Poszukiwany staż/praktyka-Wrocław

praca itp
Wiadomość
Autor
bonzo2
rookie
rookie
Posty: 12
Rejestracja: 16 paź 2012, 12:02

Poszukiwany staż/praktyka-Wrocław

#1

#1 Post autor: bonzo2 »

Witam. Jestem studentem PWr i interesuję się sieciami. Szukam stażu/praktyk (interesuje mnie dłuższa współpraca) w celu rozwinięcia swoich umiejętności. Jestem w trakcie 3 semestru CCNA, dwa pierwsze już ukończone. Może jestes ktoś w stanie polecić jakąś firmę bądź nawet mnie przygarnąć? :)

teknine
wannabe
wannabe
Posty: 85
Rejestracja: 05 mar 2011, 21:20

#2

#2 Post autor: teknine »

A co umiesz poza 3 semestrami CCNA?

Matt
member
member
Posty: 43
Rejestracja: 26 paź 2010, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

#3

#3 Post autor: Matt »

Nie jestem z Wrocławia, ale dosłownie chwilę zajęło mi znalezienie np. takiego ogłoszenia:
http://www.q4net.pl/praca#content
OPERATOR CENTRUM MONITORINGU
Wymagania niezbędne:
- Podstawowa znajomość sieci komputerowych, na poziome CCNA (w trakcie kursu, lub ukończony),
...
- Możliwość pracy na cały, lub część etatu,
- Mile widziane osoby uczące się/ studiujące.

Moim zdaniem niezła opcja na start.

Temat praktyk był wielokrotnie poruszany (niekoniecznie odnośnie Wrocławia) więc dużo innych informacji znajdziesz w starszych tematach. Dużo firm nie pisze na swoich stronach o poszukiwaniach praktykantów - poszukaj firm np. przez Cisco Partner Locator'a i sam wyślij do nich zapytanie o praktyki.

bonzo2
rookie
rookie
Posty: 12
Rejestracja: 16 paź 2012, 12:02

#4

#4 Post autor: bonzo2 »

teknine pisze:A co umiesz poza 3 semestrami CCNA?
trochę trudno określić mi co umiem, nie mam jakieś mega wiedzy. Głownie skupiałem się na tym co oferuje mi CCNA
Matt pisze:Nie jestem z Wrocławia, ale dosłownie chwilę zajęło mi znalezienie np. takiego ogłoszenia:
http://www.q4net.pl/praca#content
OPERATOR CENTRUM MONITORINGU
Wymagania niezbędne:
- Podstawowa znajomość sieci komputerowych, na poziome CCNA (w trakcie kursu, lub ukończony),
...
- Możliwość pracy na cały, lub część etatu,
- Mile widziane osoby uczące się/ studiujące.

Moim zdaniem niezła opcja na start.

Temat praktyk był wielokrotnie poruszany (niekoniecznie odnośnie Wrocławia) więc dużo innych informacji znajdziesz w starszych tematach. Dużo firm nie pisze na swoich stronach o poszukiwaniach praktykantów - poszukaj firm np. przez Cisco Partner Locator'a i sam wyślij do nich zapytanie o praktyki.
Też znalazłem to ogłoszenie, poszło CV, ale odzewu brak. Dzięki za info co do Partner Locatora

ODPOWIEDZ