CCIE.pl

site 4 CCIE wannabies
Dzisiaj jest 24 lis 2017, 14:10

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: OT
Post #16 : 01 mar 2006, 02:30 
wannabe
wannabe
Awatar użytkownika

Cytuj:
Krzysiek, ale ja mam dokladnie takie warunki w Polsce. Baa, chyba nawet lepsze, [...]

PJ
Slawek jestem :-)
Tylko ze drobna roznica... Ty masz ccie, ja dostalem takie warunki majac ccna i 1/2 ccnp i niemal zero doswiadczenia w cisco.

Tytuł:
Post #17 : 01 mar 2006, 02:32 
wannabe
wannabe
Awatar użytkownika

Cytuj:
panowie, a moglibyscie polecic jakies kontakty na wyspach? studiuje i chcialbym pojechac na 3mce (wakacje) do pracy, mam ccna i narazie brak doswiadczenia. na co moge liczyc, gdzie szukac ofert?
Bez doswiadczenia nie masz szans na prace na 3 mies w zawodzie, nikt Cie nie zatrudni na tak krotko.

Tytuł:
Post #18 : 01 mar 2006, 03:17 
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin

Fro, zajefajnego posta zapodałeś (mówie o tym poczatkowym w wątku). Potwierdziłeś moje dotychczasowe info o wyspiarskiej pracy :wink:
Z racji, że juz raz się zdeklarowałeś, więc zakładam, że z Twojego Aberdeen śmigniesz do Dublinka, i pewnikiem razem z Paulusem się spotkamy na ginesiku czy innym alco tworze :wink:
Dla mnie od dziś wszystkie drogi prowadzą na zielona wyspę :twisted:

Tytuł:
Post #19 : 01 mar 2006, 08:26 
CCIE
CCIE

Cytuj:
hmmm i nie masz limitów w ilościach godzin które mozesz wzianc nadliczbowo?
Jakies tam sa chyba.. ale zdarzylo mi sie juz miec z 60 nadgodzin w jednym miesiacu (jeden wyjazd weekendowy) i nikt nie robil z tego problemow.
Cytuj:
Slawek jestem
Tylko ze drobna roznica... Ty masz ccie, ja dostalem takie warunki majac ccna i 1/2 ccnp i niemal zero doswiadczenia w cisco.
- odpowiadalem krzyskowi
- Jak dostalem ta robote to mialem NP, wiec nie tak do konca - wszyscy u nas maja takie warunki, ccna takze. Nie chce sie sprzeczac, tylko sygnalizuje ze poziomy socjalne i prawa pracy sie wyrownuja.

PJ

Tytuł:
Post #20 : 01 mar 2006, 08:50 
inner circle
inner circle
Awatar użytkownika

Cytuj:
Nie chce sie sprzeczac, tylko sygnalizuje ze poziomy socjalne i prawa pracy sie wyrownuja.
ale predzej w ogolnoswiatowych korporacjach i pewnie tez nie na wszystkich stanowiskach.

Tytuł:
Post #21 : 01 mar 2006, 08:54 
wannabe
wannabe

Cytuj:
ale predzej w ogolnoswiatowych korporacjach i pewnie tez nie na wszystkich stanowiskach.
Niestety TYLKO predzej i juz coraz mniej... Polska takze zaczyna sie bac Czerwonego Tygrysa...a co za tym idzie zaczynamy schodzic z cenami za uslugi.
BTW nie dotyczy to co prawda chyba jedynie bankow, ktore jako zupelnie inna instytucja MUSZA istniec na danym rynku, bo nikt do Hong Kongu jechac konto zakladac nie bedzie...

Tytuł:
Post #22 : 01 mar 2006, 10:17 
wannabe
wannabe
Awatar użytkownika

Cytuj:
Cytuj:
Nie chce sie sprzeczac, tylko sygnalizuje ze poziomy socjalne i prawa pracy sie wyrownuja.
No tak, zapomnialem dodac ze moja firma to maly lokalny Premier Partner :-) Mniej jak 10 osob pracuje jako NE.

Tytuł:
Post #23 : 01 mar 2006, 10:18 
wannabe
wannabe
Awatar użytkownika

Cytuj:
Z racji, że juz raz się zdeklarowałeś, więc zakładam, że z Twojego Aberdeen śmigniesz do Dublinka, i pewnikiem razem z Paulusem się spotkamy na ginesiku czy innym alco tworze :wink:
Dla mnie od dziś wszystkie drogi prowadzą na zielona wyspę :twisted:
Seba, ja po wakacjach przenosze sie do Londynu :-) Ale do Dublinka jest bliziutko, wiec chetnie tam podskocze na weekendowe piwo :-)

Tytuł:
Post #24 : 01 mar 2006, 11:23 
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin

Cytuj:
Seba, ja po wakacjach przenosze sie do Londynu :-) Ale do Dublinka jest bliziutko, wiec chetnie tam podskocze na weekendowe piwo :-)
To jeszcze lepiej, samoloty na trasie Dublin-Londyn, w szczycie co 30-45 minut śmigają, lepiej niż busy i inne takie :wink:

Tytuł:
Post #25 : 05 mar 2006, 22:25 
CCIE
CCIE

Hej niezapomijncie PMa wyslac albo zagadac na gadu jezeli ktos chce wyskoczyc na Guinessa w Dublinie. Chetnie poznam kogos z forum.

Post #26 : 08 lut 2008, 14:30 
rookie
rookie

Zgadzam się z jednym z przedmówców co do tezy iż w Polsce także można dobrze zarabiać.
Nie mam żadnego certyfikatu Cisco, nie mam żadnego certyfikatu Microsoftu, nie ukończyłem (jeszcze) żadnych studiów i zapewne nigdy nie ukończę studiów stricte informatycznych.
Zarabiam wcale niemniej niż CCNP w UK i warunki pracy mam podobne jeśli wręcz nie lepsze. W chwili obecnej w wyniku reorganizacji w firmie odjęli mi jeszcze obowiązków twierdząc, że dział IT ma się przede wszystkim szkolić czyli będą nas wysyłać na szkolenia certyfikacyjne.
Pozdrawiam.

Tytuł:
Post #27 : 13 cze 2008, 23:32 
member
member
Awatar użytkownika

No to chyba juz nam Premier Tusk zrobil prawdziwa Irlandie, nieprawdaz? to ja chyba spakuje sie, apartament oddam pod wynajem i wracam, skoro taki raj juz jest?

Oj ale chyba bedzie mi zal, tego luzu jaki jest w Irlandi i UK (pracowalem w obu miejscach). Nie ma to jak totalny relax, brak nacisku, "no worries, put a ticket on monitoring, stop SLA, do it damorra" :) w PL juz tez tak jest :) ???

Tytuł:
Post #28 : 28 lip 2008, 10:58 
wannabe
wannabe
Awatar użytkownika

Cytuj:
No to chyba juz nam Premier Tusk zrobil prawdziwa Irlandie, nieprawdaz?
Ta, na razie przerabiamy etap Wielkiej Emigracji...

Tytuł:
Post #29 : 28 lip 2008, 20:24 
wannabe
wannabe
Awatar użytkownika

Tak w amerykanskich firmach :P Przynajmniej na poczatku :P

Post #30 : 21 lis 2008, 16:33 
fresh
fresh

Możecie wyjaśnić czym się różnią takie stanowiska jak: Desktop Support a Helpdesk, a może jakieś rozwinięcie na ten temat - niektóre stanowiska wymagają pomocy przez telefon a niektore bezpośredniej pomocy technicznej, a może jedno łączy sie zawsze z drugim? a moze IT Technician to też należy do tego typu stanowisk?
Chodzi mi o stanowiska pierwszego/drugiego levelu. Nie musi byc cisco, ogólnie technika komputerowa, sieciowa.
No nie wiem czy dobrze nakreśliłam temat.
Pozdrówki

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00