copernicus wrocław

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
lapluk
wannabe
wannabe
Posty: 75
Rejestracja: 29 lip 2006, 12:36
Lokalizacja: Wroclaw

#16

#16 Post autor: lapluk »

witam,
dostałem potwierdzenie ze osoba prowadzaca nie jest jeszcze ustalona ale nie bedzie to A.CIESLAK wiec co radzicie?

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

#17

#17 Post autor: balam »

lapluk pisze:w sumie mam brata z ccie i on odradza mi akademie wogle radzi samodzielna nauke z symulatorem + lab
Brat ma swieta racje nie wiem czemu go nie sluchasz... :mrgreen:

Awatar użytkownika
edie
wannabe
wannabe
Posty: 287
Rejestracja: 23 sty 2006, 09:42
Lokalizacja: Warsaw
Kontakt:

#18

#18 Post autor: edie »

balam pisze:
lapluk pisze:w sumie mam brata z ccie i on odradza mi akademie wogle radzi samodzielna nauke z symulatorem + lab
Brat ma swieta racje nie wiem czemu go nie sluchasz... :mrgreen:
pewnie, tez tak sie ucze, natomiast ccna robilem z akademia (skad inad ITU-ITC :) ) i nie wyobrazam sobie, zeby robic to samemu. jak czlowiek zaczyna to generalnie jeszcze malo wie, a podstaw dobrze sie jest nauczyc solidnie. jak ci brat ma pomoc to ok.
edie

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

#19

#19 Post autor: balam »

edie pisze:pewnie, tez tak sie ucze, natomiast ccna robilem z akademia (skad inad ITU-ITC :) ) i nie wyobrazam sobie, zeby robic to samemu. jak czlowiek zaczyna to generalnie jeszcze malo wie, a podstaw dobrze sie jest nauczyc solidnie. jak ci brat ma pomoc to ok.
Pamietam swoja akedemie i wytrzymalem 2 semestry, bo to samo mozna samemu z ksiazka zrobic. Czytanie online i testy po rozdzialach to wszytsko co masz, a no plus prowadzacy ale to roznie z nimi bywa. :wink:
Polecam ksiazka + brat (w razie pytan) no i masz dostep do laba wiec nie wiem co chciec wiecej :D

Awatar użytkownika
edie
wannabe
wannabe
Posty: 287
Rejestracja: 23 sty 2006, 09:42
Lokalizacja: Warsaw
Kontakt:

#20

#20 Post autor: edie »

balam pisze:Polecam ksiazka + brat (w razie pytan) no i masz dostep do laba wiec nie wiem co chciec wiecej :D
tez tak polecam, ja nie mialem brat a bez niego ciezko by mi bylo sie zmotywowac, gdyby nie akademia :)
edie

Awatar użytkownika
Misiekm
wannabe
wannabe
Posty: 518
Rejestracja: 29 lis 2005, 17:31
Lokalizacja: Londyn

#21

#21 Post autor: Misiekm »

Polecam sie przejsc do ITI we Wroc. jednak ,nie maja chyba autoryzowanej akademii Cisco(nie zaplacili myta..) , ale u A.Cieslaka napewno wiecej sie dowiesz.[/list]

goopy
wannabe
wannabe
Posty: 289
Rejestracja: 16 sie 2005, 09:22
Lokalizacja: Warszawa

#22

#22 Post autor: goopy »

Misiekm pisze:Polecam sie przejsc do ITI we Wroc. jednak ,nie maja chyba autoryzowanej akademii Cisco(nie zaplacili myta..) , ale u A.Cieslaka napewno wiecej sie dowiesz.[/list]
...jak sciemniac....

Awatar użytkownika
sebu
CCIE / Instruktor CNAP
CCIE / Instruktor CNAP
Posty: 843
Rejestracja: 03 cze 2005, 02:08
Lokalizacja: Warsaw, Poland
Kontakt:

#23

#23 Post autor: sebu »

balam pisze:Pamietam swoja akedemie i wytrzymalem 2 semestry, bo to samo mozna samemu z ksiazka zrobic. Czytanie online i testy po rozdzialach to wszytsko co masz, a no plus prowadzacy ale to roznie z nimi bywa. :wink:...
Widac zle trafiles... owszem, ksiazki i (nielegalne) curriculum mozna czytac samemu, ale podstawa akademii jest instruktor i dostep do profesjonalnego sprzetu. Nie mam tu na mysli routerow 2500 za 50 zeta z allegro, tylko dostep do profesjonalnych urzadzen z najnowszym softem. I jak juz mowilem, jesli akademia jest na poziomie i dba o poziom swoich instruktorow, to mozesz wiele skorzystac. Jak napisal Eddie, poczatki sa najtrudniejsze, potem moze na wlasna reke troche latwiej, choc tez dobrze jak ktos ci pokaze jak sie zabrac do tematu, samemu mozna czasem rzezbic tydzien i nie wiedziec czemu cos nie dziala :)
Jesteś ambitnym inżynierem i szukasz ciekawych projektów? Zapraszamy do współpracy w ramach NetFormers (stałej i projektowej). Info na PRV.

Work: http://netformers.pl
Linked-in: http://www.linkedin.com/in/strzelak

Awatar użytkownika
edie
wannabe
wannabe
Posty: 287
Rejestracja: 23 sty 2006, 09:42
Lokalizacja: Warsaw
Kontakt:

#24

#24 Post autor: edie »

sebu pisze:Jak napisal Eddie...
prawie... => edie sie pisze :D
edie

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

#25

#25 Post autor: balam »

sebu pisze: Widac zle trafiles... Jak napisal Eddie, poczatki sa najtrudniejsze, potem moze na wlasna reke troche latwiej, choc tez dobrze jak ktos ci pokaze jak sie zabrac do tematu, samemu mozna czasem rzezbic tydzien i nie wiedziec czemu cos nie dziala :)
Moze i zle acz nie mam porownania z innymi bo sam sie nauczylem i nie sadze zeby to byl jakis duzy problem bez instruktora, a jak ma do dyspozycji brata z ccie to po co mu akademia i instruktor? Jak nie bedzie wiedzial ma osobe do wytlumaczenia zagadnienia, a tak leci z ksiazki i ma laba w domu (czy tam dostep do niego). Wiec raz jeszcze powiem ze lepiej dla niego uczyc sie samemu.


P.S. No offence Sebu

Awatar użytkownika
sebu
CCIE / Instruktor CNAP
CCIE / Instruktor CNAP
Posty: 843
Rejestracja: 03 cze 2005, 02:08
Lokalizacja: Warsaw, Poland
Kontakt:

#26

#26 Post autor: sebu »

balam pisze:...a jak ma do dyspozycji brata z ccie to po co mu akademia i instruktor?
...
P.S. No offence Sebu
LOL, chyba czegos nie doczytalem :wink:
brat cycek to co innego :shock:, ja mialem na mysli zwyklych szaraczkow probujacych rozgryzc podstawy na wlasne reke, majac jedynie do dyspozycji ksiazki i wlasne samozaparcie.
W twoim przypadku to faktycznie problem z glowy.
Jesteś ambitnym inżynierem i szukasz ciekawych projektów? Zapraszamy do współpracy w ramach NetFormers (stałej i projektowej). Info na PRV.

Work: http://netformers.pl
Linked-in: http://www.linkedin.com/in/strzelak

lapluk
wannabe
wannabe
Posty: 75
Rejestracja: 29 lip 2006, 12:36
Lokalizacja: Wroclaw

#27

#27 Post autor: lapluk »

i jednak ruszam do ITI wrocław zobaczymy czy bedzie warto wydac kase

ODPOWIEDZ