Praca w Cisco

praca itp
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Mike
wannabe
wannabe
Posty: 273
Rejestracja: 30 sie 2004, 18:31

#436

#436 Post autor: Mike »

elroy_jetson pisze:Dodatkowo, NCE maja generalna wiedze i nie raz NCEs przychodza do TACa prosząc o pomoc.
To ogólne (i w związku z tym średnio prawdziwe) stwierdzenie, tylko niestety pokazuje, jak bardzo niewiele wiesz o organizacji ASowej i TAC. Zakładam, że pracujesz w Cisco - odezwij się proszę do mnie mailem, bo niestety z nicka niewiele wynika, bardzo chętnie porozmawiam z Tobą jutro osobiście (będę w Krakowie) :)
Jak widać atmosfera wśród współpracowników nie należy do wzorowej ;-)

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#437

#437 Post autor: bigboss »

Mike pisze: Jak widać atmosfera wśród współpracowników nie należy do wzorowej ;-)
No masz, sam na własne oczy słyszałem, jak to działa:

Lecą w samolocie w jednym rzędzie: 2 inżynierów z TAC (od strony okna) i AS NCE (od przejścia). NCE wyluzowany kompletnie - rozpiął kołnierzyk, zdjął buty, włożył klapeczki. TAC-owcy patrzą na niego nienawistnie, każdy musi jeszcze w czasie lotu 10 case'ów rozwiązać. Po godzinie lotu jeden z nich wstaje i mówi:
- Idę po Colę.
NCE na to:
- Ależ nie, ja pójdę, po co się przeciskać.
I poszedł. W tym czasie inżynier z TAC napluł mu do buta. NCE wraca, daje mu Colę. Po kolejnej godzinie drugi inżynier mówi:
- Idę po Colę.
NCE jak poprzednio:
- Ja pójdę.
I poszedł. Drugi TAC-owiec napluł mu do drugiego buta. AS wraca, daje Colę. Po godzinie samolot ląduje, NCE zbiera się, zapina kołnierzyk, założył jednego buta, skrzywił się i mówi:
- Znowu ta straszna nienawiść między naszymi teamami - to plucie do butów, to szczanie do Coli...
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#438

#438 Post autor: Kyniu »

bigboss pisze: - Znowu ta straszna nienawiść między naszymi teamami - to plucie do butów, to szczanie do Coli...
Tyle że w oryginale to byli Palestyńczycy i Żyd.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#439

#439 Post autor: Seba »

Proszę o trzymanie się wątku i nie jechanie OffTopic, bo będą upomnienia :!:
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#440

#440 Post autor: bigboss »

Kyniu pisze: Tyle że w oryginale to byli Palestyńczycy i Żyd.
Nie stosujemy w TAC ani w AS dyskryminacji pod względem rasowym ani narodowościowym, więc niewykluczone. :)

Edit: Seba, to było na temat, prawda?
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#441

#441 Post autor: lbromirs »

bigboss pisze:
Kyniu pisze: Tyle że w oryginale to byli Palestyńczycy i Żyd.
Nie stosujemy w TAC ani w AS dyskryminacji pod względem rasowym ani narodowościowym, więc niewykluczone. :)

Edit: Seba, to było na temat, prawda?
Sales bije TAC, TAC z ASami bije Sales. Jak zwykle. Marketing rysuje samochody na parkingu. Tak to właśnie u nas działa :D

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#442

#442 Post autor: lbromirs »

Mike pisze:
elroy_jetson pisze:Dodatkowo, NCE maja generalna wiedze i nie raz NCEs przychodza do TACa prosząc o pomoc.
To ogólne (i w związku z tym średnio prawdziwe) stwierdzenie, tylko niestety pokazuje, jak bardzo niewiele wiesz o organizacji ASowej i TAC. Zakładam, że pracujesz w Cisco - odezwij się proszę do mnie mailem, bo niestety z nicka niewiele wynika, bardzo chętnie porozmawiam z Tobą jutro osobiście (będę w Krakowie) :)
Jak widać atmosfera wśród współpracowników nie należy do wzorowej ;-)
Ależ właśnie należy. Jeśli ktoś pracując w firmie nie rozumie jak ona działa, rolą kolegów i managerów jest mu to wyjaśnić, przybliżyć, etc.

Część komentarzy co robi TAC a co robią ASy nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, więc jeśli to ktoś z firmy, chciałbym pomóc. Opowiedzieć, jak żyć. Przytulić. I tak dalej.

Awatar użytkownika
drake
CCIE
CCIE
Posty: 1593
Rejestracja: 06 maja 2005, 01:32
Lokalizacja: Dortmund, DE
Kontakt:

#443

#443 Post autor: drake »

Hejka,

a tak z innej beczki - czy sa jakies otwarte pozycje do Wawy/Krk z mozliwoscia pracy z domu, lub pozycje do AS w Niemczech? Ta druga opcja by mnie nawet bardziej interesowala...

Dzieki z gory i pozdruffka! :)
Never stop exploring :)

https://iverion.de

drim09
wannabe
wannabe
Posty: 162
Rejestracja: 16 paź 2009, 13:38

#444

#444 Post autor: drim09 »

drake pisze:Hejka,

a tak z innej beczki - czy sa jakies otwarte pozycje do Wawy/Krk z mozliwoscia pracy z domu, lub pozycje do AS w Niemczech? Ta druga opcja by mnie nawet bardziej interesowala...

Dzieki z gory i pozdruffka! :)
Hej,

Najlepiej poszukać tutaj:https://www.cisco.apply2jobs.com/ProfEx ... hInterface

Jeżeli chodzi o Kraków to jest ciśnienie na inżynierów z językiem niemieckim, możliwość pracy z domu istnieje ale nie w pełnym wymiarze godzin w ciągu tygodnia, czytaj musisz pojawić się w biurze raz na jakiś czas. Polecam zaaplikować jak znajdziesz coś ciekawego pod powyższym linkiem i dopytać podczas pierwszej rozmowy.

pozdrawiam

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#445

#445 Post autor: lbromirs »

drake pisze:Hejka,

a tak z innej beczki - czy sa jakies otwarte pozycje do Wawy/Krk z mozliwoscia pracy z domu, lub pozycje do AS w Niemczech? Ta druga opcja by mnie nawet bardziej interesowala...

Dzieki z gory i pozdruffka! :)
Bardzo intensywna rekrutacja (jak rozumiem pytasz o pozycje inżynierskie) trwa i będzie trwać w Krakowie. W Warszawie w organizacji sprzedażowej na razie nie ma planów (mówię o przyszłym kwartale), a w ASach warto zaglądać na podany wyżej link - różne rzeczy się dzieją :)

W TACu praca odbywa się z biura. W ASach tak jak już pisałem, wiele zależy od konkretnego zestawu zadań oraz managera.

Awatar użytkownika
drake
CCIE
CCIE
Posty: 1593
Rejestracja: 06 maja 2005, 01:32
Lokalizacja: Dortmund, DE
Kontakt:

#446

#446 Post autor: drake »

Pozyjemy, zobaczymy, poki co mam co robic, aczkolwiek wizzair lata z DTM do KRK, kto wie... Poki co SP na horyzoncie na dniach, wiec wracam do labowania.
Pozdruffka! :)
Never stop exploring :)

https://iverion.de

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#447

#447 Post autor: lbromirs »

drake pisze:Pozyjemy, zobaczymy, poki co mam co robic, aczkolwiek wizzair lata z DTM do KRK, kto wie... Poki co SP na horyzoncie na dniach, wiec wracam do labowania.
Pozdruffka! :)
No to trzymamy kciuki!

teknine
wannabe
wannabe
Posty: 85
Rejestracja: 05 mar 2011, 21:20

#448

#448 Post autor: teknine »

Szkoda że Cisco postanowiło osiedlić się w Krakowie. Nic ogólnie do tego miasta nie mam, ale jak byłem w lutym to nie można było na zewnątrz oddychać. Jak ktoś chce się tam osiedlić to myśle że to jest istotna kwestia dla zdrowia. No i ostatnio w modzie są maczety :D

majki
wannabe
wannabe
Posty: 128
Rejestracja: 30 paź 2011, 02:29

#449

#449 Post autor: majki »

teknine, nawet nie żartuj :) Mieszkasz w Dolinie Rospudy, że Ci krakowskie powietrze przeszkadza ? :D

teknine
wannabe
wannabe
Posty: 85
Rejestracja: 05 mar 2011, 21:20

#450

#450 Post autor: teknine »

Aż tak dobrze nie mam :) ale jak w lutym zostałem przywitany smogiem to miałem po kilku dniach dosyć tego miasta, a właśnie zbliża sie sezon grzewczy... :lol:

ODPOWIEDZ