Praca Warszawa

praca itp
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#1

#1 Post autor: garfield »

ja w takim momencie bym uderzyl do Cisco ale Krakow (nie zebym tego w Waw nie lubil :P ale tam trudniej sie dostac)
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

michal_basta
CCIE
CCIE
Posty: 213
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

#2

#2 Post autor: michal_basta »

Proponuje Ci taka firme, ktora aktualnie kogos poszukuje, ktora zechce Ci przedstawic oferte i zaufac oraz godziwie za to zaplacic.

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#3

#3 Post autor: Kyniu »

seba766 pisze:A co do Cisco w Wawie to coś tam słyszałem(możliwa plotka), że likwidują biuro.
Pomyśl zdroworozsądkowo - jaka firma zlikwidowałaby biuro w stolicy, tam gdzie wszystkie ministerstwa, gdzie politycy, gdzie kręcą się wszelkiej maści "załatwiacze" którzy "załatwiają" wszystkie jasne i nie do końca jasne interesy przy okazji spotkań w restauracjach i tak dalej. Czy chcemy czy nie chcemy Warszawa to taki pępek polski i kto chce załatwić w tym kraju jakiś biznes na większą skalę musi w tej stolicy mieć swoje biuro.

Awatar użytkownika
Sofcik
wannabe
wannabe
Posty: 1026
Rejestracja: 28 mar 2006, 15:29
Lokalizacja: Warszawa

#4

#4 Post autor: Sofcik »

Kyniu pisze:
seba766 pisze:A co do Cisco w Wawie to coś tam słyszałem(możliwa plotka), że likwidują biuro.
Pomyśl zdroworozsądkowo - jaka firma zlikwidowałaby biuro w stolicy, tam gdzie wszystkie ministerstwa, gdzie politycy, gdzie kręcą się wszelkiej maści "załatwiacze" którzy "załatwiają" wszystkie jasne i nie do końca jasne interesy przy okazji spotkań w restauracjach i tak dalej. Czy chcemy czy nie chcemy Warszawa to taki pępek polski i kto chce załatwić w tym kraju jakiś biznes na większą skalę musi w tej stolicy mieć swoje biuro.
I w biurze tym siedzą głównie handlowcy i pre-sales a nie takie osoby jak w Krakowie (czyli ludzie od konsoli i konfiguracji). Tak jest i w Cisco i w Juniperze i w Huawei.

--
Piotrek

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#5

#5 Post autor: lbromirs »

seba766 pisze:A co do Cisco w Wawie to coś tam słyszałem(możliwa plotka), że likwidują biuro.
:D

You've made my day.

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#6

#6 Post autor: bigboss »

seba766 pisze: A co do Cisco w Wawie to coś tam słyszałem(możliwa plotka), że likwidują biuro.
Ja też tak słyszałem, podobno jest to związane z tym, że po najbliższych wyborach przeniosą nam stolicę do Krakowa. :)
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

Awatar użytkownika
Sofcik
wannabe
wannabe
Posty: 1026
Rejestracja: 28 mar 2006, 15:29
Lokalizacja: Warszawa

#7

#7 Post autor: Sofcik »

bigboss pisze:
seba766 pisze: A co do Cisco w Wawie to coś tam słyszałem(możliwa plotka), że likwidują biuro.
Ja też tak słyszałem, podobno jest to związane z tym, że po najbliższych wyborach przeniosą nam stolicę do Krakowa. :)
Do Sosnowca przeniosą :) zaraz po tym jak Sosnowiec dostanie dostęp do morza :)

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#8

#8 Post autor: garfield »

bigboss pisze:
seba766 pisze: A co do Cisco w Wawie to coś tam słyszałem(możliwa plotka), że likwidują biuro.
Ja też tak słyszałem, podobno jest to związane z tym, że po najbliższych wyborach przeniosą nam stolicę do Krakowa. :)
Ja bym bardziej Toruń obstawial :D
To tam bedzie hub decyzyjny :D
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

Awatar użytkownika
rack
wannabe
wannabe
Posty: 84
Rejestracja: 28 sie 2010, 12:22

#9

#9 Post autor: rack »

seba766 pisze: A co do Cisco w Wawie to coś tam słyszałem(możliwa plotka), że likwidują biuro.
Krakowskie biuro ma być podobno do Nowej Huty przeniesione.

criss22041991
wannabe
wannabe
Posty: 75
Rejestracja: 04 gru 2011, 12:58
Lokalizacja: Kraków

#10

#10 Post autor: criss22041991 »

:mrgreen: Skąd wy takie plotki bierzecie 8) Biuro w Krakowie będzie tam gdzie jest i będzie się jeszcze mocno rozrastać :)

ODPOWIEDZ