Poszukujemy stażystów - do Warszawy

praca itp
Wiadomość
Autor
lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

Poszukujemy stażystów - do Warszawy

#1

#1 Post autor: lbromirs »

Jak w temacie - obie pozycje będą raportowały do mnie:

http://lukasz.bromirski.net/2012/05/sta ... szukiwani/

niski
fresh
fresh
Posty: 7
Rejestracja: 07 gru 2010, 12:00

#2

#2 Post autor: niski »

Cześć. Mam dwa pytania:

Czy można jednocześnie rekrutować się na obie pozycje?
W jaki sposób zaznaczyć, że pomimo tego, że kończę w tym roku jedne studia, to chciałbym od października rozpocząć kolejne?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Łukasz Niziński

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#3

#3 Post autor: Seba »

Nic nie stoi na przeszkodzie w aplikacji na kilka stanowisk rownoczesnie, z tymze w tym przypadku, zakres pracy jest dosc rozny dla obu rol, wiec pojawia sie pytania o sensownosc takiej podwojnej aplikacji.
Co do drugiego pytania, to trzeba byc studentem, aby moc zaaplikowac. Jak wyglada kwestia przy konczeniu jednych studiow i zaczynaniu kolejnych, tego nie wiem, i poczekajmy na informacje od Lukasza. Inna kwestia jest taka, ze te role sa w pelnym wymiarze czasu (z tego co wiem), wiec nie wiem jak mialoby wygladac rownoczesne chodzenie na studia i staz.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#4

#4 Post autor: lbromirs »

niski pisze:Cześć. Mam dwa pytania:

Czy można jednocześnie rekrutować się na obie pozycje?
W jaki sposób zaznaczyć, że pomimo tego, że kończę w tym roku jedne studia, to chciałbym od października rozpocząć kolejne?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Łukasz Niziński
Seba odpowiedział już na pierwsze - trochę to dziwne, ale nie ma technicznego problemu, żeby aplikować na więcej niż jedno stanowisko.

Co do studiowania - w momencie weryfikacji CV przez nasz dział rekrutacji, musisz być studentem. W przypadku gdybyś zaczynał kolejne, zapewne potrzebne będzie potwierdzenie z nowej uczelni, że faktycznie tak będzie.

niski
fresh
fresh
Posty: 7
Rejestracja: 07 gru 2010, 12:00

#5

#5 Post autor: niski »

Dziękuję za odpowiedzi.

Wiem, że zakres obowiązków jest różny i mam zdecydowanie preferowane stanowisko, ale wydaje mi się również, że mógłbym się odnaleźć również i na drugim, a możliwość stażu w Cisco to bardzo kusząca perspektywa.

Co do kwestii studiowania, to wszystko jest jasne.

zurawhc
newbie
newbie
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:29
Lokalizacja: Gdansk, Bydgoszcz

Staż w laboratorium Cisco

#6

#6 Post autor: zurawhc »

Dopiero zarejestrowałem się na forum, więc na początek witam wszystkich! :)

Mam pytanie odnośnie stażu w laboratorium Cisco. Czy jest wymagany minimalny stopień np. inżynier, aby rozpocząć ten staż? Mój semestr inżynierski zaczyna się dopiero po wakacjach, ale CCNA będe bronił już za ok. miesiąc.
Pytam, bo propozycja stażu jest świetna i mógłbym nawet wziąć dziekankę i bronić się za rok. Nie jest to dla mnie problemem...
Z góry dzięki za odpowiedź.

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

Re: Staż w laboratorium Cisco

#7

#7 Post autor: lbromirs »

zurawhc pisze:Dopiero zarejestrowałem się na forum, więc na początek witam wszystkich! :)

Mam pytanie odnośnie stażu w laboratorium Cisco. Czy jest wymagany minimalny stopień np. inżynier, aby rozpocząć ten staż? Mój semestr inżynierski zaczyna się dopiero po wakacjach, ale CCNA będe bronił już za ok. miesiąc.
Pytam, bo propozycja stażu jest świetna i mógłbym nawet wziąć dziekankę i bronić się za rok. Nie jest to dla mnie problemem...
Z góry dzięki za odpowiedź.
Nie, wystarczy status studenta.

p5
fresh
fresh
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2012, 22:11

#8

#8 Post autor: p5 »

Witajcie!

To i ja zapytam.
1. Czy komunikatywny angielski jest warunkiem koniecznym?
2. Czy osoba, która kończy za 1,5 misiąca studia też się załapie?
3. Czy to jest bezpłatny staż, czy można liczyć na kwotę pozwalającą na utrzymanie się w Warszawie?

Dziękuję z góry.

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#9

#9 Post autor: lbromirs »

p5 pisze:Witajcie!

To i ja zapytam.
1. Czy komunikatywny angielski jest warunkiem koniecznym?
2. Czy osoba, która kończy za 1,5 misiąca studia też się załapie?
3. Czy to jest bezpłatny staż, czy można liczyć na kwotę pozwalającą na utrzymanie się w Warszawie?

Dziękuję z góry.
1. Tak
2. Nie
3. Tak, to staż płatny

Awatar użytkownika
macko
fresh
fresh
Posty: 5
Rejestracja: 28 mar 2011, 16:25
Lokalizacja: Pruszków

#10

#10 Post autor: macko »

widełki?

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#11

#11 Post autor: lbromirs »

macko pisze:widełki?
Generalnie nie publikujemy tego typu informacji, ale w dobrze pojętym interesie wszystkich pytających podpowiem, że kwota oscyluje wokół 3-4 tysięcy. Wszystko zależy od czasu w tygodniu, które stażysta chce nam poświęcić i jego umiejętnosci 'startowych'. Na pewno można trochę więcej, ale to nie są pozycje dla doskonale wycertyfikowanych, doświadczonych inżynierów sieciowych tylko dla młodych inżynierów sieciowych i ludzi, chcących zacząć swoją karierę z sieciami.

niski
fresh
fresh
Posty: 7
Rejestracja: 07 gru 2010, 12:00

#12

#12 Post autor: niski »

czy wiadomo już coś w sprawie wyników rekrutacji?

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#13

#13 Post autor: Seba »

Uwaga, uwaga :!:
Rekrutacja na stanowiska stazystow nadal trwa i oczywiscie zachecamy do aplikacji :idea:

Linki do opisu stanowisk:
Lab Admin Intern - https://www.cisco.apply2jobs.com/HVExt/ ... 82&lid=408
Partner SE Intern - https://www.cisco.apply2jobs.com/HVExt/ ... 81&lid=408

Warunki opisane powyzej przez Lukasza, takie jak bycie studentem, etc pozostaja niezmienne. Oczywiscie jesli macie pytania, to zapraszam do ich zadawania, albo tutaj na forum, albo na PM lub na moj email spastern@cisco.com.

Dodam, ze w przypadku tej drugiej pozycji, osoba na tym stanowisko bedzie wspolpracowac bezposrednio ze mna 8)
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

p5
fresh
fresh
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2012, 22:11

#14

#14 Post autor: p5 »

A niech to!
Żebym to ja absolwentem w tym roku nie został.... :cry:

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#15

#15 Post autor: Seba »

Ku przypomnieniu...
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

ODPOWIEDZ