Egzamin CCNA w Trójmieście.

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
manolo
member
member
Posty: 27
Rejestracja: 05 maja 2016, 20:16

Egzamin CCNA w Trójmieście.

#1

#1 Post autor: manolo »

Czy w Trójmieście jest jakieś centrum certyfikacyjne gdzie można zdawać egzamin CCNA?

Czołem.

Awatar użytkownika
judge dredd
wannabe
wannabe
Posty: 214
Rejestracja: 02 sie 2009, 15:23

Re: Egzamin CCNA w Trójmieście.

#2

#2 Post autor: judge dredd »

Cześć,

Zarejestruj się na stronie Pearsona, gdzie można umawiać egzaminy, ale też sprawdzić gdzie są jakie ośrodki egzaminacyjne. Adres strony:

http://www.vue.com/cisco

Przez tę stronę można również zapisać się na egzamin i od razu zapłacić, co się może opłacać, bo tu nie biorą VAT'u, a jak zapiszesz się i zapłacisz przez ośrodek egzaminacyjny, to doliczają VAT i czasem jeszcze opłatę manipulacyjną. Jak zapiszesz się przez ośrodek, to i tak oni Ci utworzą to konto na Pearsonie, więc lepiej jest to zrobić samemu. Tylko podaj prawdziwe dane, bo potem certyfikat CCNA wydawany jest na to nazwisko, które tam podasz i wysyłany na podany tam adres.

Jeśli Ci się nie chce, to możesz wszystko załatwić w wybranym ośrodku egzaminacyjnym. W Gdańsku masz dwa ośrodki Pearsona:

1.
Dc Edukacja Spolka Zoo
ul. Szymanowskiego 2
80-280 Gdansk
Poland
Tel.: (58) 521 91 91

2.
Altkom Akademia S.A.
Aleja Grunwaldzka 411
80-391 Gdansk
Poland
Tel.: (58) 785 33 33

Pozdrawiam!

JD
Zapraszam na szkolenia CCNA prowadzone w pełni on-line (wykłady oraz ćwiczenia ze sprzętem).
Akademia Sieci LANPulse (www.lanpulse.pl)

manolo
member
member
Posty: 27
Rejestracja: 05 maja 2016, 20:16

Re: Egzamin CCNA w Trójmieście.

#3

#3 Post autor: manolo »

Dzięki kolego.

psles
wannabe
wannabe
Posty: 143
Rejestracja: 04 sie 2011, 06:09
Lokalizacja: Gdynia

Re: Egzamin CCNA w Trójmieście.

#4

#4 Post autor: psles »

Ja zdawałem wszystko do tej pory w DC i nie biorą opłaty manipulacyjnej, tylko coś tam za przewalutowanie i VAT. Wygodniej z rożnych (głownie finansowych) względów było mi płacić u nich.
Przyjemne i w miarę kameralne. Żadnych problemów nie było ani z rejestracją (wypełniałem tylko ich formularz, kontakt telefoniczny lub mailowy, żeby umówić termin) a opłata po egzaminie - termin 14 dni. Przez Pearsona płacisz w momencie rezerwacji terminu, więc blokujesz sobie kasę na ca miesiąc.
Powodzenia!
.ılı..ılı.

ODPOWIEDZ