Fortinet Professional Services Consultant - Telco

praca itp
Wiadomość
Autor
hangie
wannabe
wannabe
Posty: 235
Rejestracja: 01 maja 2007, 21:18
Lokalizacja: Londyn

Fortinet Professional Services Consultant - Telco

#1

#1 Post autor: hangie »

Hej,

Poszukuje nowego członka zespołu zajmującego się szerokim security dla ISP/operatorów sieci komórkowych.
Ogłoszenie jest otwarte na cala Europę także praca zdalna z Polski, bądź jakiegokolwiek innego miejsca jest możliwa. Oczywiście preferuje w okolicy lotniska gdyby trzeba się u klienta pojawić.
Jak kos chce się przenieść z Rzeszowa np do Madrytu, albo Teneryfę to mi to różnicy nie robi. Domek nad mazurami pewnie tez będzie OK tylko ze nie wiem jak tam lotnisko w Białymstoku funkcjonuje.

Widelek nie znam bo to działka HR ale nie zatrudnialiśmy wcześniej do PS w Polsce także można się zdolnościami negocjacyjnymi wykazać ;) Polska nie pojawia się tutaj bo ma być taniej także spodziewam się dobrej oferty o ile osoba będzie odpowiednia. Obstawiam ze 30k+, ale nie wiem jak HR do tego podchodzi także proszę mnie nie cytować nigdzie. Dochodzi pakiet akcji. Z złych wiadomości to nie wiem czy jestesmy młodzi i dynamiczny no i karta multiport tez może nie być w pakiecie :))

Uprzedzając pytanie tylko umowa o prace. Nie ma opcji b2b, faktur VAT, umów o dzieło czy co tam teraz w kraju jest modne/optymalne podatkowo.

Link do ogłoszenia: https://edel.fa.us2.oraclecloud.com/hcm ... /job/10773
Obecnie jest lokalizacja UK co mam nadzieje rekruter zmieni w ogłoszeniu.

Jak by co to pytajcie.
Pozdrawiam
Krzysztof Goławski

Awatar użytkownika
konradrz
CCIE
CCIE
Posty: 400
Rejestracja: 23 sty 2008, 14:21
Lokalizacja: Singapore, SG
Kontakt:

Re: Fortinet Professional Services Consultant - Telco

#2

#2 Post autor: konradrz »

hangie pisze: 04 sie 2022, 13:59 Jak kos chce się przenieść z Rzeszowa np do Madrytu, albo Teneryfę to mi to różnicy nie robi
hangie pisze: 04 sie 2022, 13:59nie wiem czy jestesmy młodzi i dynamiczny no i karta multiport tez może nie być w pakiecie
I tak się pisze ogłoszenia! :)

ODPOWIEDZ