Curriculum nowe

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
lapluk
wannabe
wannabe
Posty: 75
Rejestracja: 29 lip 2006, 12:36
Lokalizacja: Wroclaw

Curriculum nowe

#1

#1 Post autor: lapluk »

witam,
mama takie pytanie czy jest gdzies dostepne nowe Curriculum chcialbym sobie zobaczyc co tam bedzie itp mam konto na cisco.netacad.net ale tam mam jeszcze stare
z gory dzieki za pomoc

Awatar użytkownika
ciku
wannabe
wannabe
Posty: 910
Rejestracja: 09 paź 2005, 21:15
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków

#2

#2 Post autor: ciku »

Zeby zobaczyc co bedzie na CCNA 640-802 poczytaj Exam Topics:
http://www.cisco.com/web/learning/le3/c ... 0-802.html
mysle ze to Ci podpowie co bedzie do nauki :wink:
################
Nie chce Kasi ani Rity ;o)
lecz chetnie zapoznam
sie z S E C U R I T Y
################

Awatar użytkownika
gaph
CCIE / Instruktor CNAP
CCIE / Instruktor CNAP
Posty: 419
Rejestracja: 23 lip 2004, 21:16
Lokalizacja: Wrocław, Polska
Kontakt:

Re: Curriculum nowe

#3

#3 Post autor: gaph »

CCNA 4.0 jest dostępne w dwóch odmianach - Discovery i Exploration.

Poniżej znajdziesz demonstracje, FAQ i datasheety -

CCNA Exploration

CCNA Discovery

Pozdrawiam
| Few people know what actually goes on in the CCIE Lab, it's shrouded in mystery |
| and of course there's the NDA. | Sometimes our friends go to the lab |
| and return CCIEs. | Sometimes they don't return at all. |

lapluk
wannabe
wannabe
Posty: 75
Rejestracja: 29 lip 2006, 12:36
Lokalizacja: Wroclaw

#4

#4 Post autor: lapluk »

dzieki na stronie cisco jeszcze pare rzeczy potrafie znalesc:) tylko czy wiecie czy np jezeli mam konto na netacadzie to bede mial tez wersje 4.0 z tym akademi juz nie kontunuje..a moze ktos wie skad sciagnac 4.0

existence
rookie
rookie
Posty: 11
Rejestracja: 12 lut 2007, 13:20

#5

#5 Post autor: existence »

CCNA 4.0 jest dostępne w dwóch odmianach - Discovery i Exploration.
IMHO obie odmiany są kiczowate - materiały jak dla gimnazjalistów, pastelowe kolory, szczerze mówiąc nie znalazłem tam zagadnień które obowiązuja na CCNA 640-802. Jedyną zaletą, z punkty widzenia dydaktyki, są laby do Packet Tracera.
tylko czy wiecie czy np jezeli mam konto na netacadzie to bede mial tez wersje 4.0 z tym akademi juz nie kontunuje..a moze ktos wie skad sciagnac 4.0
Na moim koncie w netacadzie nic się nie pojawiło, możliwe że to zależy od instruktora. 4.0 można pewnie sciągnąc z nielegalnych źródeł ;>.

lapluk
wannabe
wannabe
Posty: 75
Rejestracja: 29 lip 2006, 12:36
Lokalizacja: Wroclaw

#6

#6 Post autor: lapluk »

to przeciez o takie wlasnie mi chodzi tzn nielegalne:P

dzwiedz
member
member
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2007, 12:18
Lokalizacja: Miętne\W-wa

#7

#7 Post autor: dzwiedz »

lapluk pisze:to przeciez o takie wlasnie mi chodzi tzn nielegalne:P
Nie za duzo oczekujesz :P Na publicznym forum nikt Ci nie poda na talerzu takich rzeczy. Swoja droga obslugiwanie przegladarki nalezy do elementarnych umiejetnosci ;)

lapluk
wannabe
wannabe
Posty: 75
Rejestracja: 29 lip 2006, 12:36
Lokalizacja: Wroclaw

jak ktos chce to prosze

#8

#8 Post autor: lapluk »


Awatar użytkownika
Sofcik
wannabe
wannabe
Posty: 1026
Rejestracja: 28 mar 2006, 15:29
Lokalizacja: Warszawa

#9

#9 Post autor: Sofcik »

A nie uważasz że podawanie linków do kradzionych materiałów jest nie fair?

--
Piotrek

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

Re: jak ktos chce to prosze

#10

#10 Post autor: Slomek. »

lapluk pisze:moze komus pomoge

http://www.sadikhov.com/forum/index.php ... exploratio
pozdrawiam
Bana mu !!! Bana dla @#@$#%^%&%&* :wink:
Trecom.pl

lapluk
wannabe
wannabe
Posty: 75
Rejestracja: 29 lip 2006, 12:36
Lokalizacja: Wroclaw

#11

#11 Post autor: lapluk »

nie uwazam, nie chcesz nie zagladaj ...

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#12

#12 Post autor: Slomek. »

lapluk pisze:nie uwazam, nie chcesz nie zagladaj ...
Kolego lapluk a teraz na poważnie. To forum ma zasady dotyczące rozprzestrzeniania materiałów w sposób nieleglany i bezpośrednie lub pośrednie podawanie linków do nielegalnych źródeł jest źle odbierane a nawet stanowi złamanie rególaminu tego forum. Jest też coś takiego jak uczciwość a w tym przypadku ściaganie takich materiałów i propagowanie ich jest równe zwykłemu złodzejstwu i de facto jest nie fair względem już nie tylko samej firmy Cisco, ale osób które wykupiły akademię i mają te materiały legalnie. Jeśli tego typu działania nie kłucą sie z twoim sumieniem i kindersztubą to ogranicz się może do zachowania tego dla siebie a innym podsyłaj ostatecznie w formie mniej otwartej.
Przy okazji nie chcesz stosować sie do panujących zasad, nie wchodź na forum ...
Trecom.pl

Awatar użytkownika
wowtek
wannabe
wannabe
Posty: 53
Rejestracja: 29 kwie 2006, 19:23
Lokalizacja: Poznan Bydgoszcz
Kontakt:

#13

#13 Post autor: wowtek »

Przepraszam koledzy, chciałbym pierwszy raz odnieść się do kultury na forum. Bardzo mi przykro że na "Slomku" się to odbije.

Podżeganie
Slomek. pisze:Bana mu !!! Bana dla @#@$#%^%&%&*
moim zdaniem jest głupie, może być żartobliwe, ale... można sobie odpuścić, myślę że MODERATORZY forum (Slomku ty nim nie jesteś) wiedzą co zrobić z linkami do kradzionych materiałów, wystarczy zasygnalizować - dziecko!

Jeśli już jednak chcesz także napisać coś "na poważnie", przyłóż się do tego proszę... i choćby SPRAWDŹ BŁĘDY!!!

Ta odrobina szacunku dla ludzi którzy jednak cenią sobie język ojczysty jest wskazana, bo nawet mnie (DYSLEKTYKA - mam na to stosowne dokumenty) twój post wyprowadził z równowagi.
Slomek. pisze:
lapluk pisze:nie uwazam, nie chcesz nie zagladaj ...
Kolego lapluk a teraz na poważnie. To forum ma zasady dotyczące rozprzestrzeniania materiałów w sposób nieleglany i bezpośrednie lub pośrednie podawanie linków do nielegalnych źródeł jest źle odbierane a nawet stanowi złamanie rególaminu tego forum. Jest też coś takiego jak uczciwość a w tym przypadku ściaganie takich materiałów i propagowanie ich jest równe zwykłemu złodzejstwu i de facto jest nie fair względem już nie tylko samej firmy Cisco, ale osób które wykupiły akademię i mają te materiały legalnie. Jeśli tego typu działania nie kłucą sie z twoim sumieniem i kindersztubą to ogranicz się może do zachowania tego dla siebie a innym podsyłaj ostatecznie w formie mniej otwartej.
Przy okazji nie chcesz stosować sie do panujących zasad, nie wchodź na forum ...
Pijackim bełkotem nie od-uczysz ludzi kradzieży, myślę że pewnie bardziej wykształceni, obyci i posiadający w tym temacie inną "KINDERSZTUBĘ" a także odpowiednie kompetencje moderatorzy poradzą sobie z porblemem lepiej niż TY nie kompromitując sie przy okazji.

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#14

#14 Post autor: Slomek. »

Słuchaj czy to forum dotyczy zagadnień ortograficznych ? Jeśli tak to od kiedy? Poprostu wkurza mnie takie cwaniackie podejście i dałem temu wyraz, ale widzę że uderzyłem przy okazji w estetę i moralizatora o nicku wowtek
Dodatm tylko, że ostatnie zdanie i inwektywy w nim zawarte świadeczy tylko o Tobie (mam nadzieję, że się już dowartościowałeś :lol: )
I per dziecko to możesz odnosić się do swojego potomstwa co najwyżej i je strofuj
Dla mnie EOT i wez trochę luzu człowieku
Trecom.pl

Awatar użytkownika
wowtek
wannabe
wannabe
Posty: 53
Rejestracja: 29 kwie 2006, 19:23
Lokalizacja: Poznan Bydgoszcz
Kontakt:

#15

#15 Post autor: wowtek »

Bez komentarza.

Zablokowany