Studia Magisterskie vs. Labowanie

praca itp
Wiadomość
Autor
Zomal
wannabe
wannabe
Posty: 240
Rejestracja: 11 cze 2012, 23:02
Kontakt:

#31

#31 Post autor: Zomal »

mhuba pisze:
Tylko pewnie za chwilę przyjdzesz i powiedz mam CCNP i nie ma dla mnie pracy bo wszyscy oczekują od CCNP przynajmniej 2 lata doświadczenia.
Poszukiwałem pracy na okres październik 13' - styczeń 14' w regionie. Efekt był taki, że w jednym miejscu zaproponowano mi 900zł w formie stażu. Wierzę w siebie, po prostu w Polsce C trudniej o pracę. Pokój w Rzeszowie 600zł + wyżywienie (nie bawię się w słoiki) i nie bardzo to się kalkuluje.
Ciężko mi to było zrozumieć przez pewien okres, ale pogodziłem się z tym, i szukam teraz czegoś rozwijającego na terenie całego kraju. Kwestie finansowe są drugorzędne, mogę pracować za minimalną ale abym chociaż miał dostęp do labu, szkoleń zew/wew i opłacanych zdanych egzaminów ;)
criss22041991 pisze:@Zomal jestem praktycznie w tej samej sytuacji co ty, nie mam CCNP ( już niedługo :P ), ale pracuję na część etatu. Moim zdaniem źle do tego podchodzisz. (...)
Jestem w takiej sytuacji, że nie stać mnie po prostu na studia dzienne, dlatego muszę poszukać pracy.
asp pisze: (...) Niektóre działanie np uzyskanie dyplomu w danej chwili może się wydać niepotrzebne, mało przydatne ale może się okazać, że w dalszej perspektywie czasu będą te studia potrzebne albo ich brak może oznaczać utracenie szansy na fajną robotę w dużej korporacji.
Dobrze gadasz :)

Dziękuje wszystkim za dobre rady :oops:

pawel80
member
member
Posty: 39
Rejestracja: 22 paź 2012, 11:45

#32

#32 Post autor: pawel80 »

norby87 pisze:... Uważam, że z każdej pracy można coś wyciągnąć, aby tylko chcieć - i nie mówię tylko o wiedzy technicznej.
To się chyba kradzież nazywa?:).

ODPOWIEDZ