestracja: 16 cze 2010, 16:53

#20

#20 Post autor: chlodvick »

ryuuzakikira pisze:mam pytanie czy w nugetsach jest też pełno CCP czy to bylo w starej wersji?
Nie wiem na pewno, ale prawdopodobnie dalej będzie dużo CCP bo sam egzamin tego wymaga (całą konfigurację musisz umieć wykonać w CLI oraz w CCP)

ODPOWIEDZ