Helpdesk/CCNA - Praca/Staż/Praktyki --- Wrocław

praca itp
Wiadomość
Autor
Boonsai
fresh
fresh
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2010, 21:19

Helpdesk/CCNA - Praca/Staż/Praktyki --- Wrocław

#1

#1 Post autor: Boonsai »

Witam Wszystkich :)!

Na początek może parę informacji czego szukam:

Interesuje mnie możliwość odbycia praktyk/stażu a najlepiej możliwość zatrudnienia z możliwością pochłonięcia dużej ilości wiedzy na stanowisku Helpdesk/Junior Admin na terenie Wrocławia/okolic(chocia ż to dość szeroko rozumiane pojęcie :)

Co oferuje:

Obecnie ponad 2 lata pracuje u dość dużego ISP na HelpDesku(zarówno pomoc zdalna, przez telefon oraz f2f w zakresie HFS/DSL/VOIP/LAN/WiMax). Praca w dużym stresie(w zespole rzecz jasna, praca 3 zmianowa, na pełnych obrotach to mój żywioł :). W obecnej pracy to czego doglądałem to głównie Win 2k3 server oraz zarzadzanie lokalnym lanem(a raczej jego częścią). Łyknąłem część wiedzy z zakresu HFC/DSL (głównie rozpoznawanie Awari). Prócz tego konfigurowanie i usuwanie problemów związanych z sieciami u klientów indywidualnych (aczkolwiek to były bardzo małe sieci :).

Posiadam wiedzę z zakresu CCNA (niestety bez poświadczenia certem, ale tutaj sytuacja się już komplikuje i długo by pisać - mój pracodawca nie był zainteresowany zafudnowania mi tego certa nawet za lojalnościówke - taka polityka dużej korporacji). Niestety nie miałem zbytnio możliwości pomacać sprzętu i to chcę nadrobić przedewszystkim + troubleshooting na żywo.

Jestem młody i ambitny, naprawdę szybko się uczę i potrafię "cisnąć" :). Głównie problem polega na tym, iż najchętniej przyjąłbym etat za niewielką ilość $ bo muszę się jakoś utrzymać ale nie jest to konieczne.

Tylko niech nikt nie pisze żebym szukał partnerów Cisco i lokalnych dostawców - wiem o tym i tak też będę szukać :)

Jeśli ktoś miałby jakąś propozycję lub namiary na kogoś kto może być zainteresowany to proszę na kontakt na pm najlepiej lub na maila f_drzewiecki@o2.pl (gg 4542437)
The Gummie Bear

Zaboleq
wannabe
wannabe
Posty: 69
Rejestracja: 17 mar 2009, 19:22

#2

#2 Post autor: Zaboleq »

. do usuniecia
Ostatnio zmieniony 15 maja 2010, 20:55 przez Zaboleq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
nas
wannabe
wannabe
Posty: 60
Rejestracja: 26 wrz 2008, 09:30

#3

#3 Post autor: nas »

Posiadasz też chyba rozdwojenie jaźni :lol:

Awatar użytkownika
miro20
wannabe
wannabe
Posty: 471
Rejestracja: 10 lip 2008, 19:02

#4

#4 Post autor: miro20 »

nas pisze:Posiadasz też chyba rozdwojenie jaźni :lol:

heheh :P to napewno :) jak widac:)

Zaboleq
wannabe
wannabe
Posty: 69
Rejestracja: 17 mar 2009, 19:22

#5

#5 Post autor: Zaboleq »

A to za qmpla napisalem ale w sumie poczekam az sam edytuje, bo dziw ze tego nie napisal :/.... Chociaz i tak pewne szanse ma marne.

Awatar użytkownika
xal
CCIE
CCIE
Posty: 869
Rejestracja: 06 lip 2006, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

#6

#6 Post autor: xal »

Zaboleq pisze:A to za qmpla napisalem ale w sumie poczekam az sam edytuje, bo dziw ze tego nie napisal :/.... Chociaz i tak pewne szanse ma marne.
Nie ma to jak duchowe wsparcie dla kolegi... nie bedzie zadowolony przy kolejnym spotkaniu podczas golenia :-P

Zaboleq
wannabe
wannabe
Posty: 69
Rejestracja: 17 mar 2009, 19:22

#7

#7 Post autor: Zaboleq »

Zawsze wybacza:P

Koniec offtopu

Boonsai
fresh
fresh
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2010, 21:19

#8

#8 Post autor: Boonsai »

Zaboleq pisze:Zawsze wybacza:P

Koniec offtopu
Fakt faktem zapomniałem napisać:F
The Gummie Bear

ODPOWIEDZ