Duża międzynarodowa firma IT Poszukuje do działu zajmującego się outsorcingiem inżyniera o spec. sieci i systemy bezp.

praca itp
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
peper
CCIE / Site Admin
CCIE / Site Admin
Posty: 5005
Rejestracja: 13 sie 2004, 12:19
Lokalizacja: Warsaw, PL
Kontakt:

Re: Duża międzynarodowa firma IT Poszukuje do działu zajmującego się outsorcingiem inżyniera o spec. sieci i systemy bez

#16

#16 Post autor: peper »

Ograniczcie proszę dyskusję do przedstawionej oferty. Dziękuję.
Szkoła DevNet: https://szkoladevnet.pl


Facebook: https://www.facebook.com/Piotr.Wojciechowski.CCIE
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/peper
Twitter: https://www.twitter.com/PiotrW_CCIE

"Zapomniałem że od kilku lat wszyscy giną jakby nigdy ich nie miało być
w stu tysiącach jednakowych miast giną jak psy"

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duża międzynarodowa firma IT Poszukuje do działu zajmującego się outsorcingiem inżyniera o spec. sieci i systemy bez

#17

#17 Post autor: balam »

Byłem i rozmawialem. Firma duza i oczekujaca znajomosci roznych technologii. Na pewno spore i ciekawe projekty z tego co uslyszalem.
Sama rozmowa rozsadnie poprowadzona i szukaja tak jak pisza osob z doswiadczeniem w sieciach i bezpieczenstwie sieciowym.

Nie wiem po co tyle osob ma cos do powiedzenia pod ogłoszniem jesli nawet nie odezwalo sie do autora.
Somewhere back in time.

freel4ncer
wannabe
wannabe
Posty: 581
Rejestracja: 27 wrz 2007, 01:13

Re: Duża międzynarodowa firma IT Poszukuje do działu zajmującego się outsorcingiem inżyniera o spec. sieci i systemy bez

#18

#18 Post autor: freel4ncer »

balam pisze:Byłem i rozmawialem. Firma duza i oczekujaca znajomosci roznych technologii. Na pewno spore i ciekawe projekty z tego co uslyszalem.
Sama rozmowa rozsadnie poprowadzona i szukaja tak jak pisza osob z doswiadczeniem w sieciach i bezpieczenstwie sieciowym.

Nie wiem po co tyle osob ma cos do powiedzenia pod ogłoszniem jesli nawet nie odezwalo sie do autora.
Bo podawanie ogloszenia o prace z takimi informacjami (a raczej ich brakiem ) w dzisiejszych czasach jest conajmniej nie eleganckie.

kuta_bez_s
member
member
Posty: 39
Rejestracja: 11 paź 2016, 10:22

Re: Duża międzynarodowa firma IT Poszukuje do działu zajmującego się outsorcingiem inżyniera o spec. sieci i systemy bez

#19

#19 Post autor: kuta_bez_s »

balam pisze:Byłem i rozmawialem. Firma duza i oczekujaca znajomosci roznych technologii. Na pewno spore i ciekawe projekty z tego co uslyszalem.
Sama rozmowa rozsadnie poprowadzona i szukaja tak jak pisza osob z doswiadczeniem w sieciach i bezpieczenstwie sieciowym.

Nie wiem po co tyle osob ma cos do powiedzenia pod ogłoszniem jesli nawet nie odezwalo sie do autora.
Nie otrzymałem informacji zwrotnej na moje pytania od osoby, która utworzyła ten wątek.

JJL
fresh
fresh
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2017, 17:01

Re: Duża międzynarodowa firma IT Poszukuje do działu zajmującego się outsorcingiem inżyniera o spec. sieci i systemy bez

#20

#20 Post autor: JJL »

Info do kuta_bez_s - wysłałem odpowiedź, ale chyba nie dotarła, odpowiadam (ad.1 Nie jest to Atos, nie jest Accenture, nie jest Asseco; ad.2. jest szansa).

Dodatkowe info dla wszystkich w odpowiedzi na pytania na PRIV:
- angielski - poziom umożliwiający swobodna rozmową na "callu" projektowym oraz z klientem, pisanie dokumentacji;
- widełki płacowe - nie jest to skok na kasę, raczej przeciętnie rynkowo
- B2B - jest możliwy

Firma 4IT-Solutions współpracuje z nami i na naszą prośbę zamieścili ogłoszenie.

kuta_bez_s
member
member
Posty: 39
Rejestracja: 11 paź 2016, 10:22

Re: Duża międzynarodowa firma IT Poszukuje do działu zajmującego się outsorcingiem inżyniera o spec. sieci i systemy bez

#21

#21 Post autor: kuta_bez_s »

JJL pisze:Info do kuta_bez_s - wysłałem odpowiedź, ale chyba nie dotarła, odpowiadam (ad.1 Nie jest to Atos, nie jest Accenture, nie jest Asseco; ad.2. jest szansa).

Dodatkowe info dla wszystkich w odpowiedzi na pytania na PRIV:
- angielski - poziom umożliwiający swobodna rozmową na "callu" projektowym oraz z klientem, pisanie dokumentacji;
- widełki płacowe - nie jest to skok na kasę, raczej przeciętnie rynkowo
- B2B - jest możliwy

Firma 4IT-Solutions współpracuje z nami i na naszą prośbę zamieścili ogłoszenie.
Tak w gwoli ścisłości informacja dla forumowiczów o co pytałem.
Cześć,

1. Mam pytanie czy firma o której rozmawiamy nie jest jedną z wymienionych przeze mnie: Atos, Accenture ?
2. Na jakie widełki można liczyć po stronie tej firmy ? 11000-14000 brutto jeżeli jest to W-wa.

n815449
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2017, 16:17

Re: Duża międzynarodowa firma IT Poszukuje do działu zajmującego się outsorcingiem inżyniera o spec. sieci i systemy bez

#22

#22 Post autor: n815449 »

balam pisze:Byłem i rozmawialem.
Taka wielka konspiracja z tym ogłoszeniem, że aż się zastanawiam gdzie odbyło się spotkanie w coffee heaven?

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duża międzynarodowa firma IT Poszukuje do działu zajmującego się outsorcingiem inżyniera o spec. sieci i systemy bez

#23

#23 Post autor: balam »

n815449 pisze:
balam pisze:Byłem i rozmawialem.
Taka wielka konspiracja z tym ogłoszeniem, że aż się zastanawiam gdzie odbyło się spotkanie w coffee heaven?
Nie, u nich w biurze. Dlaczego nie podaja tego oficjalnie w tym ogloszeniu nie wiem nie pytalem. Naprawde jak ktos zainteresowany to od razu sie dowie jaka to firma.
Somewhere back in time.

ODPOWIEDZ