Oferta pracy_Security Network Engineer/Kontrakt B2B/Warszawa

praca itp
Wiadomość
Autor
Benquela
newbie
newbie
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2016, 10:06

Oferta pracy_Security Network Engineer/Kontrakt B2B/Warszawa

#1

#1 Post autor: Benquela »

Cześć:)

Dla naszego duńskiego klienta, poszukuję wyspecjalizowanej osoby do poniższego projektu. Przesyłam pełny opis stanowiska. W przypadku zainteresowania zapraszam do podania numeru telefonicznego, bądź przesłania CV na adres zkulawiuk@prodataconsult.pl, a postaram się przybliżyć więcej szczegółów oferty.

For our Danish client- an international organization focused on the delivery of IT- operations and technical infrastructure, we are looking for experienced Network Security Engineers.

Tasks:
• Design, build and implement infrastructure services to customers within the Financial sector and other high security & compliance sectors.
• Participating in projects with colleagues on one or two locations in Denmark.


The candidates must have:
• A solid understanding of client/server, networking, and internet fundamentals.
• Have experience with BlueCoat, CheckPoint, ASA and Netscaler; especially Cisco and Juniper technologies.
• Experience in managing and developing medium to large environments.
• Excellent verbal and written English skills.
• Ability to work independently as well as in teams.
• Ability to perform in fast moving and working environment characterized by rapid change.
• Prepared and accept some travelling to Denmark associated with project startups such as design workshops, kick-off meetings, teambuilding, etc.

Candidates preferably:
• Have a good understanding of core infrastructure components such as Active Directory, DNS, DHCP and different OS.
• Knowledge and demonstrated technical proficiency in several of the following: IDS/IPS, SIEM, SOC/NOC.
• Efficiently manage time used on tasks.
• Possess a good sense of humor to accompany the daily challenges.
• Have some experience working on 2-3 projects at a time and have found a way to deliver results efficiently in such a setup, collaborating with different teams and colleagues on other locations.
• Have experience within automation and development of requestable services.
• Have some scripting skills.

We offer:
• Long-term contract.
• Possibility to work in international large organization.
• Salary ranging between 90zł up to 140zł an hour depending on your skill set and years of experience.
• Co-finance of Medicover Health Package and Multisport Card.

Pozdrawiam,
Kulawiuk Zaneta

Phibrizzo
wannabe
wannabe
Posty: 128
Rejestracja: 13 mar 2011, 23:01

Re: Oferta pracy_Security Network Engineer/Kontrakt B2B/Warszawa

#2

#2 Post autor: Phibrizzo »

ProData i wszystko jasne :?
Od tygodnia dzwonia po wszystkich moich znajomych lacznie ze mna .... takie maja ssanie na to pozycje. :lol:
140 zl/h netto to dziadowska stawka dla cwiercinteligeta. Do tego praca z biura na Mordorze.

Paniusiu frajerow w Polsce brak. Jak szukacie naiwnych to Powiatowy Urzad Pracy Warszawa-Mokotow.
Stawka dla inzyniera network security na b2b to jest minimum 200 zl\h netto. Radze zaczac myslec o outsorcingu na Ukraine, do Donbasu pod dziala Putina :) moze tam przyjma z glodu takie stawki

Awatar użytkownika
frontier
wannabe
wannabe
Posty: 1861
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:55
Lokalizacja: Edinburgh

Re: Oferta pracy_Security Network Engineer/Kontrakt B2B/Warszawa

#3

#3 Post autor: frontier »

Phibrizzo wszystko rozumiem ale troche mniej emocjonalnie pisz bo... beda sie bac tutaj oferty zamieszczac ludzie. Mogles tez kogos obrazic piszac ze "140 zl/h netto to dziadowska stawka dla cwiercinteligeta"
Jeden konfig wart więcej niż tysiąc słów

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Oferta pracy_Security Network Engineer/Kontrakt B2B/Warszawa

#4

#4 Post autor: Kyniu »

Phibrizzo pisze: 140 zl/h netto to dziadowska stawka dla cwiercinteligeta. Do tego praca z biura na Mordorze.
140 zl/h to 140x8hx22 dni pracujących w miesiącu = 24640 zł. Hmm, możesz mnie nazywać frajerem lub ćwierćinteligentem (mało mnie obchodzą opinie osób których nie znam i które nie znają mnie) ale ja bym wziął jakby mi zaproponowali. I nawet bym podziękował.
CCNA: R&S, Security, Wireless, Collaboration. MCSE: Cloud Platform and Infrastructure, Server Infrastructure. ITIL: Foundation. PPL(A)
https://www.facebook.com/itserviceskielce/ :: https://www.linkedin.com/company/itservicespoland :: https://www.linkedin.com/in/krzysztofkania/

mhuba
wannabe
wannabe
Posty: 846
Rejestracja: 07 lis 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań, Szczecin

Re: Oferta pracy_Security Network Engineer/Kontrakt B2B/Warszawa

#5

#5 Post autor: mhuba »

Kyniu pisze: ... ale ja bym wziął jakby mi zaproponowali. I nawet bym podziękował.
Kyniu to jest publiczna oferta i spokojnie mozna aplikowac ;)

Pzdr
mh

Phibrizzo
wannabe
wannabe
Posty: 128
Rejestracja: 13 mar 2011, 23:01

Re: Oferta pracy_Security Network Engineer/Kontrakt B2B/Warszawa

#6

#6 Post autor: Phibrizzo »

frontier pisze:Phibrizzo wszystko rozumiem ale troche mniej emocjonalnie pisz bo... beda sie bac tutaj oferty zamieszczac ludzie. Mogles tez kogos obrazic piszac ze "140 zl/h netto to dziadowska stawka dla cwiercinteligeta"
Nie przejmuj sie tak bardzo agencjami i pracodawcami - przyszlosc nalezy do IT a ludzi coraz mniej :)
Pewnie ze chce obrazic tych polskich czarnuchow ktorzy sie godza sie na prace na kontrakcie b2b za 33 euro\h. Przez takich ludzi Polacy maja opinie debili i frajerow w Europie. Co z tego ze mamy wiedze, chec do pracy, jak nie umiemy wlasciwie wycenic tej wiedzy. Zgadzamy sie na ochlapy. Jak jakies murzyny.
Kyniu pisze:
Phibrizzo pisze: 140 zl/h netto to dziadowska stawka dla cwiercinteligeta. Do tego praca z biura na Mordorze.
140 zl/h to 140x8hx22 dni pracujących w miesiącu = 24640 zł. Hmm, możesz mnie nazywać frajerem lub ćwierćinteligentem (mało mnie obchodzą opinie osób których nie znam i które nie znają mnie) ale ja bym wziął jakby mi zaproponowali. I nawet bym podziękował.
Pewnie ze jestes frajerem. Po pierwsze liczac kontrakt nie liczy sie 22 dni tylko 20. Taka jest srednia dla miesiaca w skali roku.
Po drugie, Polacy nie umieja sie cenic. Zamiast robic kolejny gowniany certyfikat CCXX radze wszystkim zrobic dobry research rynku w skali Europejskiej, popracowac nad umiejetnosciami negocjacji i wychodowac sobie jaja. Moze na pokoleniu naszych rodzicow takie stawki robily wrazenie ale musicie zapomniec wszystkiego co wyniesliscie z domu odnosnie pieniedzy. Polska od dekady jest w UE, stawki powinny byc na poziomie UE. Nawet nie mowie o top (bo to jest 800, 1200 euro\dzien, ale przynajmniej dolna granica 400 - 500 euro\dzien. Mozecie byc swietnymi inzynierami, miec i 10 CCIE - dopoki nie umiesz tego sprzedac (prawidlowo sie wycenic) twoja cala wiedza jest gowno warta (dla ciebie, bo ty zapierdalasz a smietanke z twojej pracy spijaja takie agencje jak ProData i inni Janusze biznesu).

Dalem wam wlasnie cynk - ProData szuka czlowieka od 5 miesiecy - dzownia po ludziach jak oszalali, juz do tego stopnia sa zdesperowani ze zala sie kandydatom przez telefon ze nie maja zadnych chetnych. Wykorzystajcie to - zadzwonia do was zaryzykujcie chociaz raz w zyciu - rzuccie 200 - 250 - 300 zl \h - nie chca to niech szukaja dalej - do usranej smierci. Klient moze pojdzie do innej agencji ktora bedzie miala mniejsza marze lub moze zmieni budzet na ten projekt.

W Europie za stawki ~260 euro\dzien pracuja tylko Rumuni, Bulgarzy i Polacy. Do konca zycia chcecie dawac sie ruchac ?

Radze takze zapoznac sie z postem jak liczyc stawke dzienna:

viewtopic.php?f=12&t=22784
Ostatnio zmieniony 16 mar 2017, 21:55 przez Phibrizzo, łącznie zmieniany 1 raz.

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Oferta pracy_Security Network Engineer/Kontrakt B2B/Warszawa

#7

#7 Post autor: Kyniu »

mhuba pisze:Kyniu to jest publiczna oferta i spokojnie mozna aplikowac ;)
Zauważyłem ale ..... Have experience with BlueCoat, Netscaler ;(
CheckPoint jeszcze gdzieś tam i kiedyś tam się przewinął. Ale moje doświadczenia to Cisco, Fortinet, .....
CCNA: R&S, Security, Wireless, Collaboration. MCSE: Cloud Platform and Infrastructure, Server Infrastructure. ITIL: Foundation. PPL(A)
https://www.facebook.com/itserviceskielce/ :: https://www.linkedin.com/company/itservicespoland :: https://www.linkedin.com/in/krzysztofkania/

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Oferta pracy_Security Network Engineer/Kontrakt B2B/Warszawa

#8

#8 Post autor: Kyniu »

Phibrizzo pisze:Dalem wam wlasnie cynk - ProData szuka czlowieka od 5 miesiecy - dzownia po ludziach jak oszalali, juz do tego stopnia sa zdesperowani ze zala sie kandydatom przez telefon ze nie maja zadnych chetnych.
Nie mają raczej ze względu na oczekiwania - nawet w bardzo dużych środowiskach multivendor firmy jednak dążą do ograniczania "rozrzutu" i raczej jest tak, że jeden obszar technologi = jeden vendor. Czyli może być inny do switchingu, inny do wirelessa a inny do security, ale switching to vendor X, routing od Y, a wireless od Z. A ponadto, chociażby ze względu na zbyt wielkie ryzyko uzależnienia od jednego pracownika, rzadko kiedy jedna osoba odpowiada za tak szerokie spektrum - nie jest niczym wyjątkowym dedykowanie jednej osoby do jednego vendora a czasem nawet konkretnego "pudełka". Więc problem ProDaty wynika najprawdopodobniej ze źle opisanego stanowiska pracy.
CCNA: R&S, Security, Wireless, Collaboration. MCSE: Cloud Platform and Infrastructure, Server Infrastructure. ITIL: Foundation. PPL(A)
https://www.facebook.com/itserviceskielce/ :: https://www.linkedin.com/company/itservicespoland :: https://www.linkedin.com/in/krzysztofkania/

Phibrizzo
wannabe
wannabe
Posty: 128
Rejestracja: 13 mar 2011, 23:01

Re: Oferta pracy_Security Network Engineer/Kontrakt B2B/Warszawa

#9

#9 Post autor: Phibrizzo »

Kyniu pisze:
mhuba pisze:Kyniu to jest publiczna oferta i spokojnie mozna aplikowac ;)
Zauważyłem ale ..... Have experience with BlueCoat, Netscaler ;(
CheckPoint jeszcze gdzieś tam i kiedyś tam się przewinął. Ale moje doświadczenia to Cisco, Fortinet, .....
Kolejna rzecz z ktora trzeba wlaczyc. Przejmujecie sie za bardzo wymaganiami - jesli masz troche doswiadczenia nawet z produktem konkurencji to zazwyczaj wystarcza !

Ja jestem obecnie na kontrakcie z technologia vendora ktora poznalem pobieznie w poprzedniej firmie. Oczywiscie mam doswiadczenie 5+ lat z produktami konkurencji zatem wiem mniej wiecej co w trawie piszczy. Nie przeszkadza mi to juz od ponad 7 miesiecy trzepac zachodnia stawke na kontrakcie w Polsce (ba nawet ostatnio wynegocjowalem sobie 20% podwyzki bo mialem jaja zeby zagrozic nieprzedluzeniem kontraktu - wyczulem moment, kolega z projektu sie zwolnil a firma wlasnie kupila licencje na produkt - lepszego momentu na renegocjacje nie mozna bylo sobie wyobrazic).

Jest pewna zlota zasada - jak juz sie dostaniesz to musisz sie utrzymac - czyli ekspresowo sie doszkolic :) lub miec na tyle dobre umiejetnosci miekkie zeby lawirowac przez pierwsze miesiace. Dlatego wlasnie musicie sie cenic. Klient nie placi tylko za wiedze ale takze za elastycznosc, szybkosc dostosowania sie do nowego teamu, za umiejetnosc szybkiego doszkolenia sie. Na kontraktach UMIEJETNOSCI MIKKIE maja rowne znaczenie jak twarda techniczna wiedza.

Mam kolege ktorego od lat probowalem wciagnac na kontrakty - zawsze mi mowil ze on jeszcze nie jest tak dobry zeby byc na kontraktach (dla scislosci jest duzo lepszy jesli chodzi o wiedze techniczna odemnie, typowy geek) .... ja zarabialem coraz wiecej on gnije w jednej firmie na etacie oplacany jak niemiecka sprzetaczka. Roznica miedzy naszym miesiecznym wynagrodzeniem to obecnie okolo 11x . Reasumujac - odwaga Panowie - wychodujcie sobie jaja.

Awatar użytkownika
gangrena
CCIE/CCDE
CCIE/CCDE
Posty: 2349
Rejestracja: 08 mar 2004, 12:17
Lokalizacja: Wawa

Re: Oferta pracy_Security Network Engineer/Kontrakt B2B/Warszawa

#10

#10 Post autor: gangrena »

Phibrizzo pisze:Pewnie ze jestes frajerem.
Doceniam Twoją akcję uświadamiającą środowisko sieciowe, ale bez takich zdań. To nie forum onetu. Grzecznie proszę.

Swoją drogą, pomyślałem sobie o naszej własnej agencji rekrutacyjnej reprezentującej sieciowców na lepszych warunkach wobec pracodawców. Szkopuł w tym, że taka agencja musiałaby się też zająć pełną administracją HR, urlopy, świadczenia itd. To już wymagałoby sporego zespołu full-time.

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Oferta pracy_Security Network Engineer/Kontrakt B2B/Warszawa

#11

#11 Post autor: Kyniu »

Phibrizzo pisze:...
Jedna rzecz jest fascynująca. Mnie zna wiele osób. Z niejedną z osób tu na forum spotykałem się przy okazji CSA, CCAB, Cisco Forum, Cisco Expo, etc. etc. O kolegach z Cisco nawet nie wspominam tyle było wizyt w biurach Cisco (biurach bo bywałem też i w starej lokalizacji w Warszawie, i w Krakowskim a nawet miałem okazję zwiedzić główna siedzibę) Niektórzy też odwiedzili/odwiedzają mnie w Kielcach w moim biurze. Mój profil na LinkedI jest powszechnie znany, więc wiadomo nie tylko jak się nazywam ale nawet jak wyglądam. I tak dalej.

Ty natomiast robisz dużo szumu, zachowujesz się nad wyraz agresywnie, żebym nie użył cięższych słów (ciekawe, bo jakbym ja sobie na tyle pozwalał, zaraz dostałbym warninga albo wycieczkę na wyspy bananowe) i ........ nikt nic o Tobie nie wie. Może więc zacznij od przedstawienia się, podaj link do swojego profilu na LinkedIn, ujawnij swoje miejsce pracy i te zarobki którymi tak lubisz się chwalić a potem obrażaj wszystkich wokół.
CCNA: R&S, Security, Wireless, Collaboration. MCSE: Cloud Platform and Infrastructure, Server Infrastructure. ITIL: Foundation. PPL(A)
https://www.facebook.com/itserviceskielce/ :: https://www.linkedin.com/company/itservicespoland :: https://www.linkedin.com/in/krzysztofkania/

Phibrizzo
wannabe
wannabe
Posty: 128
Rejestracja: 13 mar 2011, 23:01

Re: Oferta pracy_Security Network Engineer/Kontrakt B2B/Warszawa

#12

#12 Post autor: Phibrizzo »

gangrena pisze:
Phibrizzo pisze:Pewnie ze jestes frajerem.
Doceniam Twoją akcję uświadamiającą środowisko sieciowe, ale bez takich zdań. To nie forum onetu. Grzecznie proszę.

Swoją drogą, pomyślałem sobie o naszej własnej agencji rekrutacyjnej reprezentującej sieciowców na lepszych warunkach wobec pracodawców. Szkopuł w tym, że taka agencja musiałaby się też zająć pełną administracją HR, urlopy, świadczenia itd. To już wymagałoby sporego zespołu full-time.
Kontrakt b2b z samej definicji jest typu all-inclusive. Oznacza to ze kontraktor wylicza stawke godzinowa. Agencja nie dorzuca do tego juz absolutnie nic, zadnych urlopow, pakietu medycznego itp. (Dodatki socjalne to domena etatu). Tak wygladaja kontrakty na zachodzie. W Polsce sporo agencji (Polskich) wypracowalo sobie jakas aberracje kontraktu w ktorym oferuja (w zamian oczywiscie za duzo nizsza stawke dzienna) pewne dodatki socjalne. Uwazam ze jest to podejscie bledne. Na kontrakt idzie sie zeby w krotkim czasie zarobic fortune - jak bede chcial mniec urlop, opieke medyczna, Multisporta to pojde sobie na etat.

Co do propozycji zalozenia firmy to juz takowa mam :) Tylko ze ja zajmuje sie consultingiem nie outsorcingiem miesni. Gdybym sam zalozyl agencje to pewnie pisalbym calkowicie na odrot. Macie jednak szczescie - stoje po tej samej stronie barykady co wy ----- pracobiorcy\podwykonawcy. Zatem dziekuje za oferte. Tak btw, obecnie jestem na kontrakcie w Polsce przez zagraniczna agencje i oni jakas moga oferowac Europejskie stawki w Polsce. Tylko dziwnym trafem Janusze biznesu z Polandii maja z tym duzy problem i wiecznie szukaja frajerow. Moze warto w koncu pokazac im gest Kozakiewicza i jasno powiedziec ze rynek oczekuje europejskich stawek.

Kyniu pisze:
Phibrizzo pisze:...
Jedna rzecz jest fascynująca. Mnie zna wiele osób. Z niejedną z osób tu na forum spotykałem się przy okazji CSA, CCAB, Cisco Forum, Cisco Expo, etc. etc. O kolegach z Cisco nawet nie wspominam tyle było wizyt w biurach Cisco (biurach bo bywałem też i w starej lokalizacji w Warszawie, i w Krakowskim a nawet miałem okazję zwiedzić główna siedzibę) Niektórzy też odwiedzili/odwiedzają mnie w Kielcach w moim biurze. Mój profil na LinkedI jest powszechnie znany, więc wiadomo nie tylko jak się nazywam ale nawet jak wyglądam. I tak dalej.

Ty natomiast robisz dużo szumu, zachowujesz się nad wyraz agresywnie, żebym nie użył cięższych słów (ciekawe, bo jakbym ja sobie na tyle pozwalał, zaraz dostałbym warninga albo wycieczkę na wyspy bananowe) i ........ nikt nic o Tobie nie wie. Może więc zacznij od przedstawienia się, podaj link do swojego profilu na LinkedIn, ujawnij swoje miejsce pracy i te zarobki którymi tak lubisz się chwalić a potem obrażaj wszystkich wokół.
Podniecasz sie tym Cisco jak by to byla jakas niesamowita firma, a to murzyniarna w Polsce jak kazda inna, nastawiona na maksymalizacje zyskow i dymanie pracownikow.
Co do mojej tozsamosci to nie widze powodu dla ktorego mialbym ja podawac - moi znajomi mnie znaja a nowych nie szukam. Co do tego co wam probuje sprzedac to ludzie ktorzy pracowali\pracuja na kontraktach lub pracowali za granica i zmieniaja czesto prace wiedza ze to co mowie to szczera prawda. Murzynow zas proboje uswiadomic jakimi murzynami sa - moze nie robie tego w jakis elegancki sposob ale z Polakami inaczej sie nie da - kochaja byc wykorzystywani przez pracodawcow - szczegolnie ci starsi ktorzy pamietaja jeszcze lata '90 i pierwsza dekade XXI wieku na rynku pracy w Polsce. Na szczescie mlode pokolenie inzynierow jest juz prawidlowo nastawione do kariery i plac. Bez bagazu okresu transformacji wiedza ze wiedza specjalistyczna musi kosztowac slono i nie moze byc sprzedawana za paciorki i siekierki do czego przyzwyczajeni sa Janusze z Polski.

P.S. dostalem warninga za niecenzuralne wypowiedzi, nie martw sie - wielki brat czuwa. Jak mnie zbanuja mowi sie trudno :)
Ostatnio zmieniony 17 mar 2017, 07:05 przez Phibrizzo, łącznie zmieniany 5 razy.

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Oferta pracy_Security Network Engineer/Kontrakt B2B/Warszawa

#13

#13 Post autor: Kyniu »

Phibrizzo pisze:Podniecasz sie tym Cisco jak by to byla jakas niesamowita firma
Taki inteligentny i światowy jesteś, a nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem. LOL
Phibrizzo pisze:Co do mojej tozsamosci to nie widze powodu dla ktorego mialbym ja podawac
I dlatego nawet nie ma sensu komentować tego co piszesz, bo jesteś kompletnie niewiarygodny. A po Twoich wypowiedziach mniemam, że jesteś jakimś zakompleksionym frustratem, który tylko tak umie wylać z siebie żółć, plując jadem i obrażając wszystkich wokół.
CCNA: R&S, Security, Wireless, Collaboration. MCSE: Cloud Platform and Infrastructure, Server Infrastructure. ITIL: Foundation. PPL(A)
https://www.facebook.com/itserviceskielce/ :: https://www.linkedin.com/company/itservicespoland :: https://www.linkedin.com/in/krzysztofkania/

Phibrizzo
wannabe
wannabe
Posty: 128
Rejestracja: 13 mar 2011, 23:01

Re: Oferta pracy_Security Network Engineer/Kontrakt B2B/Warszawa

#14

#14 Post autor: Phibrizzo »

Kyniu pisze:
Phibrizzo pisze:Podniecasz sie tym Cisco jak by to byla jakas niesamowita firma
Taki inteligentny i światowy jesteś, a nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem. LOL
Phibrizzo pisze:Co do mojej tozsamosci to nie widze powodu dla ktorego mialbym ja podawac
I dlatego nawet nie ma sensu komentować tego co piszesz, bo jesteś kompletnie niewiarygodny. A po Twoich wypowiedziach mniemam, że jesteś jakimś zakompleksionym frustratem, który tylko tak umie wylać z siebie żółć, plując jadem i obrażając wszystkich wokół.
Nie musisz mi wierzyc :) Dalej pracuj sobie za stawke +\- niemieckiej sprzataczki na jakiegos Janusza. On wlasnie kupuje drugie Porsche a ty ? (oczywiscie porsche jest tu tylko symbolem). Inzynier z wiedza w tak krytycznej dla gospodarki dziedzinie, gdzie wszystkie aspekty przedsiebiorstwa zaleza od IT jak cpun od heroiny powinien byc na szczycie drabiny spolecznej. Zarabiac dziesiatki tysiecy miesiecznie - szczegolnie jak porzucil bezpieczny etat i chce ryzykowac jako kontraktor. To Ty powinienes czeprac ze swojej wiedzy jak najwieksze korzysci finansowe a nie jakas pokretna agencja ktora nie robi totalnie nic poza skojarzeniem cie z klientem.

P.S. bardzo czesto zdarza sie ze agencje zeby zbic cene wciskaja kit kontraktorom ilu to oni nie maja klientow i jaka dlugotrwala to bedzie wspolpraca - chodzi tutaj o stworzenie zludzenia stalej relacji.
We offer:
• Long-term contract.
Powiem wam jak to wyglada od drugiej strony. Zaden klient nigdy nie podpisze z agencja kontraktu na dluzej niz 1 rok (to sa naprawde wyjatki), zazwyczaj jest to 6 miesiecy. Po tym czasie nie macie ZADNYCH gwarancji przedluzenia lub innego kontraktu (poniewaz to nie agencja podejmuje decyzje o waszym zatrudnieniu tylko konkretny klient ktory za was placi). Agnecje tworza ten miraz tylko po to zebyscie sie zgodzili na nizsza stawke. Dobra rada - kontrakt jest tylko na taki okres na jaki go podpiszecie idac na niego - jesli dojdzie do przedluzenia to super - ale nikt, nawet sam Wszechmogacy nie moze zagwarantowac ze przedluzenie bedzie bo w miedzy czasie moze zajsc wiele okolicznosci ktore spowoduja ze firma zrezygnuje z kontraktora.

horac
wannabe
wannabe
Posty: 72
Rejestracja: 18 kwie 2016, 21:04
Lokalizacja: CCIE

Re: Oferta pracy_Security Network Engineer/Kontrakt B2B/Warszawa

#15

#15 Post autor: horac »

Phibrizzo obraz jaki sie rysuje patrzac na twoje wypowiedzi jest odwrotnie proporcjonalny do rad ktore udzielasz.

Wlacz miekkie skile ktore ponoc masz takie wysokie i zacznij spiewac nizszym tonem, bo twoje wypowiedzi
sa na poziomie sfrustrowanego gimnazjalisty a nie osoby ktora "ma jaja" i osiagnela duzo na scenie zawodowej.

To ze mowisz otwarcie o tym ze w IT specjalistom powinno sie placic stawki europejskie to bardzo dobrze i pewnie wiekszosc
z tego forum ma podobne myslenie ale zmien forme w ktora pakujesz tresc.

Od jakiegos czasu obserwuje na linkedin wypowiedzi roznych CEO, wysokiego managementu o outsorcingu uslug do Polski
bo poznali sie na tym ze mamy mocnych ludzi i nikt nie pisal o tym ze "lepsza tania sila robocza z PL" raczej wypowiadali sie z szacunkiem
co z pewnoscia w krotkim odstepie czasu powinno zaowocowac atrakcyjnymi ofertami.

ODPOWIEDZ