Praca w Cisco

praca itp
Wiadomość
Autor
karino
wannabe
wannabe
Posty: 67
Rejestracja: 26 paź 2011, 16:10

#106

#106 Post autor: karino »

Ja miałem na myśli centra techniczne w odniesieciu to posta powyżej,iż Warszwa to centrum biznesowe a reszta....

Jesli chodzi o HP to od czasu do czasu jakieś rekrutacje są na różne stanowiska rónież techniczne, a ATOS -hmm moze i outsourcing aczkolwiek rekrutuje przecież na stanowiska sieciowe i trochę ich tam jest na tyle na ile się orientuje.

Awatar użytkownika
em_er
wannabe
wannabe
Posty: 692
Rejestracja: 21 sty 2005, 22:29

#107

#107 Post autor: em_er »

Jak wygląda możliwość telepracy na nowo otwartych w Krakowie stanowiskach?

Awatar użytkownika
Deidara
wannabe
wannabe
Posty: 593
Rejestracja: 28 lut 2007, 10:32

#108

#108 Post autor: Deidara »

em_er pisze:Jak wygląda możliwość telepracy na nowo otwartych w Krakowie stanowiskach?
Z tego co mi wiadomo nie ma możliwości pracy po za Krakowem. Chyba, że coś się ostatnio zmieniło w tej kwestii.
Trwałość ortogonalna to taka trwałość która jest ortogonalna do konstruktorów typu.
Know Your Options !!
Keep It Simple ?? :shock:

Awatar użytkownika
em_er
wannabe
wannabe
Posty: 692
Rejestracja: 21 sty 2005, 22:29

#109

#109 Post autor: em_er »

Strasznie slabo, ze nawet takie firmy jak Cisco nie dopuszczaja takiej mozliwosci pracy...
Kiedy to sie zmieni w tym kraju, prawo reguluje taka forme pracy od kilku lat...

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#110

#110 Post autor: lbromirs »

em_er pisze:Strasznie slabo, ze nawet takie firmy jak Cisco nie dopuszczaja takiej mozliwosci pracy...
Kiedy to sie zmieni w tym kraju, prawo reguluje taka forme pracy od kilku lat...
Dopuszczają, jesteśmy akurat jednym z bardziej aktywnych promotorów tego typu pracy - mniej więcej 1/3 obecnych etatowych pracowników biura w Warszawie pracuje zdalnie i bywa w biurze bardzo rzadko. Pozostałe osoby również mogłyby to robić, jeśli nie kolidowałoby to z obowiązkami. O to dlaczego akurat przy tych stanowiskach określono Kraków należy pytać rekrutujących, zapewne jest jakiś powód.

Polecam: http://pracujflexi.pl/magazyn/index.php ... i-w-cisco/. Gdzieś jeszcze był reportaż TVNu zrealizowany w tym roku z jedną z pracownic działu handlowego, która pracuje zdalnie z Łodzi, ale teraz nie mogę go wygooglać.

Awatar użytkownika
mx_krzak
CCIE
CCIE
Posty: 798
Rejestracja: 18 lis 2005, 00:19
Lokalizacja: Wrocław

#111

#111 Post autor: mx_krzak »

Wszystko zależy od stanowiska. Dla TAC nie przewidują telepracy.
Z każdym upadkiem nabieramy większego doświadczenia.......to nie upadek czyni nas przegranymi, lecz brak chęci do powstania....

Awatar użytkownika
em_er
wannabe
wannabe
Posty: 692
Rejestracja: 21 sty 2005, 22:29

#112

#112 Post autor: em_er »

Wlaśnie zawsze kojarzyłem Cisco jako promotora wszelkich form uelastyczniania pracy, stad moje zdziwienie. Ciekawe wiec dlaczego krakowska placowka rzadzi sie innymi prawami...

Awatar użytkownika
PatrykW
wannabe
wannabe
Posty: 1742
Rejestracja: 31 paź 2008, 16:05
Lokalizacja: UI.PL / Ubiquiti Polska.pl
Kontakt:

#113

#113 Post autor: PatrykW »

Tak na marginesie, czy wiadomo kiedy będzie informacja co do drugiej tury ?
Informacja zwrotna miala być rozsyłana do bodajże 16 grudnia ...
.ılı..ılı.

http://www.linkedin.com/in/pwojtachnio
Potrzebujesz projektu na studia z zakresu Cisco Packet Tracer & GNS ? Just give me call :)

Integrujemy i wspieramy IT :)
https://www.ui.pl | https://facebook.com/UIPolska

Jedyne rozwiązania Ubiquiti Networks w Polsce!
https://ubiquitipolska.pl | https://www.facebook.com/groups/Ubiquiti.Polska

lucas75
newbie
newbie
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2011, 15:24

#114

#114 Post autor: lucas75 »

ja odpadlem juz po pierwszej rundzie :) Jako, ze pytania byly standardowe to podejrzewam ze zadecydowala kwota - 10k brutto ( z powodu drobnej relokacji ale to bez znaczenia w sumie). Ktos podal wiecej i przeszedl dalej? Doswiadczenie 5++, kilka certow na c i j.

Awatar użytkownika
Piotrek
wannabe
wannabe
Posty: 143
Rejestracja: 28 sie 2005, 23:12
Lokalizacja: Kraków

#115

#115 Post autor: Piotrek »

Jak się to mówi "wieść gminna niesie", że część osób zna wynik i kwalifikację do Assessment Center, część jeszcze czeka z informacją do pierwszych tygodnia stycznia.


Kiedyś rozmawiałem z rekruterami (nie Cisco) i wiedzą, że kwota która podają kandydaci jest wyjściowa i można próbować negocjować. :)

piutK
member
member
Posty: 16
Rejestracja: 19 lut 2011, 16:02

#116

#116 Post autor: piutK »

Dostał ktoś jakąś odpowiedź od Cisco? Dalej wszyscy czekamy? czy już szczęśliwcy mają informację o 2 etapie?

baczek
wannabe
wannabe
Posty: 103
Rejestracja: 09 sty 2009, 23:35
Lokalizacja: Kraków

#117

#117 Post autor: baczek »

piutK pisze:Dostał ktoś jakąś odpowiedź od Cisco? Dalej wszyscy czekamy? czy już szczęśliwcy mają informację o 2 etapie?
od dawna wiadomo, że drugi etap w połowie lutego, informacje Cisco ma wysłać do połowy stycznia kto się dostał a komu podziękowali

piutK
member
member
Posty: 16
Rejestracja: 19 lut 2011, 16:02

#118

#118 Post autor: piutK »

baczek pisze:
piutK pisze:Dostał ktoś jakąś odpowiedź od Cisco? Dalej wszyscy czekamy? czy już szczęśliwcy mają informację o 2 etapie?
od dawna wiadomo, że drugi etap w połowie lutego, informacje Cisco ma wysłać do połowy stycznia kto się dostał a komu podziękowali
To przyjacielu, to ja wiem :) pytanie właśnie o to czy ktoś już dostał info o dziękowaniu albo przejściu dalej.

chrzan
rookie
rookie
Posty: 13
Rejestracja: 06 mar 2009, 11:46

#119

#119 Post autor: chrzan »

Hej,

może powinienem to wiedzieć ale co to jest ten Assessment Center? Sprawdzają czysto techniczną wiedzę z zakresu Cisco? Niezależnie od posiadanych certów? Czyżby nie ufali swoim egzaminom? :)

Tomek

ronnie
wannabe
wannabe
Posty: 115
Rejestracja: 30 lip 2006, 15:08
Lokalizacja: UK

#120

#120 Post autor: ronnie »

Nie, Assessment Center to spotkanie rekrutacyjne wraz z innymi kandydatami, które trwa kilka godzin. Sprawdzają głównie soft skills, umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole. Dostajesz różne zadania do wykonania samemu lub w grupie. Co do zadań wykonanych samemu to często one mają forme na kartce - test IQ, różnego rodzaju inne łamigłówki, żeby panie z HRów nie nudziły się :wink: Co do zadań grupowych to losowe wybrani kandydaci tworzą zespół, dostają problem do omówienia i zaczyna się dyskusja w grupach. Później przedstawia się rozwiązania i są dalsze rozważania na temat plusów i minusów danego rozwiązania z innymi zespołami. Raz byłem na takiej rozmowie w IBMie i muszę przyznać, że jesteś obserwowany z każdej strony przez różnego rodzaju specjalistów i zapewne pełny raport idzie później na biurko przyszłego managera.

ODPOWIEDZ