Praca w Cisco

praca itp
Wiadomość
Autor
d3s
wannabe
wannabe
Posty: 55
Rejestracja: 01 lip 2013, 14:50

#451

#451 Post autor: d3s »

Też mnie na początek to drażniło gdy się przeniosłem do Krakowa, bo zawsze sądziłem że Kraków to dosyć czyste miasto.. ale teraz zmieniłem zdanie. Choć można do tego przywyknąć :P.

michal_basta
CCIE
CCIE
Posty: 213
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

#452

#452 Post autor: michal_basta »

teknine pisze:Aż tak dobrze nie mam :) ale jak w lutym zostałem przywitany smogiem to miałem po kilku dniach dosyć tego miasta, a właśnie zbliża sie sezon grzewczy... :lol:
Bo to byl ten slynny smog wawelski i taki urok mieszkania w miescie owianym legenda.

ronnie
wannabe
wannabe
Posty: 115
Rejestracja: 30 lip 2006, 15:08
Lokalizacja: UK

#453

#453 Post autor: ronnie »

A jak wyglada sprawa z TAC/AS dla specjalizacji sieci bezprzewodowych w Krakowie/Wawie?

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#454

#454 Post autor: lbromirs »

ronnie pisze:A jak wyglada sprawa z TAC/AS dla specjalizacji sieci bezprzewodowych w Krakowie/Wawie?
Sprecyzuj swoje pytanie. Chyba że spodziewasz się odpowiedzi 'wygląda dobrze' - jeśli tak, to już ją dostałes :)

Awatar użytkownika
krabu
wannabe
wannabe
Posty: 346
Rejestracja: 30 paź 2007, 11:17
Lokalizacja: Krakow

#455

#455 Post autor: krabu »

d3s pisze:Też mnie na początek to drażniło gdy się przeniosłem do Krakowa, bo zawsze sądziłem że Kraków to dosyć czyste miasto.. ale teraz zmieniłem zdanie. Choć można do tego przywyknąć :P.
;) Mieszkam w Krakowie już 8 lat i za cholerę do tego powietrza nie przywyknę, a do nożowników to w szczególności. Trzeba to wyeliminować z tego miasta i basta! Wyplewić !
.be like a Lucky Luke

Awatar użytkownika
eprom
wannabe
wannabe
Posty: 414
Rejestracja: 17 lis 2003, 11:18
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

#456

#456 Post autor: eprom »

teknine pisze:Szkoda że Cisco postanowiło osiedlić się w Krakowie. Nic ogólnie do tego miasta nie mam, ale jak byłem w lutym to nie można było na zewnątrz oddychać. Jak ktoś chce się tam osiedlić to myśle że to jest istotna kwestia dla zdrowia. No i ostatnio w modzie są maczety :D
stary, to byla strategiczna i dobrze przemyslana decyzja, zadna tam Skoda, wg mnie bardzo trafiona, magia miejsca przyciagnie ludzi z zewnatrz, a lokalne uczelnie techniczne dostarcza swietnych pracownikow, poza tym nizsze koszty w porownaniu z Wawa.
--

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#457

#457 Post autor: Kyniu »

eprom pisze:stary, to byla strategiczna i dobrze przemyslana decyzja, zadna tam Skoda, wg mnie bardzo trafiona, magia miejsca przyciagnie ludzi z zewnatrz, a lokalne uczelnie techniczne dostarcza swietnych pracownikow, poza tym nizsze koszty w porownaniu z Wawa.
Jak sam widzisz ludzie nie patrzą na magię tylko wygodę - korki, czystość powietrza, łatwość dojazdu, etc. Niższe koszty są może niższe niż dla warszawy ale wciąż wysokie - zobacz ceny mieszkań w Krakowie a to jest też czynnik brany pod uwagę przy przeprowadzce. Patrząc na Twój post należałoby napisać że Atos popełnił kardynalny błąd wybierając Bydgoszcz bo klimat to ma Toruń, uczelnia co prawda jest ale nie to co akademicki Kraków, i ogólnie beeee. Rzecz w tym, że teraz czas na miasta takie jak Kielce (bardzo silnie rozwija się tu outsourcing usług księgowych, call center, ..... - dla niedowiarków linki na końcu), Radom, Lublin, .....

http://wspierambiznes.pl/artykuly/bizne ... wiazda-bpo
Jak wynika z najnowszego raportu Colliers International, Kielce należą do wschodzących gwiazd BPO, a oferta miasta dla tej branży sprawi, że w najbliższych latach będzie ono należeć do grona najszybciej rozwijających się miast w Polsce. O perspektywach rozwoju BPO w Kielcach i innych miastach Polski Wschodniej rozmawiano podczas dwudniowej konferencji, która 4 i 5 kwietnia br. odbyła się w stolicy województwa świętokrzyskiego.

http://www.prospectsinpoland.com/apetyt ... rcing.html
Obecnie obserwujemy zwiększone zainteresowanie inwestorów makroregionem Polski Wschodniej, który konkuruje z innymi lokalizacjami między innymi kosztami pracy (...)
Zainteresowanie to przekuło się już na fakty - ok. 20 centrów BPO jest zlokalizowanych na terenie województw: świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego i podkarpackiego.


http://www.outsourcingportal.pl/pl/walo ... i-ssc.html
Jak wynika z raportu opublikowanego przez firmę Colliers International, Kielce mają bardzo dobre warunki do przyciągania firm sektora usług outsourcingowych.

To co, kolejne biuro Cisco w Kielcach? W sam raz prawie w pół drogi między Warszawą i Krakowem i oboma lotniskami.

Awatar użytkownika
krabu
wannabe
wannabe
Posty: 346
Rejestracja: 30 paź 2007, 11:17
Lokalizacja: Krakow

#458

#458 Post autor: krabu »

Kyniu pisze:
eprom pisze:stary, to byla strategiczna i dobrze przemyslana decyzja, zadna tam Skoda, wg mnie bardzo trafiona, magia miejsca przyciagnie ludzi z zewnatrz, a lokalne uczelnie techniczne dostarcza swietnych pracownikow, poza tym nizsze koszty w porownaniu z Wawa.
Jak sam widzisz ludzie nie patrzą na magię tylko wygodę - korki, czystość powietrza, łatwość dojazdu, etc. Niższe koszty są może niższe niż dla warszawy ale wciąż wysokie - zobacz ceny mieszkań w Krakowie a to jest też czynnik brany pod uwagę przy przeprowadzce. Patrząc na Twój post należałoby napisać że Atos popełnił kardynalny błąd wybierając Bydgoszcz bo klimat to ma Toruń, uczelnia co prawda jest ale nie to co akademicki Kraków, i ogólnie beeee. Rzecz w tym, że teraz czas na miasta takie jak Kielce (bardzo silnie rozwija się tu outsourcing usług księgowych, call center, ..... - dla niedowiarków linki na końcu), Radom, Lublin, .....

http://wspierambiznes.pl/artykuly/bizne ... wiazda-bpo
Jak wynika z najnowszego raportu Colliers International, Kielce należą do wschodzących gwiazd BPO, a oferta miasta dla tej branży sprawi, że w najbliższych latach będzie ono należeć do grona najszybciej rozwijających się miast w Polsce. O perspektywach rozwoju BPO w Kielcach i innych miastach Polski Wschodniej rozmawiano podczas dwudniowej konferencji, która 4 i 5 kwietnia br. odbyła się w stolicy województwa świętokrzyskiego.

http://www.prospectsinpoland.com/apetyt ... rcing.html
Obecnie obserwujemy zwiększone zainteresowanie inwestorów makroregionem Polski Wschodniej, który konkuruje z innymi lokalizacjami między innymi kosztami pracy (...)
Zainteresowanie to przekuło się już na fakty - ok. 20 centrów BPO jest zlokalizowanych na terenie województw: świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego i podkarpackiego.


http://www.outsourcingportal.pl/pl/walo ... i-ssc.html
Jak wynika z raportu opublikowanego przez firmę Colliers International, Kielce mają bardzo dobre warunki do przyciągania firm sektora usług outsourcingowych.

To co, kolejne biuro Cisco w Kielcach? W sam raz prawie w pół drogi między Warszawą i Krakowem i oboma lotniskami.
Nad tym nie ma co dywagować, Cisco jest w Krakowie i tyle. Teraz tylko trzeba wypędzić nożowników i piece węglowe ;P
.be like a Lucky Luke

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#459

#459 Post autor: Kyniu »

krabu pisze:Nad tym nie ma co dywagować, Cisco jest w Krakowie i tyle. Teraz tylko trzeba wypędzić nożowników i piece węglowe ;P
A ciąć cytaty to kolegi nikt nie nauczył?

Awatar użytkownika
eprom
wannabe
wannabe
Posty: 414
Rejestracja: 17 lis 2003, 11:18
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

#460

#460 Post autor: eprom »

Kyniu pisze:
To co, kolejne biuro Cisco w ...
stary, cos nie tak dzisiaj? wyluzuj
--

d3s
wannabe
wannabe
Posty: 55
Rejestracja: 01 lip 2013, 14:50

#461

#461 Post autor: d3s »

krabu pisze: ;) Mieszkam w Krakowie już 8 lat i za cholerę do tego powietrza nie przywyknę, a do nożowników to w szczególności. Trzeba to wyeliminować z tego miasta i basta! Wyplewić !
Myślę że Ci nożownicy to w większości kibole Wisły czy Cracovii, żeby ich wypędzić musiałbyś wypędzić Wisłę i Cracovię z Krakowa :D

Awatar użytkownika
wookasch
wannabe
wannabe
Posty: 164
Rejestracja: 03 cze 2009, 16:23
Lokalizacja: Berlin

#462

#462 Post autor: wookasch »

No dobra, maly offtop (ale polowiczny jedynie): troche sie zdziwilem tymi informacjami z watku a tu prosze

Obrazek

Awatar użytkownika
eprom
wannabe
wannabe
Posty: 414
Rejestracja: 17 lis 2003, 11:18
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

#463

#463 Post autor: eprom »

wookasch pisze:No dobra, maly offtop (ale polowiczny jedynie): troche sie zdziwilem tymi informacjami z watku a tu prosze
ja pinkole, Panie, to jak tam zyc? :-)

to moze teraz cos na oslode tego cuchnacego, zakorkowanego i drogiego Krakowa ;-)

link
--

gertzu
wannabe
wannabe
Posty: 147
Rejestracja: 05 mar 2009, 23:43
Lokalizacja: Kraków

#464

#464 Post autor: gertzu »

Wnioskuję o przerzucenie offtopu do Hydepark
Pozdrawiam,
Wojciech Gertz

"Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go"
Konfucjusz, ok. 500 r. p.n.e

http://www.linkedin.com/in/wojciechgertz

bursant
member
member
Posty: 15
Rejestracja: 28 lip 2013, 18:02
Lokalizacja: Kraków

#465

#465 Post autor: bursant »

Wiem, że ten temat został już poruszony w tym wątku, ale chciałbym wiedzieć czy coś się zmieniło w tym zakresie. Mianowicie jestem studentem ostatniego roku informatyki na AGH (kończę w ciągu 8 miesięcy), posiadam CCNA i CPE z angielskiego (i umiejętności, które to potwierdzają). Ponadto planuję zdać wszystkie egzaminy z CCNP do końca studiów (do Routingu podchodzę w listopadzie). Chciałbym wiedzieć jakie szanse mam na znalezienie zatrudnienia w TACu po zakończeniu studiów i na jaką pensję mógłbym liczyć. Niestety nie posiadam żadnego doświadczenia zawodowego.

ODPOWIEDZ