Czy 9 tys. brutto dla CCIE we Wrocławiu to wystarczająco ?

praca itp
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
PioterPL
wannabe
wannabe
Posty: 157
Rejestracja: 16 cze 2007, 20:02
Kontakt:

#46

#46 Post autor: PioterPL »

Cześć,

Dorzucę swoje 0,02 zł. Koleżanka z firmy HH dla pracowników w Wawie odpisała mi tak:

ccnp.ok.6/7lat dosw.b.dobry ang.to tak miedzy 6-9/10tys

Pozdr.,
Piotrek
www.globesolutions.pl - multisejfy, rozmieniarki dla myjni, dyspensery - automatyka dla bankowośći

teknine
wannabe
wannabe
Posty: 85
Rejestracja: 05 mar 2011, 21:20

#47

#47 Post autor: teknine »

horac pisze: Ciekawe jest to co mowisz bo ja wlasnie miesiac temu przyjechalem do Wroclawia do IBM. Caly czas szukamy ludzi do zespolu na poziomie CCIE lub z CCIE z doswiadczeniem do zespolu architektow. Konsolowiec sie zanudzi, natomiast osoba ktora chce popracowac przy design i wymyslaniu koncepcji dla DC, SP, Security bedzie miala sporo pracy :)

Po za atrakcyjnymi zarobkami jest elastyczna praca, mozna pracowac z domu na terenie Wroclawia.
No właśnie dla CCIE, ale żeby to zdobyć trzeba najpierw popracować jako ten CCNA/CCNP a tutaj z ofertami słabo.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2013, 18:23 przez teknine, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
em_er
wannabe
wannabe
Posty: 692
Rejestracja: 21 sty 2005, 22:29

#48

#48 Post autor: em_er »

A skąd te ograniczenia dotyczące pracy zdalnej (tylko Wrocław)?

horac

#49

#49 Post autor: horac »

em_er pisze:A skąd te ograniczenia dotyczące pracy zdalnej (tylko Wrocław)?
To zalezy od Managera i teamu. \\
Ostatnio zmieniony 17 lip 2013, 15:21 przez horac, łącznie zmieniany 1 raz.

bolekis
wannabe
wannabe
Posty: 128
Rejestracja: 29 lut 2008, 17:10
Lokalizacja: Wrocław, PL

#50

#50 Post autor: bolekis »

teknine pisze:No właśnie dla CCIE, ale żeby to zdobyć trzeba najpierw popracować jako ten CCNA/CCNP a tutaj z ofertami słabo. Chętnie bym wyjechał do innego miasta ale na razie trzymają mnie studia które chce skończyć. A może szukacie kogoś na innym poziomie?
Za to kolega z kilkuletnim doświadczeniem u operatora wyjechał z Wrocławia do Krakowa do Cisco. CCIE zrobił już chyba tam. No i jak tu każdemu dogodzić? :D

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#51

#51 Post autor: garfield »

teknine pisze:
horac pisze: Ciekawe jest to co mowisz bo ja wlasnie miesiac temu przyjechalem do Wroclawia do IBM. Caly czas szukamy ludzi do zespolu na poziomie CCIE lub z CCIE z doswiadczeniem do zespolu architektow. Konsolowiec sie zanudzi, natomiast osoba ktora chce popracowac przy design i wymyslaniu koncepcji dla DC, SP, Security bedzie miala sporo pracy :)

Po za atrakcyjnymi zarobkami jest elastyczna praca, mozna pracowac z domu na terenie Wroclawia.
No właśnie dla CCIE, ale żeby to zdobyć trzeba najpierw popracować jako ten CCNA/CCNP a tutaj z ofertami słabo. Chętnie bym wyjechał do innego miasta ale na razie trzymają mnie studia które chce skończyć. A może szukacie kogoś na innym poziomie?
Cisco, Atos
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

mhuba
wannabe
wannabe
Posty: 846
Rejestracja: 07 lis 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań, Szczecin

#52

#52 Post autor: mhuba »

PioterPL pisze:Cześć,

Dorzucę swoje 0,02 zł. Koleżanka z firmy HH dla pracowników w Wawie odpisała mi tak:

ccnp.ok.6/7lat dosw.b.dobry ang.to tak miedzy 6-9/10tys

Pozdr.,
Piotrek
Brutto/netto?

mHuba

Peny
member
member
Posty: 21
Rejestracja: 26 mar 2013, 01:10

#53

#53 Post autor: Peny »

garfield pisze:
teknine pisze:
horac pisze: Ciekawe jest to co mowisz bo ja wlasnie miesiac temu przyjechalem do Wroclawia do IBM. Caly czas szukamy ludzi do zespolu na poziomie CCIE lub z CCIE z doswiadczeniem do zespolu architektow. Konsolowiec sie zanudzi, natomiast osoba ktora chce popracowac przy design i wymyslaniu koncepcji dla DC, SP, Security bedzie miala sporo pracy :)

Po za atrakcyjnymi zarobkami jest elastyczna praca, mozna pracowac z domu na terenie Wroclawia.
No właśnie dla CCIE, ale żeby to zdobyć trzeba najpierw popracować jako ten CCNA/CCNP a tutaj z ofertami słabo. Chętnie bym wyjechał do innego miasta ale na razie trzymają mnie studia które chce skończyć. A może szukacie kogoś na innym poziomie?
Cisco, Atos
Z tego co słyszałem to bardzo dobra firma na start? Są jakieś Polskie lepsze odpowiedniki?

soulraver
member
member
Posty: 36
Rejestracja: 13 lis 2009, 10:46
Lokalizacja: Lublin

#54

#54 Post autor: soulraver »

Fajnie jest też pracować w budżetówce jako informatyk jeśli już mowa o pieniądzach... jeśli nie mamy zbytnich opcji i aspiracji do rozwoju to można osiąść za 3.5k brutto na tyłku i tylko czekać aż stażowe urośnie :)))))))

Moja przygoda z budżetówką trwa ale... robię coś niezrozumiałego dla tych ludzi - usystematyzowałem sobie stanowisko pracy, system informatyczny, który przypominał jeden wielki chaos po przejęciu od mojego poprzednika "informatyka", który twierdził, że nic nie da się zrobić :) niedługo czas na zmiany... tyle dobrego, że mogłem wdrożyć system zarządzania incydentami i problemami w systemie it urzędu, pewien open source... ale jak to mawiają co bardziej rozgarnięci informatycy w budżetówkach - jaką darmówkę znajdziesz taką wdrożysz :)

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#55

#55 Post autor: garfield »

Peny pisze:
garfield pisze:
teknine pisze: No właśnie dla CCIE, ale żeby to zdobyć trzeba najpierw popracować jako ten CCNA/CCNP a tutaj z ofertami słabo. Chętnie bym wyjechał do innego miasta ale na razie trzymają mnie studia które chce skończyć. A może szukacie kogoś na innym poziomie?
Cisco, Atos
Z tego co słyszałem to bardzo dobra firma na start? Są jakieś Polskie lepsze odpowiedniki?
Trochę nie rozumiem pytania
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

Awatar użytkownika
Lukasz_eS
wannabe
wannabe
Posty: 109
Rejestracja: 05 lis 2010, 19:43
Lokalizacja: Warsaw

#56

#56 Post autor: Lukasz_eS »

Peny pisze:
garfield pisze:
teknine pisze: No właśnie dla CCIE, ale żeby to zdobyć trzeba najpierw popracować jako ten CCNA/CCNP a tutaj z ofertami słabo. Chętnie bym wyjechał do innego miasta ale na razie trzymają mnie studia które chce skończyć. A może szukacie kogoś na innym poziomie?
Cisco, Atos
Z tego co słyszałem to bardzo dobra firma na start? Są jakieś Polskie lepsze odpowiedniki?
Mimo wszystko operatorzy telekomunikacyjni. Kasa średnia, ale sprzętu i szkoleń jest multum.
.ılı..ılı. CCDA, CCNP
JNCIS-SEC, JNCIS-ENT

Awatar użytkownika
bialy94
wannabe
wannabe
Posty: 109
Rejestracja: 27 lis 2006, 00:48

#57

#57 Post autor: bialy94 »

soulraver pisze:Fajnie jest też pracować w budżetówce jako informatyk jeśli już mowa o pieniądzach... jeśli nie mamy zbytnich opcji i aspiracji do rozwoju to można osiąść za 3.5k brutto na tyłku i tylko czekać aż stażowe urośnie :)))))))

Moja przygoda z budżetówką trwa ale... robię coś niezrozumiałego dla tych ludzi - usystematyzowałem sobie stanowisko pracy, system informatyczny, który przypominał jeden wielki chaos po przejęciu od mojego poprzednika "informatyka", który twierdził, że nic nie da się zrobić :) niedługo czas na zmiany... tyle dobrego, że mogłem wdrożyć system zarządzania incydentami i problemami w systemie it urzędu, pewien open source...
Dobrze prawi, polejcie mu :) hah, ale zupełnie na serio, to podoba mi się to co piszesz i jak piszesz. Tzn, wątek jest o $ a tak naprawdę sprawa jest bardzo relatywna i każdy ma swoje oczekiwania, aspiracje itp, ważne aby czuć się dobrze z tym co robisz. A 10 brutto czy 3 brutto może mieć znikomy wpływ na samopoczucie (co nie zmienia faktu, że dobrze wiedzieć, co, gdzie jest możliwe i dokonać wyboru, dobrego dla Ciebie). Natomiast ogromny wpływa ma fakt, że spełniasz swoje potrzeby i oczekiwania. Fajnie, że wdrożyłeś tam system i ładnie działa - congrats! W kobyłach burdel też bywa nieziemski (tak słyszałem :) ) i aby coś zmienić, nawet jak chcesz, to można sobie guza nabić od bicia głową w ścianę :)
soulraver pisze: ale jak to mawiają co bardziej rozgarnięci informatycy w budżetówkach - jaką darmówkę znajdziesz taką wdrożysz :)
Dobre hasło! Aż mam ochotę wódki się napić z chłopakami z budżetówki :) Pozdrowienia!

Peny
member
member
Posty: 21
Rejestracja: 26 mar 2013, 01:10

#58

#58 Post autor: Peny »

garfield Pytam czy są lepsze firmy w polsce w których można zdobyć na prawdę sporo doświadczenia przy pierwszej pracy, ale kolega 2 posty wyżej odpowiedział ;)

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#59

#59 Post autor: garfield »

Peny pisze:garfield Pytam czy są lepsze firmy w polsce w których można zdobyć na prawdę sporo doświadczenia przy pierwszej pracy, ale kolega 2 posty wyżej odpowiedział ;)
oczywiście ze są ale ja pisałem o tych co obecnie poszukują ludzi
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#60

#60 Post autor: Slomek. »

Lukasz_eS pisze:
Mimo wszystko operatorzy telekomunikacyjni. Kasa średnia, ale sprzętu i szkoleń jest multum.
Napiszę tak - soku pomarańczowego nie uświadczysz na szkoleniach i musisz sam sobie wycisnąć w domu :lol: Dlatego tam ... nie liczcie na szkolenia zewnętrzne (czytaj profesjonalne w centrach szkoleniowych itp)
Trecom.pl

ODPOWIEDZ