jak uzyskać certyfikat po zdanym egzaminie?

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
dzwiedz
member
member
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2007, 12:18
Lokalizacja: Miętne\W-wa

#16

#16 Post autor: dzwiedz »

houston4 pisze:Witam.

Mam pytanie, czy na stronie www.cisco.com/go/certifications/login wystarczy potwierdzić własne dane (adres) i to wszystko co trzeba zrobic aby otrzymać certyfikat??
Tak, jeżeli nie potwierdzisz to tez nie będzie tragedii tylko Ci przyślą na te dane co podałeś wcześniej.

Ja czekałem około miesiąca na przysłanie certu. Dostałem w usztywnionej kopercie plastikowa kartę gabarytowo identyczną do tych z prawkiem, dowodem i kartkę formatu A4 z gratulacjami. Podobno z certem miała być jednorazowa zniżka 40% na "dalsze" lektury. Ta zniżka to miał być jakiś dodatkowy numer przysłany w kopercie razem z certem, czy może jest jakaś inna procedura jej uzyskania?

houston4
wannabe
wannabe
Posty: 152
Rejestracja: 28 sty 2007, 12:52

#17

#17 Post autor: houston4 »

Dzięki za info

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
domin
wannabe
wannabe
Posty: 847
Rejestracja: 15 lip 2005, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#18

#18 Post autor: domin »

dzwiedz pisze:Ta zniżka to miał być jakiś dodatkowy numer przysłany w kopercie razem z certem, czy może jest jakaś inna procedura jej uzyskania?
Powinieneś dostać kartkę z numerkiem w paczce.
.ılı..ılı.

dzwiedz
member
member
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2007, 12:18
Lokalizacja: Miętne\W-wa

#19

#19 Post autor: dzwiedz »

domin pisze:Powinieneś dostać kartkę z numerkiem w paczce.
No to miałem pecha:/ Ja jedynie w kopercie znalazłem dwie kartki z Cisco Career: list z gratulacjami oraz certyfikat. Ponadto jeszcze taką plastikową kartę z wypisanym terminem ważności i nic pozatym. Lipa chyba trzeba będzie się dowiedzieć u źródła:P

traczos
rookie
rookie
Posty: 13
Rejestracja: 08 wrz 2008, 17:49
Lokalizacja: Gostyń

#20

#20 Post autor: traczos »

Słuchajcie ja juz czekam 5 miesięcy na certyfikat. Miał ktoś taki przypadek ??? Sprawdzałem adres i jest wszystko OK. Można jakoś sprawdzić czy certyfikat został wysłany?

Awatar użytkownika
bugi
wannabe
wannabe
Posty: 1345
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:50
Lokalizacja: Warsaw Poland

#21

#21 Post autor: bugi »

traczos pisze:Słuchajcie ja juz czekam 5 miesięcy na certyfikat. Miał ktoś taki przypadek ??? Sprawdzałem adres i jest wszystko OK. Można jakoś sprawdzić czy certyfikat został wysłany?
mi dotarł po 3 tygodniach, sprawdź na certyfication tracking czy masz dobrze wpisany adres itp , w ostateczności pozostaje ci telefon do cisco ;)

Pozdrawiam
CCIE RS#55541
"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

traczos
rookie
rookie
Posty: 13
Rejestracja: 08 wrz 2008, 17:49
Lokalizacja: Gostyń

#22

#22 Post autor: traczos »

Adres jest właściwy, ale słyszałem ze w Tracking System można sprawdzić czy certyfikat jest w trakcie wysyłki, lub czy już został dostarczony? Wiecie gdzie to jest bo nie potrafie znaleźć takiej informacji

live2fly
rookie
rookie
Posty: 10
Rejestracja: 19 kwie 2008, 16:25
Lokalizacja: Krakow

#23

#23 Post autor: live2fly »

traczos pisze:Adres jest właściwy, ale słyszałem ze w Tracking System można sprawdzić czy certyfikat jest w trakcie wysyłki, lub czy już został dostarczony? Wiecie gdzie to jest bo nie potrafie znaleźć takiej informacji
Home > History

u mnie takie komunkiaty sie wyswietlaly (egzamin zdany 18maja, certyfikat doszedl 2 dni temu):

Kod: Zaznacz cały

Jun 3, 2009          Jun 1, 2009          Fulfillment         xxxx CCNA-Kit: Mailed  	
May 26, 2009 		May 26, 2009 		Fulfillment 		xxxx CCNA-Kit: Processed 			
May 21, 2009 		May 21, 2009 		Fulfillment 		xxxx CCNA-Kit: Address Verified By Candidate 

traczos
rookie
rookie
Posty: 13
Rejestracja: 08 wrz 2008, 17:49
Lokalizacja: Gostyń

#24

#24 Post autor: traczos »

live2fly pisze:
traczos pisze:Adres jest właściwy, ale słyszałem ze w Tracking System można sprawdzić czy certyfikat jest w trakcie wysyłki, lub czy już został dostarczony? Wiecie gdzie to jest bo nie potrafie znaleźć takiej informacji
Home > History

u mnie takie komunkiaty sie wyswietlaly (egzamin zdany 18maja, certyfikat doszedl 2 dni temu):

Kod: Zaznacz cały

Jun 3, 2009          Jun 1, 2009          Fulfillment         xxxx CCNA-Kit: Mailed  	
May 26, 2009 		May 26, 2009 		Fulfillment 		xxxx CCNA-Kit: Processed 			
May 21, 2009 		May 21, 2009 		Fulfillment 		xxxx CCNA-Kit: Address Verified By Candidate 

U mnie jest tylko Address Verified By Candidate oraz Processed
Wychodzi na to że w ogole nie wysłali mi go. Musze zadzwonic :twisted:

Awatar użytkownika
miro20
wannabe
wannabe
Posty: 471
Rejestracja: 10 lip 2008, 19:02

#25

#25 Post autor: miro20 »

houston4 pisze:Witam.

Mam pytanie, czy na stronie www.cisco.com/go/certifications/login wystarczy potwierdzić własne dane (adres) i to wszystko co trzeba zrobic aby otrzymać certyfikat??

Ja musialem jeszcze potwierdzic warunki umowy

traczos
rookie
rookie
Posty: 13
Rejestracja: 08 wrz 2008, 17:49
Lokalizacja: Gostyń

#26

#26 Post autor: traczos »

miro20 pisze:
houston4 pisze:Witam.

Mam pytanie, czy na stronie www.cisco.com/go/certifications/login wystarczy potwierdzić własne dane (adres) i to wszystko co trzeba zrobic aby otrzymać certyfikat??

Ja musialem jeszcze potwierdzic warunki umowy
A jak dokładnie te potwierdzenie wygląda, z mojego statusu na ich stronei wynika że oni w ogole tego mi nie wysłali jeszcze

Może ktoś napisać jakie informacje umieszczone ma w Candidate Agreement
Certifications
ponieważ zauważyłem, że Cisco Career Certification Agreement v12 nie mam potwierdzonego. Moze to jest problem?

ODPOWIEDZ