Praca - Poznań

praca itp
Wiadomość
Autor
rdo
rookie
rookie
Posty: 12
Rejestracja: 01 paź 2008, 23:04

#61

#61 Post autor: rdo »

A moglbys sie z nami podzielic w jakiej to firmie pracujesz i do jakiego kraju wyjezdzasz?

baczek
wannabe
wannabe
Posty: 103
Rejestracja: 09 sty 2009, 23:35
Lokalizacja: Kraków

#62

#62 Post autor: baczek »

rdo pisze:A moglbys sie z nami podzielic w jakiej to firmie pracujesz i do jakiego kraju wyjezdzasz?
pytanie to juz padlo i nie zostala udzielona odpowiedz wiec zapewne jest to scisle tajna informacja, ktora nie moze wyciekac poza firme

horac

#63

#63 Post autor: horac »

elibom pisze:Woda mogła mi uderzyć 2 lata temu -kiedy pilnie potrzebowałem pracy aby kontynuować wówczas studia dostałem szanse obecnej pracy - teraz troszkę inaczej patrze na to wszystko.


Zatem polecam -też na początku miałem klapkę na oczy i widziałem tylko nowe certyfikaty Cisco czy inne ,ale przejrzałem i się cieszę.

Podsumowując idealna praca dla mnie to praca w telekomunikacji, która rozwija wszechstronnie,a nie jak wydawało mi się wcześniej jedynie pamięć kolejnych komend w IOS czy JunOS.

Pozdrawiam
Pierwsze

Jestes ograniczony skoro myslisz ze w pracy inzyniera chodzi o pamietanie komend na pamiec z IOS, to sprawa drugorzedna, najwazniejsza jest analiza i sypanie rozwiazaniami z rekawa w oparciu o doswiadczenie, komendy zostaja w glowie same jak sie rozumie to co sie implementuje.

Po drugie

Sadzisz ze po dwoch latach swojej "idealnej pracy" jestes w stanie wydawac osady czy certyfikaty sa potrzebne czy nie ? moze jeszcze powiesz ze CCIE to ograniczanie sie ?

Awatar użytkownika
krabu
wannabe
wannabe
Posty: 346
Rejestracja: 30 paź 2007, 11:17
Lokalizacja: Krakow

#64

#64 Post autor: krabu »

Dajcie może na luz i kończcie dyskusje ... wyciągnijmy jakiś mądry wniosek na koniec postaci: "w dupach się ludziom przewraca" ... i zamknijmy wątek ;)
.be like a Lucky Luke

bzyczek
wannabe
wannabe
Posty: 91
Rejestracja: 21 gru 2007, 19:41
Lokalizacja: Bydgoszcz

#65

#65 Post autor: bzyczek »

horac pisze:nie ma idealnego, idealne to sa maszyny a to i nie zawsze, jestesmy ludzmi tkzw fuck up kazdemu sie zdarza i nie wazne ile cieci sie posiada, czasem to jest nie zalezne od nas i tyle. Wiadomo ze doswiadczenie zawodowe im wieksze tym mniej sie bledow popelnia ale sa one nieuniknione

Inzynier moze byc co najwyzej bardzo dobry:

- analityk
- umiejetnosc pracy w teamie i dzielenie sie wiedza
- umiejetnosc dzialania w kryzysowych sytuacjach
- osobowosc, kontakt z ludzmi a nie nerd wklejony w monitor
- wiedza specjalistyczna
A ja bym dodał umiejętność szybkiego odnajdywania rozwiązań w Google

Trueform
wannabe
wannabe
Posty: 68
Rejestracja: 24 wrz 2004, 09:41

#66

#66 Post autor: Trueform »

Mr Google :mrgreen: Zaraz sie okaze, ze zapanowanie nad google daje wladze nad swiatem.

Ja po lekturze kilku powyzszych postow dodalbym: LUZ i dystans do siebie i pracy.
Panowie, napinki i nerwy nikomu nie sluza, a w pracy sa cholernie destrukcyjne. W roznych zespolach sie pracuje i czasami trzeba rozne rzeczy znosic.

Moze zestawie jakiegos laba w firmie i zorganizuje jakies spotkanie przy piwie i konsolach ?
Musialbym tylko co ciekawsze kejsy odtworzyc. Czy wolicie sie napinac na forum ? :roll:


pozdrawiam,

Piotr

horac

#67

#67 Post autor: horac »

Trueform pisze:Mr Google :mrgreen: Zaraz sie okaze, ze zapanowanie nad google daje wladze nad swiatem.

Ja po lekturze kilku powyzszych postow dodalbym: LUZ i dystans do siebie i pracy.
Panowie, napinki i nerwy nikomu nie sluza, a w pracy sa cholernie destrukcyjne. W roznych zespolach sie pracuje i czasami trzeba rozne rzeczy znosic.

Moze zestawie jakiegos laba w firmie i zorganizuje jakies spotkanie przy piwie i konsolach ?
Musialbym tylko co ciekawsze kejsy odtworzyc. Czy wolicie sie napinac na forum ? :roll:


pozdrawiam,

Piotr
wiecej szczegolow, bo brzmi zachecajaco, piwo i konsola dobrze sie uzupelniaja :P

bzyczek
wannabe
wannabe
Posty: 91
Rejestracja: 21 gru 2007, 19:41
Lokalizacja: Bydgoszcz

#68

#68 Post autor: bzyczek »

Ja tez jestem za ... PS3 Fifa moze ?

Awatar użytkownika
em_er
wannabe
wannabe
Posty: 692
Rejestracja: 21 sty 2005, 22:29

#69

#69 Post autor: em_er »

Ja tez jestem za ... PS3 Fifa moze ?
a to na pewno o taką konsolę chodzi? :wink:

Bo może to chodzi o taką, w której kontrolerem jest PC z SecureCRT...
Niestety póki co te kontrolery nie są bezprzewodowe, ale za to mają takie oryginalne niebieskie kabelki :)

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#70

#70 Post autor: bigboss »

em_er pisze:
Ja tez jestem za ... PS3 Fifa moze ?
a to na pewno o taką konsolę chodzi? :wink:
Pracujesz/pracowałeś w policji?
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

Awatar użytkownika
em_er
wannabe
wannabe
Posty: 692
Rejestracja: 21 sty 2005, 22:29

#71

#71 Post autor: em_er »

A szukasz kogoś do przepchnięcia mandatów za parkowanie?

Być może będziesz zaskoczony ale moje kontakty ze służbami mundurowymi generalnie, nie tylko policją, są żadne.

Co naprowadziło Cię na ten mylny trop jeśli wolno spytać?

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#72

#72 Post autor: bigboss »

em_er pisze: Co naprowadziło Cię na ten mylny trop jeśli wolno spytać?
Stary dowcip o rozumieniu dowcipów przez policjantów :)
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

Trueform
wannabe
wannabe
Posty: 68
Rejestracja: 24 wrz 2004, 09:41

#73

#73 Post autor: Trueform »

:]

Tylko mi mundurowych nie obrazac prosze.
PS3 tez sie znajdzie w biurze, jakby co, chociaz myslalem o czyms bardziej ekscytujacym.

Aktualnie mam kilka-kilkanascie malusich routerow, kilka starszych sw, w tym katy 6500, jakis serwer, vmware, cucmy - moge zestawic jakiegos labika. W sumie moge cos nawet poopowiadac, chociaz to wolalbym z designu.

horac

#74

#74 Post autor: horac »

p.s ja tez cos moge poopowiadac np o ASA

Trueform
wannabe
wannabe
Posty: 68
Rejestracja: 24 wrz 2004, 09:41

#75

#75 Post autor: Trueform »

no to mozemy zaczac. potrzebowalbym tylko chetnych do pomocy w zestawieniu jakiegos laba. ja przejrze jutro magazyn.

acha, mam whiteboarda :]

ODPOWIEDZ