Accenture - Network & Security Engineer

praca itp
Wiadomość
Autor
M.Paduch
fresh
fresh
Posty: 5
Rejestracja: 14 lut 2017, 11:19

Accenture - Network & Security Engineer

#1

#1 Post autor: M.Paduch »

Witam,

Aktualnie poszukuję ooby, która dołączy do Accenture na stanowisko Network & Security Engineer`a.

Key Responsibilities:

•Interfacing with clients, vendors, and technical teams to develop appropriate technical solutions to business problems
•Clearly define Technical Solution demonstrating appropriate written, oral and interpersonal skills
•Deploy, configure and maintain a variety of data technologies demonstrating the ability to be organized and to multitask
•Maintain a high level of knowledge on the deployment of network technologies
•Work with global vendors to keep abreast of current Industry innovations and technical advances
•Participating in corporate initiatives focused on developing global standard, policies, tools selection, and environments
•Work with multiple client groups to ensure that shared infrastructure is meeting functional, service level and budgetary requirements
•Maintain and update system and network documentation, provide formal status and updates as required
•Follow established development processes and standards for all work. Identify and propose improvements to the processes and standards as necessary
•Assist in compiling training materials to support operational requirements
•Report and/or escalate issues to management

Essential
•Bachelor’s degree in Computer Science, Electrical Engineering, or a related field
•Excellent written Business English communication skills
•Experience of deploying network technologies is a must
•Strong design skills, project management skills, organizational and presentation skills
•Proficient at handling deadlines and prioritizing work load
•Develop and deliver presentations using various mediums such as WebEx, conference calls, video calls and face to face with different levels of the organization
•Experience with a large scale global enterprise / network transformation project more – nice to have

Technical Experience
•Cisco switching, routing, security and wireless products
•Juniper switching, routing and security products
•Fortigate security products
•Aruba wireless products

We offer
•After the trial period possibility to work partly from home ('home office') – or locally at the Warsaw office
•Good opportunities for career development and career planning
•Attractive social package, including private medical care, lunch vouchers, sport club card
•Training and development programmers with possibility to gain a certification
•Paid overtime and on-calls
•International teams and multilingual environment
•Access to the latest high-tech solutions and all necessary tools
•Ability to learn from the best IT experts on the market in significant work atmosphere

Zainteresowane osoby zachęcam do kontaktu mailowego (m.paduch@accenture.com).

Pozdrawiam,
Małgorzata Paduch
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2017, 14:28 przez M.Paduch, łącznie zmieniany 1 raz.

DawidS28
wannabe
wannabe
Posty: 148
Rejestracja: 09 paź 2010, 22:10
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Accenture - Network & Security Engineer

#2

#2 Post autor: DawidS28 »

Jakie widełki?

Awatar użytkownika
nowyk123
wannabe
wannabe
Posty: 185
Rejestracja: 05 mar 2017, 21:46

Re: Accenture - Network & Security Engineer

#3

#3 Post autor: nowyk123 »

@M.Paduch doświadczenie jakie wymagane na to stanowisko to mniejsza jak rok czy powyżej 1roku?

M.Paduch
fresh
fresh
Posty: 5
Rejestracja: 14 lut 2017, 11:19

Re: Accenture - Network & Security Engineer

#4

#4 Post autor: M.Paduch »

Witam,

Wymagamy doświadczenia około 2-letniego, natomiast w przypadku osób z około roczym doświadczeniem mogłabym zaproponować udział w rekrutacji na bardziej operacyjną rolę Data Network Engineera, także zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,

freel4ncer
wannabe
wannabe
Posty: 581
Rejestracja: 27 wrz 2007, 01:13

Re: Accenture - Network & Security Engineer

#5

#5 Post autor: freel4ncer »

M.Paduch pisze:Witam,

Wymagamy doświadczenia około 2-letniego, natomiast w przypadku osób z około roczym doświadczeniem mogłabym zaproponować udział w rekrutacji na bardziej operacyjną rolę Data Network Engineera, także zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
Bardzo nieladnie "olala" Pani pytanie kolegi o widelki , przeskakujac odrazu do odpowiedzi na kolejne pytanie .
A potem na linkedin rekruterzy placza ze ich inzynierowie traktuja tak a nie inaczej . :/

DawidS28
wannabe
wannabe
Posty: 148
Rejestracja: 09 paź 2010, 22:10
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Accenture - Network & Security Engineer

#6

#6 Post autor: DawidS28 »

freel4ncer pisze: Bardzo nieladnie "olala" Pani pytanie kolegi o widelki , przeskakujac odrazu do odpowiedzi na kolejne pytanie .
A potem na linkedin rekruterzy placza ze ich inzynierowie traktuja tak a nie inaczej . :/
Odpowiadając: to nie tak, że zostałem "olany". Dostałem mailem informację, że ze względu na politykę firmy nie mogę zostać poinformowany o widełkach. Ale mogę przedstawić swoje oczekiwania, a potem ewentualnie zostanie mi przedstawiona propozycja innego stanowiska.

Cóż... Moja polityka nie pozwala mi na interesowanie się ofertami, w których nie ma podanych widełek. :roll:

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Accenture - Network & Security Engineer

#7

#7 Post autor: Kyniu »

DawidS28 pisze:Cóż... Moja polityka nie pozwala mi na interesowanie się ofertami, w których nie ma podanych widełek. :roll:
+1
CCNA: R&S, Security, Wireless, Collaboration. MCSE: Cloud Platform and Infrastructure, Server Infrastructure. ITIL: Foundation. PPL(A)
https://www.facebook.com/itserviceskielce/ :: https://www.linkedin.com/company/itservicespoland :: https://www.linkedin.com/in/krzysztofkania/

freel4ncer
wannabe
wannabe
Posty: 581
Rejestracja: 27 wrz 2007, 01:13

Re: Accenture - Network & Security Engineer

#8

#8 Post autor: freel4ncer »

DawidS28 pisze:
freel4ncer pisze: Bardzo nieladnie "olala" Pani pytanie kolegi o widelki , przeskakujac odrazu do odpowiedzi na kolejne pytanie .
A potem na linkedin rekruterzy placza ze ich inzynierowie traktuja tak a nie inaczej . :/
Odpowiadając: to nie tak, że zostałem "olany". Dostałem mailem informację, że ze względu na politykę firmy nie mogę zostać poinformowany o widełkach. Ale mogę przedstawić swoje oczekiwania, a potem ewentualnie zostanie mi przedstawiona propozycja innego stanowiska.

Cóż... Moja polityka nie pozwala mi na interesowanie się ofertami, w których nie ma podanych widełek. :roll:

Pytanie bylo publiczne wiec oczekiwalbym odpowiedzi publicznej , przeciez nie bedziemy wszyscy pisac pytania o widelki sokoro ktos juz je zamiescil ;)

Nigdy nie rozumialem dlaczego rekruterzy zawsze kombinuja jak kon pod gore , takie glupie zagrywki typu odpowiem na publiczne pytanie na prv . Jak nie niechce sie podawac widelek to nalezy odpowiedziec publicznie wprost - nie podam widelek ! Wziasc pytanie na klate a nie jakies uniki i podchody

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Accenture - Network & Security Engineer

#9

#9 Post autor: Kyniu »

freel4ncer pisze:Wziasc pytanie na klate a nie jakies uniki i podchody
Uniki i podchody wynikają z tego, że HR liczy, iż zawsze znajdzie się jakiś frajer co nie zna realiów rynkowych, nie czyta raportów płacowych, etc. i da się skusić okrągłymi słówkami o świetnym zespole, dynamicznym rozwoju czy lodówce pełnej energetyków. A jak poda publicznie widełki, to naraża się na publiczny komentarz i ocenę proponowanych wynagrodzeń, co wydatnie zmniejsza szanse znalezienie frajera. Inny aspekt, to "rolowanie" obecnie zatrudnionych, którym nie daje się podwyżek, bo może nie odejdą, za to nowym proponuje się aktualne stawki rynkowe. Do tego straszy się ludzi zakazami ujawniania wynagrodzeń, co jest sprzeczne z prawem i liczy się na to, że nikt nie puści pary. I tak dalej.
CCNA: R&S, Security, Wireless, Collaboration. MCSE: Cloud Platform and Infrastructure, Server Infrastructure. ITIL: Foundation. PPL(A)
https://www.facebook.com/itserviceskielce/ :: https://www.linkedin.com/company/itservicespoland :: https://www.linkedin.com/in/krzysztofkania/

freel4ncer
wannabe
wannabe
Posty: 581
Rejestracja: 27 wrz 2007, 01:13

Re: Accenture - Network & Security Engineer

#10

#10 Post autor: freel4ncer »

Ja to wiem chcialem tylko sprowokowac Pania Malgorzate do wypowiedzi :p

ODPOWIEDZ