egzamin CCNA

Pytania dt. certyfikacji CCNA i CCDA
Wiadomość
Autor
kpc21
member
member
Posty: 20
Rejestracja: 12 maja 2018, 19:01

Re: egzamin CCNA

#751

#751 Post autor: kpc21 »

Znalazłem to już w momencie, gdy zadawałem to pytanie.

Na razie nie dokupuję, bo nie jest mi w tym momencie potrzebne, ale dzięki za radę, w razie czego sobie dokupię.

kpc21
member
member
Posty: 20
Rejestracja: 12 maja 2018, 19:01

Re: egzamin CCNA

#752

#752 Post autor: kpc21 »

17 lipca wreszcie wyszło "Mailed" :)

Ukryty
newbie
newbie
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2018, 16:36

Re: egzamin CCNA

#753

#753 Post autor: Ukryty »

Witam forumowiczów. Powoli przymierzam się do Egzaminu ICND1 ( zniżka ) i mam parę pytań.
1.) Jakie strony polecacie do rozwiązywania online testów właśnie z zakresu ICND1
2.) Jak wygląda sprawa z polskimi znakami na cercie? Wyczytałem w któreś książce z 2012, że nie można podawać polskich znaków bo cert przyjdzie z krzaczkami. Jak sprawa wygląda obecnie?

Dzięki z góry za odp.

Awatar użytkownika
judge dredd
wannabe
wannabe
Posty: 214
Rejestracja: 02 sie 2009, 15:23

Re: egzamin CCNA

#754

#754 Post autor: judge dredd »

Jak ja zapisywałem się na egzamin w 2009 roku, to wykładowca na Akademii Cisco mówił wyraźnie, że nie można używać polskich znaków, więc tak też się zapisałem na stronie Pearsona i od tamtej pory już tak jest i szczerze mówiąc nie zastanawiałem się nad tym potem (w sensie później). No ale było to prawie 10 lat temu, więc może w tzw. międzyczasie coś się zmieniło. Najlepiej jakby potwierdził to ktoś, kto normalnie dostał certa z polskimi znakami. Zapraszamy do pochwalenia się, bo to ciekawa kwestia i też chętnie się dowiem.

Co do "online testów" to nie wiem czy są takie strony z materiałami online - na pewno można kupić pytania w tych takich różnych testkingach i podobnych, ale czasem się słyszy, że albo są stare, albo oszukane (w sensie złe odpowiedzi są), więc trudno powiedzieć, czy można temu ufać. Ja do CCNA korzystałem z pytań egzaminacyjnych z Akademii Cisco i to sprawdziło się bardzo dobrze, ale jak nie chodziłeś na Akademię, albo jak nie robiłeś sobie zrzutów ekranów z pytań na egzaminach wewnętrznych, to faktycznie nie będzie skąd tego wziąć. Do CCNP z kolei korzystałem z Cert Guide'ów w wersji "premium" z zestawami egzaminacyjnymi pearsona - pytania nie były takie jak na egzaminie, ale było ich dużo i jak się je dobrze przerobiło, no to było wiadomo, że temat się zna i egzaminy potem też poszły bardzo dobrze. Jest też taki guide z pytaniami dla ICND1 - można go kupić tutaj. Cena przystępna.

Pozdrawiam

JD
Zapraszam na szkolenia CCNA prowadzone w pełni on-line (wykłady oraz ćwiczenia ze sprzętem).
Akademia Sieci LANPulse (www.lanpulse.pl)

ODPOWIEDZ