Oferta pracy we Wrocławiu dla Inżyniera CISCO (CCNP)

praca itp
Wiadomość
Autor
krolan
newbie
newbie
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2010, 09:37

Oferta pracy we Wrocławiu dla Inżyniera CISCO (CCNP)

#1

#1 Post autor: krolan »

Witam,

Jestem konsultantem dywizji IT&Telecoms w Hays Poland we Wrocławiu. Aktualnie poszukuję Inżyniera Sieciowego CISCO z certyfikatem CCNP (warunek konieczny). Główne zadania na tym stanowisku to: obsługa klientów oraz projektowanie i wdrożenia rozwiązań sieciowych.

Zainteresowanym chętnie przedstawię szczegóły oferty.
Zachęcam do kontaktu pod nr tel. 722 370 751. Zapraszam też do wysłania CV na adres: krol@hays.pl.

Pozdrawiam :)
Ania Król


[/b]

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Oferta pracy we Wrocławiu dla Inżyniera CISCO (CCNP)

#2

#2 Post autor: Kyniu »

krolan pisze:Aktualnie poszukuję Inżyniera Sieciowego CISCO z certyfikatem CCNP (warunek konieczny).
Przepis na inżyniera Cisco z certyfikatem - dowolnym:

1. Bierzemy homo sapiens sztuk jeden
2. Z lenistwa można sięgnąć po homo sapiens z dyplomem magistra jakiegoś kierunku informatycznego
3. Wysyłamy homo sapiens na szkolenie na certyfikat CCxx
4. Powtarzamy krok 3 do osiągnięcia wymaganego poziomu certyfikacji
5. Mamy swojego certyfikowanego homo sapiens

Czemu o tym piszę? Bo wydaje mi się, że firmy szukające specjalistów zapominają że specjaliści na drzewie nie rosną i po prostu trzeba ich sobie wykształcić. Niby to takie oczywiste ale jakoś nie widzę ogłoszeń w stylu "Potrzebujemy specjalisty z certyfikatem CCNP - masz podstawy, masz chęci, chcesz się uczyć - pomożemy Ci zdobyć upragniony certyfikat w pół roku." Ale nie. Lepiej napisać - certyfikat konieczny. I płakać w prasie że specjalistów brak.

Kyniu

wd_44
fresh
fresh
Posty: 8
Rejestracja: 09 gru 2007, 16:31

Oferta pracy we Wrocławiu dla Inżyniera CISCO (CCNP)

#3

#3 Post autor: wd_44 »

Bardzo dobrze, że zaczynają pojawiać się ogłoszenia tego typu. To co jest na zachodzie standardem u nas jak widać dopiero raczkuje. Powody są oczywiste i jak najbardziej zrozumiałe. Szkoda tylko, że proces ten nie następuje bardziej dynamicznie, powód to grupa brudnych i garbatych informatyków, która uważa inaczej i myśli, że pozjadała wszystkie rozumy.

ps: bez urazy dla wyrozumiałych

Awatar użytkownika
bugi
wannabe
wannabe
Posty: 1345
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:50
Lokalizacja: Warsaw Poland

Re: Oferta pracy we Wrocławiu dla Inżyniera CISCO (CCNP)

#4

#4 Post autor: bugi »

Kyniu pisze:
krolan pisze:Aktualnie poszukuję Inżyniera Sieciowego CISCO z certyfikatem CCNP (warunek konieczny).
Przepis na inżyniera Cisco z certyfikatem - dowolnym:

1. Bierzemy homo sapiens sztuk jeden
2. Z lenistwa można sięgnąć po homo sapiens z dyplomem magistra jakiegoś kierunku informatycznego
3. Wysyłamy homo sapiens na szkolenie na certyfikat CCxx
4. Powtarzamy krok 3 do osiągnięcia wymaganego poziomu certyfikacji
5. Mamy swojego certyfikowanego homo sapiens

Czemu o tym piszę? Bo wydaje mi się, że firmy szukające specjalistów zapominają że specjaliści na drzewie nie rosną i po prostu trzeba ich sobie wykształcić. Niby to takie oczywiste ale jakoś nie widzę ogłoszeń w stylu "Potrzebujemy specjalisty z certyfikatem CCNP - masz podstawy, masz chęci, chcesz się uczyć - pomożemy Ci zdobyć upragniony certyfikat w pół roku." Ale nie. Lepiej napisać - certyfikat konieczny. I płakać w prasie że specjalistów brak.

Kyniu
problem jest też taki że nie każde homo sapiens chce się uczyć ;)
CCIE RS#55541
"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

BaB
fresh
fresh
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2006, 15:35
Lokalizacja: Krapkowice

Re: Oferta pracy we Wrocławiu dla Inżyniera CISCO (CCNP)

#5

#5 Post autor: BaB »

krolan pisze:Witam,

Aktualnie poszukuję Inżyniera Sieciowego CISCO z certyfikatem CCNP (warunek konieczny).

[/b]
Jeśli to jest to: ogłoszenie to nie taki konieczny chyba.

dorvin
CCIE
CCIE
Posty: 1688
Rejestracja: 21 sty 2008, 13:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Oferta pracy we Wrocławiu dla Inżyniera CISCO (CCNP)

#6

#6 Post autor: dorvin »

BaB pisze:
krolan pisze:Witam,

Aktualnie poszukuję Inżyniera Sieciowego CISCO z certyfikatem CCNP (warunek konieczny).

[/b]
Jeśli to jest to: ogłoszenie to nie taki konieczny chyba.
Za to warunek dodatkowy - CCIE w 5 miesięcy :)

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

Re: Oferta pracy we Wrocławiu dla Inżyniera CISCO (CCNP)

#7

#7 Post autor: Slomek. »

dorvin pisze:
Za to warunek dodatkowy - CCIE w 5 miesięcy :)
http://ccie-in-3-months.blogspot.com/
Trecom.pl

wysoki
wannabe
wannabe
Posty: 231
Rejestracja: 01 paź 2007, 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oferta pracy we Wrocławiu dla Inżyniera CISCO (CCNP)

#8

#8 Post autor: wysoki »

Slomek. pisze:
dorvin pisze:
Za to warunek dodatkowy - CCIE w 5 miesięcy :)
http://ccie-in-3-months.blogspot.com/
hehehe, dorwin, zaczynamy odliczać Ci czas ;>
wysoki
CCNA

Awatar użytkownika
Misiekm
wannabe
wannabe
Posty: 518
Rejestracja: 29 lis 2005, 17:31
Lokalizacja: Londyn

Re: Oferta pracy we Wrocławiu dla Inżyniera CISCO (CCNP)

#9

#9 Post autor: Misiekm »

krolan pisze:Witam,

Jestem konsultantem dywizji IT&Telecoms w Hays Poland we Wrocławiu. Aktualnie poszukuję Inżyniera Sieciowego CISCO

Zainteresowanym chętnie przedstawię szczegóły oferty.
Witamy na forum.

Cieszymy sie z kolejnej oferty. Warto skorzystać z okazji budowania dobrego wizerunku firmy i zamieścić na forum szczegóły oferty wraz z widełkami płacowymi.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
drozdov
CCIE
CCIE
Posty: 511
Rejestracja: 13 sie 2005, 23:34
Lokalizacja: Zurych

Re: Oferta pracy we Wrocławiu dla Inżyniera CISCO (CCNP)

#10

#10 Post autor: drozdov »

Kyniu pisze: Czemu o tym piszę? Bo wydaje mi się, że firmy szukające specjalistów zapominają że specjaliści na drzewie nie rosną i po prostu trzeba ich sobie wykształcić. Niby to takie oczywiste ale jakoś nie widzę ogłoszeń w stylu "Potrzebujemy specjalisty z certyfikatem CCNP - masz podstawy, masz chęci, chcesz się uczyć - pomożemy Ci zdobyć upragniony certyfikat w pół roku." Ale nie. Lepiej napisać - certyfikat konieczny. I płakać w prasie że specjalistów brak.
Tu się nie zgodzę. Certyfikat CCNP można uzyskać korzystając z dynamips/dynagen do tego packet-tracer i self-study ciscopress. Wystarczy chcieć.

Poza tym jeżeli firma potrzebuje specjalisty na już z certem CCNP i jest w stanie zaproponować b dobre warunki to na pewno taką osobę znajdzie.

Dla mnie sprawa jest prosta - to wszystko reguluje rynek. Jeżeli nie jesteś w stanie wynogocjować takiej stawki jaką byś chciał, próbując w wielu miejscach to znaczy, że nie jesteś wart tych pieniędzy.
Zdobywanie certów jest jak zbieranie pokemonów: Wszystkie są fajne ale każdy chce mieć Pikachu :)

martek
member
member
Posty: 30
Rejestracja: 22 mar 2009, 14:47
Lokalizacja: Płock

#11

#11 Post autor: martek »

Panowie

Nie badźcie złośliwi - po prostu jak ktoś chce nich skorzysta z tego co wiem to dotyczy to firmy Surfland i wymóg CCNP jest dlatego że oni chcą wykształcić sobie CCIE wiec nie mogą zaczynać od CCNA. Niestety nie wiem jakie są widełki płacowe ale myślę że perspektywa CCIE jest kusząca.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
drozdov
CCIE
CCIE
Posty: 511
Rejestracja: 13 sie 2005, 23:34
Lokalizacja: Zurych

#12

#12 Post autor: drozdov »

Jeżeli chodzi o mnie, to nie miałem zamiaru być złośliwy. Myślę że zdobycie CCNP korzystając jedynie z tego co samemu się kupi/zorganizuje/pożyczy jest o wiele cięższe niż pracując w firmie która wysyła na szkolenia, dostarcza sprzęt do laba i pozwala na uczenie się w ramach godzin pracy. Dla takich osób self-study CCNP może być dobrym startem.
Zdobywanie certów jest jak zbieranie pokemonów: Wszystkie są fajne ale każdy chce mieć Pikachu :)

Awatar użytkownika
LukaszM
wannabe
wannabe
Posty: 408
Rejestracja: 20 lis 2005, 18:39
Lokalizacja: Radom/Wroclaw

#13

#13 Post autor: LukaszM »

Dokładnie tak jak pisze Drozdov, wszystko zależy od własnej inicjatywy i chęci.
Szkolenia nie zawsze są optymalne, w przypadku np. kursu BSCI realizowanego w 2 dni robocze :D
"....Inwestowanie w wiedzę daje największe dywidendy."

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Oferta pracy we Wrocławiu dla Inżyniera CISCO (CCNP)

#14

#14 Post autor: Kyniu »

wd_44 pisze:Bardzo dobrze, że zaczynają pojawiać się ogłoszenia tego typu. To co jest na zachodzie standardem u nas jak widać dopiero raczkuje.
Tego typu czyli jakie? Lakoniczne, bez podanych zarobków. To jest zachodni standard?

Kyniu

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Oferta pracy we Wrocławiu dla Inżyniera CISCO (CCNP)

#15

#15 Post autor: Kyniu »

bugi pisze:problem jest też taki że nie każde homo sapiens chce się uczyć ;)
To zaznacza się w ogłoszeniu jasno i wyraźnie że taki człowiek będzie miał obowiązek się szkolić, a konkrety podaje się w korespondencji lub przekazuje na rozmowie z wybranym kandydatem.

Kyniu

ODPOWIEDZ