BitStream - Starszy Inżynier Wsparcia Sprzedaży - Lublin

praca itp
Wiadomość
Autor
excubitor
wannabe
wannabe
Posty: 72
Rejestracja: 16 cze 2014, 13:18
Lokalizacja: Lublin

BitStream - Starszy Inżynier Wsparcia Sprzedaży - Lublin

#1

#1 Post autor: excubitor »

Druga oferta pracy od mojego byłego pracodawcy:

Starszy Inżynier Wsparcia Technicznego Sprzedaży

Miejsce pracy: Lublin

Nr ref KPP/2015/11/01

Zakres obowiązków:
- Obsługa klientów firmy w zakresie doradztwa technicznego przed i po sprzedaży.
- Ścisła współpraca oraz bycie merytorycznym partnerem biznesowym dla klientów, projektantów oraz wykonawców w kwestii doboru właściwych elementów do projektu.
- Aktywna współpraca z działem handlowym firmy, w celu wsparcia technicznego Klienta.
- Dynamiczne reagowanie na potrzeby rynku i dostosowywanie oferty produktów firmy do jego oczekiwań (poszukiwanie nowych projektów lub wprowadzanie nowych produktów na rynek).
- Przygotowywanie oraz przeprowadzanie szkoleń technicznych dla Klientów firmy oraz dystrybutorów
- Przygotowywanie materiałów technicznych na wewnętrzne potrzeby firmy oraz dla Klientów.
- Testy nowych rozwiązań i konfiguracji na potrzeby własne i Klientów.

Oczekiwania:
- Wyższe wykształcenie techniczne (najlepiej z dziedziny telekomunikacji, elektroniki, informatyki).
- 1-3 letnie doświadczenie we wsparciu sprzedaży w firmie działającej w podobnej branży IT.
- Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz analityczne.
- Zdolność strategicznego i kreatywnego myślenia.
- Orientacja na rezultat, samodzielność oraz motywacja do rozwoju.
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
- Praktyczna znajomość systemów operacyjnych MS Windows, Linux, stosu protokołów TCP/IP, budowy sieci Ethernet.
- Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych.
- Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- Ciekawą pracę w stale rozwijającej się firmie.
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń.
- Wynagrodzenie adekwatne do poziomu realizacji zadań.
- umowa o pracę + premia za wyniki.

Prosimy o przesłanie CV w wersji PDF na adres e-mail: praca@bitstream.com.pl w tytule wpisując nr ref, oraz nazwę stanowiska.

Prosimy o zamieszczenie w ofercie zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego firmy BITSTREAM Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Mełgiewska 7-9, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Ponownie - nie znam widełek, ani nie wiem ile wynosi premia - nie dostawałem jej na zleceniu. Poopowiadać mogę na priv. Zakładam, że nie szukają dwóch osób, tylko kogoś do przyuczenia lub osoby z jakimś doświadczeniem.

sniferek
member
member
Posty: 40
Rejestracja: 15 mar 2014, 18:45

Re: BitStream - Starszy Inżynier Wsparcia Sprzedaży - Lublin

#2

#2 Post autor: sniferek »

excubitor pisze: - umowa o pracę + premia za wyniki.
Nieoceniona zaleta xD

freel4ncer
wannabe
wannabe
Posty: 581
Rejestracja: 27 wrz 2007, 01:13

#3

#3 Post autor: freel4ncer »

No jak czasem rzuca tymi benefitami to nei wiadomo czy smiac sie cyz plakac ;)

ODPOWIEDZ