Specjalista ds. bezpieczeństwa

praca itp
Wiadomość
Autor
Trueform
wannabe
wannabe
Posty: 68
Rejestracja: 24 wrz 2004, 09:41

Specjalista ds. bezpieczeństwa

#1

#1 Post autor: Trueform »

Dzień Dobry,
poszukuję do Poznania specjalisty ds. bezpieczeństwa. Dobrym odnośnikiem do zakresu mile widzianej wiedzy będzie poziom CCIE Sec.
Sam certyfikat nie jest wymagany, natomiast oczekiwałbym gotowości do jego zdania w ciagu 12-15 miesiecy. Egzamin + bootcamp sfinansuję. Lab jest.

Najważniejsze systemy, z którymi pracujemy:

1. Ekosystem Cisco oczywiscie - ISE, FirePower, w pelnym zakresie, wliczajac w to Posture/Umbrella/AMP, Anyconnect, TrustSe/SGT- mile widziana znajomosc PxGrid. Technolgie VPN - dmvpn, flexvpn czy co tam jeszcze sie pojawiło.
2. Znajomosc lub chęć poznania rozwiązań konkurencyjnych, raczej tych z wyzszej polki - PaloAlto, Fireeye, ewentualnie Fortinet.
3. Mile widziana znajomosc produktów WAF - F5, Imperva, oczywiscie niekoniecznie w takim zakresie, jak Cisco.
4. Mile widziana znajomosc systemów AntiDDos (Arbor)

Myślę, że to mniej więcej oddaje zakres oczekiwan.

Praca integratorska, czyli wiele różnorodnych projektów, często prowadzonych jednocześnie.
Praca z klientami - od etapu prezentacji do realizacji.
Możliwość budowy zespołu i dalszego nim kierowania, w perspektywie 12-15 miesięcy.

Zalety pracy ze mną, przynajmniej moim zdaniem:

1. Rozumiem i szanuję Twoją pracę.
2. Zapewniam swobodę zarządzania Twoim czasem - z pierwszeństwem dla rodziny.
3. Zapewniam możliwości rozwoju - i oczekuję chęci rozwijania się oraz czerpania przyjemności z dzielenia się wiedzą.
4. Jako uzupełnienie do powyższego - dysponujemy dość pokaźnym labem, który możemy rozbudować w/g Twoich wskazówek.
5. Wynagrodzenie adekwatne do wysokich wymagań, mam nadzieję. Umowa b2b.
6. Dobry, chociaż szalony zespół na miejscu + świetni inżynierowie w pozostałych oddziałach.
7. Jakiśtam socjal - języki, fitness, warsztaty czy costam, dokladnie nie wiem, nie korzystam.
8. Miejsce pracy - Younick, Krzemowa 1 (Złotniki/Suchy Las).
9. Ciekawe, międzynarodowe projekty (uwaga - moim zdaniem wymagające!)
10. Ciekawe podejście do nowych wyzwań dla security - bezpieczeństwo systemów automatyki, IoT.

Czego oczekuję, poza wiedzą:

1. Chęci uczenia się nowych rzeczy - branża się transformuje, transformujemy się i my.
2. Dobrych zdolności interpersonalnych.
3. 100% akceptacji zespołu i bycia zaakceptowanym przez zespół.
4. Bycia wiarygodnym, raczej w tym niemodnym sensie bycia uczciwym niz potrafienia przekonująco kłamać.

Firma to Trecom. W razie czego jestem do dyspozycji pod priv lub mailem - piotr.wachowiak@trecom.pl

Chetnie się spotkam na miejscu, odpowiem na pytania itp.

Wiem, nie jestem mistrzem pisania ogloszen, ale nie o to w mojej pracy chodzi.

pozdrawiam,

Piotr

Rockefeller
fresh
fresh
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2016, 23:45

Re: Specjalista ds. bezpieczeństwa

#2

#2 Post autor: Rockefeller »

>>Praca integratorska, czyli wiele różnorodnych projektów, często prowadzonych jednocześnie.
Czytaj "bedziesz zapier*&^ od switu do zmierzchu lacznie z weekendami"

>>Praca z klientami - od etapu prezentacji do realizacji.
Czytaj "bedziesz sprzedawca, projetantem, wdrozeniowcem i od utrzymania ... slowem czlowiekiem orkiestra za typowa polska stawke"

>>Możliwość budowy zespołu i dalszego nim kierowania, w perspektywie 12-15 miesięcy.
Czytaj, na koniec dorzucimy ci jeszcze zakres obowiazkow lidera zespolu. Oczywiscie o podwyzce za dodatkowe obowiazki zapomnij bo to polska januszowa firma.

Trecom i naiejaki wachowiak to znana osobistosc w swiatku Wroclawskich sieciowcow. Typowi janusze biznesu - firma wykorzystujaca swoich pracownikow na maxa, wyciskajaca ich jak cytryny, mobbing na porzadku dziennym.

Po co dla nich pracowac skoro lepsze warunki pracy i stawki oferuja IBM, UBS, Credit Swiss itp. Firmy ktore wiedza i rozumieja ze pracownik zadowolony i nie zajechany jest wartoscia na dlugie lata.

>>Wiem, nie jestem mistrzem pisania ogloszen, ale nie o to w mojej pracy chodzi.
Tak w twojej pracy chodzi tylko o to zeby wykorzystac pracownika. Proponuje zaczac przenosic sie do Bangladeszu ze swoja linia biznesowa :)

Trueform
wannabe
wannabe
Posty: 68
Rejestracja: 24 wrz 2004, 09:41

Re: Specjalista ds. bezpieczeństwa

#3

#3 Post autor: Trueform »

Rockefeller, dokładnie. Bardzo sobie cenię Twoje uwagi, płynące z bogatego doświadczenia, wrodzonej mądrości, nabytej wiedzy i trafnej intuicji.

Niezależnie od niezwykle odważnych, chociaż - a jakże - anonimowych uwag, jeżeli ktoś ma ochotę dać się wykorzystać, zapraszam.

Co do stawek, jakie płaci Trecom, myślę, że nie jest to tajemnicą na rynku.

pozdrawiam,

Piotr

ODPOWIEDZ