*LameKing*

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
ben.
member
member
Posty: 24
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:30

*LameKing*

#1

#1 Post autor: ben. »

Witam czy pytania z testkinga powtarzają sie na egzaminie? Jak tak to w Jakim stopniu?
Jaki jest poziom trudności egzaminu w stosunku do testkinga? Jest tam kilka watpliwych odpowiedzi dla mnie. Przeczytałem Wendella Odoma 3 razy laby wychodzą ok ale ciężko mi wyjść ponad 80%
a egzamin chciałbym już zdać... Co polecacie na końcową faze nauki? Aha podchodze bez akademii.

Awatar użytkownika
kktm
CCIE
CCIE
Posty: 2025
Rejestracja: 20 paź 2004, 14:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: *LameKing*

#2

#2 Post autor: kktm »

ben. pisze:Witam czy pytania z testkinga powtarzają sie na egzaminie? Jak tak to w Jakim stopniu?
Jaki jest poziom trudności egzaminu w stosunku do testkinga? Jest tam kilka watpliwych odpowiedzi dla mnie. Przeczytałem Wendella Odoma 3 razy laby wychodzą ok ale ciężko mi wyjść ponad 80%
a egzamin chciałbym już zdać... Co polecacie na końcową faze nauki? Aha podchodze bez akademii.
Słyszałem ze na stadionie w wawie sprzedaja podróbki Cisco za 100 zl /sztuka, może powinieneś sobie kupić. Zresztą kup sobie CCPN dostaniesz pewnie zniżkę i wyjdzie ci to w sumie za 150 zl.

CCIE na razie nie widziałem- może w przyszłym tygodniu ktoś przywiedzie- ciekawe ile będą kosztować?
"Trust no one"

Awatar użytkownika
goamar
wannabe
wannabe
Posty: 184
Rejestracja: 03 maja 2005, 04:59
Lokalizacja: 3CT
Kontakt:

#3

#3 Post autor: goamar »

ben jeśli choć trochę wykorzystasz opcję >>search<< to poznasz stosunek użytkowników/wspólne stanowisko tego forum wobec takich zabawek jak lameking...

wtedy zrozumiesz reakcję kktm :D

ben.
member
member
Posty: 24
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:30

#4

#4 Post autor: ben. »

Rozumiem że *lameking* łamie zasady cisco . To jak on sie ukazuje?
W moim przypadku nie chodzi kupno CCNA. Przygotowałem się do niego przez kilka miesiecy teraz wiem na czym stoje. Faktycznie powinni zmienic egzam jeśli to są pytania które sie pojawią?? Obniża to poziom certyfikatu.

Awatar użytkownika
domin
wannabe
wannabe
Posty: 847
Rejestracja: 15 lip 2005, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#5

#5 Post autor: domin »

Pewnie, że obniża. Jest w (piii) osób, które kują LameKingi i podobne syfy i zdają examy - wielcy specjaliści :evil: . I potem się zaniża poziom certyfikatów bo jak takie lamy zdają to nie dziwne.

Jeśli nie przekraczasz 80% to przeczytaj 4 raz Odoma i święto.

Jak się pytania pojawiają... no przecieki i osoby zdające, które łamią NDA.
.ılı..ılı.

ben.
member
member
Posty: 24
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:30

#6

#6 Post autor: ben. »

xxx pytań na pamięć ? to chyba łatwiej przeczytać i się nauczyć.

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

Re: *LameKing*

#7

#7 Post autor: Slomek. »

kktm pisze:
ben. pisze:Witam czy pytania z testkinga powtarzają sie na egzaminie? Jak tak to w Jakim stopniu?
Jaki jest poziom trudności egzaminu w stosunku do testkinga? Jest tam kilka watpliwych odpowiedzi dla mnie. Przeczytałem Wendella Odoma 3 razy laby wychodzą ok ale ciężko mi wyjść ponad 80%
a egzamin chciałbym już zdać... Co polecacie na końcową faze nauki? Aha podchodze bez akademii.
Słyszałem ze na stadionie w wawie sprzedaja podróbki Cisco za 100 zl /sztuka, może powinieneś sobie kupić. Zresztą kup sobie CCPN dostaniesz pewnie zniżkę i wyjdzie ci to w sumie za 150 zl.

CCIE na razie nie widziałem- może w przyszłym tygodniu ktoś przywiedzie- ciekawe ile będą kosztować?
KKTM czemu wprowadzasz kolege w blad ? :wink: Stadion likwiduja (Euro 2012 sic! ) i teraz przeniesli sie wszyscy handlarze certyfikatami i kingami na Bazar Różyckiego (zawsze tam byli ?) Ostatnio zakupilem zdany egzamin z CVOICEa a na haslo "CCIE.pl" dalej jest 20% voucher. Ben jak wejdziesz na bazar to skrec w prawo i pytaj o Pana Witka z ul. Stalowej on ma wszystko, tylko written z CCIE dosc drogi :cry:
Pozdrawiam i wroze Ci duzo sukcesow bo masz dobre podejscie
Trecom.pl

ben.
member
member
Posty: 24
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:30

#8

#8 Post autor: ben. »

KKTM czemu wprowadzasz kolege w blad ? :wink: Stadion likwiduja (Euro 2012 sic! ) i teraz przeniesli sie wszyscy handlarze certyfikatami i kingami na Bazar Różyckiego (zawsze tam byli ?) Ostatnio zakupilem zdany egzamin z CVOICEa a na haslo "CCIE.pl" dalej jest 20% voucher. Ben jak wejdziesz na bazar to skrec w prawo i pytaj o Pana Witka z ul. Stalowej on ma wszystko, tylko written z CCIE dosc drogi :cry:
Pozdrawiam
prawie łyknąłem. Na szczęście sieci i kierunki techniczne to taka dziedzina gdzie kupienie certa na bazarze to jak jeść gówno i wmawiać że to są krewetki:) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kktm
CCIE
CCIE
Posty: 2025
Rejestracja: 20 paź 2004, 14:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: *LameKing*

#9

#9 Post autor: kktm »

Slomek. pisze:
kktm pisze:
ben. pisze:Witam czy pytania z testkinga powtarzają sie na egzaminie? Jak tak to w Jakim stopniu?
Jaki jest poziom trudności egzaminu w stosunku do testkinga? Jest tam kilka watpliwych odpowiedzi dla mnie. Przeczytałem Wendella Odoma 3 razy laby wychodzą ok ale ciężko mi wyjść ponad 80%
a egzamin chciałbym już zdać... Co polecacie na końcową faze nauki? Aha podchodze bez akademii.
Słyszałem ze na stadionie w wawie sprzedaja podróbki Cisco za 100 zl /sztuka, może powinieneś sobie kupić. Zresztą kup sobie CCPN dostaniesz pewnie zniżkę i wyjdzie ci to w sumie za 150 zl.

CCIE na razie nie widziałem- może w przyszłym tygodniu ktoś przywiedzie- ciekawe ile będą kosztować?
KKTM czemu wprowadzasz kolege w blad ? :wink: Stadion likwiduja (Euro 2012 sic! ) i teraz przeniesli sie wszyscy handlarze certyfikatami i kingami na Bazar Różyckiego (zawsze tam byli ?) Ostatnio zakupilem zdany egzamin z CVOICEa a na haslo "CCIE.pl" dalej jest 20% voucher. Ben jak wejdziesz na bazar to skrec w prawo i pytaj o Pana Witka z ul. Stalowej on ma wszystko, tylko written z CCIE dosc drogi :cry:
Pozdrawiam i wroze Ci duzo sukcesow bo masz dobre podejscie
Hej Slomek, ja jak bede sie tak opieprzal to bede sie musial jakims writtenem sie recertyfikwac.

Ile dales za swojego?

Czy r/s sa najtańsze czy wszystko jedno bo jak cena ta samo to sobie machne jakiegoś voice albo storage.

Ten Witek to zawsze tam stoi czy tylko w soboty/niedziele?
"Trust no one"

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#10

#10 Post autor: Slomek. »

Wiesz co ja za swoj to dalem niewiele bo jakies 150 pln, bralem jeszcze JNCIS i obiecalem ze do konca roku wezme od niego wszystko do MCSE Microsoftu. Ogolnie to cena zalezy czy z wpisem do bazy cisco czy tak papier dla pracodawcy. Routing&Switching jak zawsze tanszy w koncu w Polsce ten cert to zaden rarytas. Co do Pana Witka trodno powiedziec bo uderzam najczesciej wlasnie w weekendy, jak MPLSa bralem to jego zona mi drukowala juz CCIP, ale z tego co wiem to jego syn na WGK przy ul Batorego też sprzedaje, box nr 133. Ogolnie to odradzam brania certow od rosian bo nie dosc ze zawsze sa bledy w nazwisku to jeszcze moga Ci maske przestawic
Pozdr
Trecom.pl

Awatar użytkownika
peper
CCIE / Site Admin
CCIE / Site Admin
Posty: 5005
Rejestracja: 13 sie 2004, 12:19
Lokalizacja: Warsaw, PL
Kontakt:

#11

#11 Post autor: peper »

ben. pisze:prawie łyknąłem. Na szczęście sieci i kierunki techniczne to taka dziedzina gdzie kupienie certa na bazarze to jak jeść gówno i wmawiać że to są krewetki:) Pozdrawiam
To po cholere korzystasz i się tylko ośmieszasz?
Szkoła DevNet: https://szkoladevnet.pl


Facebook: https://www.facebook.com/Piotr.Wojciechowski.CCIE
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/peper
Twitter: https://www.twitter.com/PiotrW_CCIE

"Zapomniałem że od kilku lat wszyscy giną jakby nigdy ich nie miało być
w stu tysiącach jednakowych miast giną jak psy"

Awatar użytkownika
kktm
CCIE
CCIE
Posty: 2025
Rejestracja: 20 paź 2004, 14:43
Lokalizacja: Wrocław

#12

#12 Post autor: kktm »

Jeszcze sie wstrzymam, jak Seba wróci do Polski.
Ostatnio widziałem ze sporo tego nakupował- może jakaś zniżkę ma, albo ten Witek to jakaś jego rodzina.

No i raczej będę brał z wpisem do bazy- te 50 zeta mnie nie zbawi az tak bardzo.
Ten wpis do po bazy to po co- żeby sobie swoje zdjęcie legalnie na stronkę Cisco wrzucić? Żona by sie ucieszyla jakbym na jakieś stronce figurował.

A ten JNCIS to jakis nowy model routera czy co to- ma naklejke mostu na obudowie?

Zresztą te junipery odpuszczam to musi być straszny badziew, czytałem w innym wątku że to firma rozdaje te papiery za darmo. Nikt tego nie chce kupować czy jak?






:D
"Trust no one"

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#13

#13 Post autor: Slomek. »

Seba to od hindusów bral w dzielnicy Southall w Lądku, wiec mial za pol darmo i jeszcze papier tej dobrej jakosci z koperta. Jupy sa tansze od Cisco i Witek doklada ksiazke Sybexa gratias, wiec polecam a sam papier to 3 paczki Malboro :D
Trecom.pl

borys
wannabe
wannabe
Posty: 73
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Lokalizacja: Ruda Śląska

#14

#14 Post autor: borys »

pytania na testach lamekingach i podobnych to dokladnie te ktore pozniej sa na examie cisco (tak samo debilne niektore)
nie mam pojecia co niekotrych ludzi oburza fakt ze inni korzystaja z tych testow? przeicez kazdy przygotowuje sie jak chce, ja mma szczerze w dupie to jak ktos sie przygotowuje

takie testy byly i zawsze beda dostepne bo to biznes ktory sam sie nakreca i tylko nawiwni tego nie dostrzegaja a cisco to ostatnia firma ktorej zalezy zeby to zlikwidowac
Pewnie, że obniża. Jest w (piii) osób, które kują LameKingi i podobne syfy i zdają examy - wielcy specjaliści . I potem się zaniża poziom certyfikatów bo jak takie lamy zdają to nie dziwne.
heheh no sorry ale jak czytam cos takiego to mnie smiech beirze

pozdro

Awatar użytkownika
Mirunio
wannabe
wannabe
Posty: 251
Rejestracja: 06 paź 2006, 15:18
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#15

#15 Post autor: Mirunio »

borys pisze: nie mam pojecia co niekotrych ludzi oburza fakt ze inni korzystaja z tych testow? przeicez kazdy przygotowuje sie jak chce, ja mma szczerze w dupie to jak ktos sie przygotowuje
Już Ci tłumacze. Problem jest w tym, że w chwili obecnej na spotkaniu kwalifikacyjnym do "firmy", boss wyjeżdża Ci z tekstem na dzień dobry - "Każdy może sobie zdać certy, bo są lamekingi". Dobrze jak jeszcze zaproszą na spotkanie, to przynajmniej udowodnisz swoją wiedzę. Ale często nie zapraszają i właśnie z powodu wiedzy o lamekingach.

Więc prośba do Ciebie, wywal te swoje kingi, czytaj forum, pytaj ludzi, rozwiązuj problemy na własną rękę, a przede wszystkim buduj własny lab i baw się, baw się, baw się.
borys pisze: takie testy byly i zawsze beda dostepne bo to biznes ktory sam sie nakreca i tylko nawiwni tego nie dostrzegaja a cisco to ostatnia firma ktorej zalezy zeby to zlikwidowac
Dlatego właśnie to MY WSZYSCY musimy zacząć to zmieniać, bo Cisco dupy nie ruszy.
<a href="http://www.itcertificationmaster.com">IT Certification/</a> Master

ODPOWIEDZ