Praktyki w Cisco

praca itp
Wiadomość
Autor
lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#31

#31 Post autor: lbromirs »

byniu85 pisze:
lbromirs pisze:
tomiabc pisze:heeh :) ktoś na pewno się znajdzie, pytanie tylko czy będzie to ktoś z poza Warszawy.
Szukamy zdecydowanie raczej kogoś *z* Warszawy. Chociaż do tej pory dojazd i mieszkanie w tygodniu w Wawie też nie były problemem.
Ale mam nadzieję, że nie odrzucacie na dzień dobry z poza Wawy?, bo ja np. mieszkam poza Wawą, ale mam możliwość zamieszkania - dużo znajomych mam w Wawie :D

Pozdrawiam
Zbyszek
Nie, nie odrzucamy. Wojtek który pojawił się tu moment temu był np. z Krakowa.

SpikeLc
member
member
Posty: 17
Rejestracja: 26 gru 2009, 23:07
Lokalizacja: Warszawa

#32

#32 Post autor: SpikeLc »

lbromirs pisze:Zaangażowanie czasowe jest do ustalenia, ale w przypadku akurat osoby którą ja mam się zajmować (Lab intern) to raczej maksymalny dla interna zakres tygodnia czyli 4 dni, mniej po prostu nie ma sensu. Pozostali rekruterzy mogą zdefiniować dowolne inne warunki brzegowe.
a czy w grę wchodzą godziny po 15.00 czy tylko z rana?

Awatar użytkownika
domin
wannabe
wannabe
Posty: 847
Rejestracja: 15 lip 2005, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#33

#33 Post autor: domin »

SpikeLc pisze:
lbromirs pisze:Zaangażowanie czasowe jest do ustalenia, ale w przypadku akurat osoby którą ja mam się zajmować (Lab intern) to raczej maksymalny dla interna zakres tygodnia czyli 4 dni, mniej po prostu nie ma sensu. Pozostali rekruterzy mogą zdefiniować dowolne inne warunki brzegowe.
a czy w grę wchodzą godziny po 15.00 czy tylko z rana?
No jak praktyki to raczej 8-15 czy coś... Po 15 to by wielu pracujących się mogło łapać :P
.ılı..ılı.

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#34

#34 Post autor: lbromirs »

SpikeLc pisze:
lbromirs pisze:Zaangażowanie czasowe jest do ustalenia, ale w przypadku akurat osoby którą ja mam się zajmować (Lab intern) to raczej maksymalny dla interna zakres tygodnia czyli 4 dni, mniej po prostu nie ma sensu. Pozostali rekruterzy mogą zdefiniować dowolne inne warunki brzegowe.
a czy w grę wchodzą godziny po 15.00 czy tylko z rana?
W niektóre dni to może być po 15, ale niestety nie ciągle. Przynajmniej 2 z 4 dni muszą być od rana, wiele się dzieje w naszym skromnym biurze na Domaniewskiej zanim słońce zdąży wdrapać się na niebo :P

kameleon
wannabe
wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 22 gru 2008, 18:27

#35

#35 Post autor: kameleon »

Czy mogę być spokojny jak wysłałem CV do Eleny i dostałem info, że będzie dostępna dopiero pod koniec stycznia?

Czy wysłać aplikację do kogoś innego? Pytam ponieważ, w ofertach praktyk napisane jest, że praca rozpoczyna się już od 01.02, a pomiędzy 17.01 a 01.02 nie ma zbyt wiele czasu :)

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#36

#36 Post autor: lbromirs »

kameleon pisze:Czy mogę być spokojny jak wysłałem CV do Eleny i dostałem info, że będzie dostępna dopiero pod koniec stycznia?
Tak.
kameleon pisze:Czy wysłać aplikację do kogoś innego? Pytam ponieważ, w ofertach praktyk napisane jest, że praca rozpoczyna się już od 01.02, a pomiędzy 17.01 a 01.02 nie ma zbyt wiele czasu :)
Spokojnie, damy radę.

SpikeLc
member
member
Posty: 17
Rejestracja: 26 gru 2009, 23:07
Lokalizacja: Warszawa

#37

#37 Post autor: SpikeLc »

lbromirs pisze:ja bardzo chętnie jak najszybciej w styczniu się zdecyduje.
do kiedy ostatecznie można wysyłać cv na lab admin interna?

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#38

#38 Post autor: lbromirs »

SpikeLc pisze:
lbromirs pisze:ja bardzo chętnie jak najszybciej w styczniu się zdecyduje.
do kiedy ostatecznie można wysyłać cv na lab admin interna?
ASAP.

matador
rookie
rookie
Posty: 10
Rejestracja: 21 kwie 2010, 10:33

#39

#39 Post autor: matador »

po wysłaniu CV do Eleny dostałem taką odp.:
Hello,

Thank you for forwarding your application to our team and for your interest in Cisco Systems.

Please be advised that we do not accept job applications over email.
I poprosiła o aplikowanie na stronie cisco.
Taki sposób aplikowania jest również poprawny ? ;)

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#40

#40 Post autor: lbromirs »

matador pisze:po wysłaniu CV do Eleny dostałem taką odp.:
Hello,

Thank you for forwarding your application to our team and for your interest in Cisco Systems.

Please be advised that we do not accept job applications over email.
I poprosiła o aplikowanie na stronie cisco.
Taki sposób aplikowania jest również poprawny ? ;)
Tak, absolutnie - wygląda na to że zrobiło się małe zamieszanie. Ludzie do TACa - do mnie mailem (Ci którzy się zgłosili już powinni dostać kontakt od szefowej tej komórki, ja pojawię się w procesie później). Kandydaci na staż w do Labu i jako Partner SE - przez stronę.

Awatar użytkownika
Cinek
wannabe
wannabe
Posty: 83
Rejestracja: 18 mar 2010, 20:55

#41

#41 Post autor: Cinek »

@lbromirs: orientujesz się, kiedy można się spodziewać "wyników" rekrutacji ?

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#42

#42 Post autor: lbromirs »

Cinek pisze:@lbromirs: orientujesz się, kiedy można się spodziewać "wyników" rekrutacji ?
Prawdopodobnie do końca stycznia.

Finarfin
member
member
Posty: 47
Rejestracja: 18 wrz 2007, 20:21

#43

#43 Post autor: Finarfin »

W związku z tak późnym procesem rekrutacyjnym mam pytanie. Czy przewidziane są wcześniej rozmowy kwalifikacyjne, skoro według ogłoszenia praktyka miałaby się zaczynać od lutego?

Nie za bardzo potrafię sobie to umiejscowić w czasie, a nie ukrywam, że oferta mnie zainteresowała ;)

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#44

#44 Post autor: lbromirs »

Finarfin pisze:W związku z tak późnym procesem rekrutacyjnym mam pytanie. Czy przewidziane są wcześniej rozmowy kwalifikacyjne, skoro według ogłoszenia praktyka miałaby się zaczynać od lutego?

Nie za bardzo potrafię sobie to umiejscowić w czasie, a nie ukrywam, że oferta mnie zainteresowała ;)
Oczywiście, że będą rozmowy i to nie jedna. Większość odbywać się będzie prawdopodobnie przez TelePresence - oprócz tej ze mną i być może jeszcze jedną osobą lokalnie.

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#45

#45 Post autor: bigboss »

lbromirs pisze: Większość odbywać się będzie prawdopodobnie przez TelePresence - oprócz tej ze mną i być może jeszcze jedną osobą lokalnie.
Dlatego każdy kandydat, który chce zrobić korzystne wrażenie powinien jak najszybciej zainwestować w sprzęt do Telepresence :D , a jeśli nie ma akurat zbędnych 34 tys. dolarów - chociaż w kamerkę HD (Logitech robi niezłe) i łącze z szybkim uploadem.

Nie zaszkodzi też odpowiednie oświetlenie i ubiór (wykluczone koszule w wąskie paski i prążki) ze względu na efekt mory
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

ODPOWIEDZ