Praca Architekt Techniczny Realizacji Usług Niestandardowych

praca itp
Wiadomość
Autor
AgKozaczuk
fresh
fresh
Posty: 6
Rejestracja: 06 lis 2012, 13:40
Kontakt:

Praca Architekt Techniczny Realizacji Usług Niestandardowych

#1

#1 Post autor: AgKozaczuk »

Aktualnie prowadzę projekt rekrutacyjny dla mojego wewnętrznego klienta, który poszukuje osoby na stanowisko Architekta w Wydziale Realizacji Usług Niestandardowych w obszarze Realizacji Usług Konwergentnych.
Poniżej przesyłam krótki opis zadań oraz wymagań:

Twoje główne zadania:
- projektowanie niestandardowych rozwiązań technologicznych usług transmisji danych oraz voice
- analiza niestandardowych wymagań klientów dla usług transmisji danych, głosu oraz ich dekompozycja na elementy biznesowe, techniczne, operacyjne, itp.
- konfiguracja urządzeń instalowanych w strategicznych miejscach sieci klienta
Nasze oczekiwania:
- wykształcenie wyższe
- dobra znajomość języka angielskiego
- kilkuletnie doświadczenie pracy we wdrożeniach usług w firmie integratorskiej
- znajomość produktów i rozwiązań producentów: Cisco, Juniper, Riverbed, VMware, F5, IBM, HP, Dell
- doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań opartych o rozległe sieci transmisji danych
- umiejętność samodzielnej konfiguracji złożonych rozwiązań sieciowych (R&S, security, VOICE, WLAN, VMware)
- doświadczenie w tworzeniu projektu technicznego oraz dokumentacji powykonawczej
- samodzielność i efektywność w działaniu (umiejętność rozwiązywania problemów )
- otwartość i chęć nauki nowych technologii
- umiejętność prezentacji rozwiązań
- orientacja na klienta oraz wynik
- umiejętność pracy pod presją czasu
- innowacyjność
- dbałość o szczegóły
- umiejętność pracy w zespole
Jeżeli bylibyście zainteresowani szczegółami dotyczącymi tego stanowiska, proszę o kontakt mailowy agnieszka.swietochowska-kozaczuk1@orange.com

Również będę wdzięczna za wszelkie polecenia.
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Świętochowska - Kozaczuk
Ostatnio zmieniony 07 paź 2013, 10:16 przez AgKozaczuk, łącznie zmieniany 2 razy.
Agnieszka Świętochowska-Kozaczuk
Główny Specjalista w Zespole HR Partnera Biznesowego
Tel. +48 22 527 36 03
Kom. +48 501 001 986

Orange Polska
Korpo
HR Partner Biznesowy-Sprzedaż, Obsługa Klientów i Marketing
Wydział HR Partnera Biznesowego dla Sprzedaży i Obsługi Klientów Kluczowych
Al. Jerozolimskie 160 /p. B/4/050, 02-326 Warszawa
www.orange.pl www.facebook.com/orangepolska blog.orange.pl

Awatar użytkownika
FrozenShadoow
wannabe
wannabe
Posty: 203
Rejestracja: 06 paź 2005, 23:06

#2

#2 Post autor: FrozenShadoow »

Panowie i Panie co sadzicie o tym stanowisku i ogolnie o pracodawcy?
Nie wyrażaj małej rzeczy w wielu słowach, lecz wielką w niewielu

snake
member
member
Posty: 24
Rejestracja: 17 kwie 2012, 08:13

#3

#3 Post autor: snake »

Orange = TP, a z tego co rozmawiałem z ludźmi pracującymi w TP żadna rewelacja. Większość idzie lub szła żeby zdobyć doświadczenie, bardziej traktowali to jako etap kariery który pozwoli pójść dalej niż stałą prace. Z opisu samo stanowisko wydaje się ciekawe i rozwojowe. Może ktoś kto aktualnie pracuje tam się wypowie to się dowiemy coś więcej.

warg29
member
member
Posty: 28
Rejestracja: 17 mar 2011, 21:41

Raczej dla młodych

#4

#4 Post autor: warg29 »

No coz- ja juz przygode z Orange mam za soba. Ładne kilka lat tam spedzilem. Praca jest raczej dla ludzi chcacych zdobyc doświadczenie z duzymi sieciami. Doswiadczonym specjalistom TP placi ponizej stawek rynkowych. Na plus : duza siec , mozna sie duzo nauczyc, czasem trafiaja sie szkolenia (od kilku lat tylko krajowe), pakiet socjalny. Na -: oszczednosci na wszystkim od zarowek w kiblu zaczynajac a konczac na sprzecie, ciagle strszenie obcieciem premii , duzury domowe za smieszne stawki, mentalnosc sporej czesci zalogi (wysoka impedancja na wszystko).

Dziabong
member
member
Posty: 40
Rejestracja: 10 mar 2006, 18:58

#5

#5 Post autor: Dziabong »

Całkowicie subiektywnie i sentymentalnie stwierdzam, iż TP (czy teraz Orange) to świetny pracodawca. Moja opinia bazuje na kilkuletniej pracy w TP i powyższe ogłoszenie jest z pierwszego działu w którym pracowałem. Kierownik jest sympatycznym, otwartym człowiekiem i pewnie można wielu detali dowiedzieć się wprost na rozmowie kwalifikacyjnej. Atmosfera i zespół w tamtych czasach to był po prostu pełen relaks ;-)
Jak ktoś chce zdobyć doświadczenie w dużych sieciach i projektach, to TP/Orange jest jednym z najlepszych miejsc do tego celu. Poza tym są wielkie szanse, iż praca będzie bez strasznego spinania się, co umożliwia naukę i nabieranie ogłady w tematach sieciowych. Co do zarobków, to się nie wypowiadam, bo to temat na piwne spotkania, ale większość z nas ma świadomość jakich poziomów zarobków można oczekiwać od operatorów, integratorów, vendorów itd. Najpewniejszym źródłem informacji jest rozmowa z rekruterem :)
Pewnie na forum są aktualni pracownicy co mogą coś więcej powiedzieć na temat pracy czy aktualnych projektów.

Awatar użytkownika
SongoKu
member
member
Posty: 46
Rejestracja: 12 paź 2009, 22:03
Lokalizacja: Krk

#6

#6 Post autor: SongoKu »

Dziabong pisze:Całkowicie subiektywnie i sentymentalnie stwierdzam, iż TP (czy teraz Orange) to świetny pracodawca. Moja opinia bazuje na kilkuletniej pracy w TP i powyższe ogłoszenie jest z pierwszego działu w którym pracowałem. Kierownik jest sympatycznym, otwartym człowiekiem i pewnie można wielu detali dowiedzieć się wprost na rozmowie kwalifikacyjnej. Atmosfera i zespół w tamtych czasach to był po prostu pełen relaks ;-)
Jak ktoś chce zdobyć doświadczenie w dużych sieciach i projektach, to TP/Orange jest jednym z najlepszych miejsc do tego celu. Poza tym są wielkie szanse, iż praca będzie bez strasznego spinania się, co umożliwia naukę i nabieranie ogłady w tematach sieciowych. Co do zarobków, to się nie wypowiadam, bo to temat na piwne spotkania, ale większość z nas ma świadomość jakich poziomów zarobków można oczekiwać od operatorów, integratorów, vendorów itd. Najpewniejszym źródłem informacji jest rozmowa z rekruterem :)
Pewnie na forum są aktualni pracownicy co mogą coś więcej powiedzieć na temat pracy czy aktualnych projektów.
podpisuje się w 100% pod tym co napisał kolega Dziabong praca miła przyjemna ze sprzętem na którym wcześniej sobie możemy coś przetestować/przelabować/sprawdzić ogólnie można zdobyć dużo cennego doświadczenia

Awatar użytkownika
Lukasz_eS
wannabe
wannabe
Posty: 109
Rejestracja: 05 lis 2010, 19:43
Lokalizacja: Warsaw

Re: Raczej dla młodych

#7

#7 Post autor: Lukasz_eS »

warg29 pisze:No coz- ja juz przygode z Orange mam za soba. Ładne kilka lat tam spedzilem. Praca jest raczej dla ludzi chcacych zdobyc doświadczenie z duzymi sieciami. Doswiadczonym specjalistom TP placi ponizej stawek rynkowych. Na plus : duza siec , mozna sie duzo nauczyc, czasem trafiaja sie szkolenia (od kilku lat tylko krajowe), pakiet socjalny. Na -: oszczednosci na wszystkim od zarowek w kiblu zaczynajac a konczac na sprzecie, ciagle strszenie obcieciem premii , duzury domowe za smieszne stawki, mentalnosc sporej czesci zalogi (wysoka impedancja na wszystko).
Tylko to nie jest stanowisko do działu utrzymania, ale jako architekt. Tutaj praca jest nieco inna i jeżeli chcesz szkolenie, to kierownik może cie na nie wysłać w ramach projektu, więc nie czasem, a według zapotrzebowania. Oszczędności są i do samego Orange/TP coraz ciężej się dostać. Taka moja obserwacja. Na wielki minus jest olbrzymia biurokracja, która mocno zniechęca.
.ılı..ılı. CCDA, CCNP
JNCIS-SEC, JNCIS-ENT

ODPOWIEDZ