Beyond.pl - Inżynier Automatyzacji Sieci [Poznań]

praca itp
Wiadomość
Autor
horhe358
wannabe
wannabe
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2006, 14:04
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Beyond.pl - Inżynier Automatyzacji Sieci [Poznań]

#1

#1 Post autor: horhe358 »

Cześć,

Może kogoś z kompetencjami z zakresu automatyzacji/technologii DC zainteresuje ogłoszenie :

https://beyond.pl/o-beyond/kariera/inzy ... cji-sieci/

Widełek nie ma w ogłoszeniu, ale mogę się podzielić informacją że są z zakresu 4k - 12k netto - w zależności od kompetencji/doświadczenia.

Zainteresowanych proszę o kontakt na prv. - uzupełnię informacje o nieco mniej formalny opis stanowiska.

pozdr.,
Paweł

freel4ncer
wannabe
wannabe
Posty: 581
Rejestracja: 27 wrz 2007, 01:13

Re: Beyond.pl - Inżynier Automatyzacji Sieci [Poznań]

#2

#2 Post autor: freel4ncer »

Dzieki za widelki bardzo sie chwali. Dla mnie za slabo ale fajnie ze podaliscie .
BTW Ciekawy macie rozrzut z tymi zarobkami ;) (netto liczycie dla singla czy jak ;) )

horhe358
wannabe
wannabe
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2006, 14:04
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Beyond.pl - Inżynier Automatyzacji Sieci [Poznań]

#3

#3 Post autor: horhe358 »

freel4ncer pisze:Dzieki za widelki bardzo sie chwali. Dla mnie za slabo ale fajnie ze podaliscie .
BTW Ciekawy macie rozrzut z tymi zarobkami ;) (netto liczycie dla singla czy jak ;) )
Doskonale wiesz jak "łatwo" obecnie zrekrutować kogoś w IT ;) stąd widełki dosyć szerokie żeby zaznaczyć, że osoba która nie ma wiedzy na poziomie CCNP/JNCIP, ale chce się uczyć, też może aplikować.

Z mojego doświadczenia zawodowego wiem, że ktoś kto chce się rozwijać często po roku "wart" jest dużo więcej niż osoba która na dzień 0 ma duża wiedzę, ale się nie rozwija.

W cenie jest przede wszystkim odpowiedni "mindset" - uważam, że potencjał ludzi trzeba wykorzystywać do zadań wymagających kreatywnego myślenia - szukania jak największej liczby sposobów efektywnego rozwiązywania problemów i zmian zmniejszających ich liczbę :) Nie widzę sensu kucia na blachę setek poleceń- od tego są manuale/instrukcje.

pozdr.,
Paweł

freel4ncer
wannabe
wannabe
Posty: 581
Rejestracja: 27 wrz 2007, 01:13

Re: Beyond.pl - Inżynier Automatyzacji Sieci [Poznań]

#4

#4 Post autor: freel4ncer »

Zatrzymam sobie was w pamieci gdby kiedys znudzila mi sie moja firma :)
Poki co teraz wymyslilem sobie nauke javascripta zeby troche frontendow dorobic do naszej automatyzacji wiec narazie mam czym sie pobawic ale warto wiedziec kto cos robi w tym temacie w Polsce i nie jest wytaniaczem ;)

bbartlomiej
wannabe
wannabe
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2015, 20:38

Re: Beyond.pl - Inżynier Automatyzacji Sieci [Poznań]

#5

#5 Post autor: bbartlomiej »

FYI: kolega horhe358 nie odpowiada na prv, ale od rekruterek dowiedziałem się, że nie ma możliwości 100% pracy zdalnej. Kilka dni w tygodniu.

horhe358
wannabe
wannabe
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2006, 14:04
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Beyond.pl - Inżynier Automatyzacji Sieci [Poznań]

#6

#6 Post autor: horhe358 »

Moi drodzy - bardzo Was przepraszam, z jakiegoś powodu forum nie przysłało mi mailowego powiadomienia o nowych wiadomościach PW. Właśnie odpisałem na PW.

Co do pracy zdalnej - do rozważenia jest wariant pracy częściowo zdalnej - tzn. z obecnością 1-2 dni w tygodniu na biurze - chodzi o utrzymanie kontaktu z resztą zespołu. Praca w modelu gdzie jedna osoba jest w 100% zdalnie a reszta lokalnie w Poz doprowadzi do alienacji, a na tym stanowisku ważny jest także teamwork.

pozdr.,
Paweł

alhaz
wannabe
wannabe
Posty: 58
Rejestracja: 28 sty 2011, 15:05

Re: Beyond.pl - Inżynier Automatyzacji Sieci [Poznań]

#7

#7 Post autor: alhaz »

horhe358 pisze:Moi drodzy - bardzo Was przepraszam, z jakiegoś powodu forum nie przysłało mi mailowego powiadomienia o nowych wiadomościach PW. Właśnie odpisałem na PW.

Co do pracy zdalnej - do rozważenia jest wariant pracy częściowo zdalnej - tzn. z obecnością 1-2 dni w tygodniu na biurze - chodzi o utrzymanie kontaktu z resztą zespołu. Praca w modelu gdzie jedna osoba jest w 100% zdalnie a reszta lokalnie w Poz doprowadzi do alienacji, a na tym stanowisku ważny jest także teamwork.

pozdr.,
Paweł
Ja tak mam i potwierdzam, ze czasami sie czlowiek alienuje :D

ODPOWIEDZ