Polkomtel (plus) - opinie

praca itp
Wiadomość
Autor
BrawoTy!
fresh
fresh
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2017, 10:16

Polkomtel (plus) - opinie

#1

#1 Post autor: BrawoTy! »

pracował ktoś z Was może w Polkomtelu? może możecie napisać jakąś swoją opinię o pracy tam lub ktoś kogoś zna kto tam pracuje i może napisać parę słów?

mhuba
wannabe
wannabe
Posty: 846
Rejestracja: 07 lis 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań, Szczecin

Re: Polkomtel (plus) - opinie

#2

#2 Post autor: mhuba »

Hej

Kiedyś spotkałem 2 osoby które pracowały w Plusie, było to po zakupie Plusa przez Zygmunta.
Narzekali i to mega, było na tyle kiepsko że z biur został zabrany cukier, herbata, chłopaki czekali kiedy zniknie papier toaletowy z WC.
To było 5 lat temu,, co dzisiaj się tam dzieje, ciężko powiedzieć.

Pzdr
hm

BrawoTy!
fresh
fresh
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2017, 10:16

Re: Polkomtel (plus) - opinie

#3

#3 Post autor: BrawoTy! »

wielkie dzięki za odpowiedź!

szkoda tylko, że zarys, jaki przedstawiłeś, nie jest zbyt różowy.
a orientujesz się może jak wyglądało z natłokiem pracy/obowiązków? Standardy były takie, że "stali nad głową", narzucali obowiązków i masz siedzieć w robocie po 10-12 godzin, czy raczej spokojniej?
z możliwością pracy zdalnej to pewnie średnio?

Pozdrawiam

mhuba
wannabe
wannabe
Posty: 846
Rejestracja: 07 lis 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań, Szczecin

Re: Polkomtel (plus) - opinie

#4

#4 Post autor: mhuba »

Nie mam pojęcia co tam teraz się dzieje.
5 lat temu tuż po przejęciu robiłem jakieś szkolenie z chłopakami właśnie z Plusa. Dużo opowiadali, wszystko sprowadzało się do dokręceniu śruby i oszczędnościach.
Poznikały wszystkie benefity, wspomniany cukier, herbata, kawa z kuchni, samochody. O ile wcześniej większość starszych inż miała samochód to później jeden na cały dział. Solorz wziął 18 mld (osiemnaście miliardów ;)) na ten zakup wiec nie sadze ze jest tam łatwiej.

Pzdr
mHuba

n815449
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2017, 16:17

Re: Polkomtel (plus) - opinie

#5

#5 Post autor: n815449 »

Pracowałem kilka ładnych lat w PT i mogę polecić. Z tymi oszczędnościami to bym nie przesadzał. Pamiętać należy, że firma była państwowa więc trochę rozdmuchana. Teraz oferuje standard na rynku.

ODPOWIEDZ