Beyond.pl - Inżynier Sieci (Poznań)

praca itp
Wiadomość
Autor
horhe358
wannabe
wannabe
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2006, 14:04
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Beyond.pl - Inżynier Sieci (Poznań)

#1

#1 Post autor: horhe358 »

Witajcie,

Równolegle do prowadzonej aktualnie rekrutacji na Inżyniera Automatyzacji Sieci o której pisałem kilkanaście dni temu, przekazuję informację o uruchomionej kilka dni temu dodatkowo rekrutacji na Inżyniera Sieci. Tutaj ciężar wiedzy i umiejętności przesunięty jest z kierunku programowania bardziej w stronę samego zarządzania urządzeniami, choć docelowo na pewno stanowisko Inżyniera Sieci będzie ewoluowało w kierunku umiejętności automatyzacyjnych/programistycznych.

Oficjalne ogłoszenie tutaj :

https://beyond.pl/o-beyond/kariera/inzynier-sieci/

Widełki na to stanowisko to przedział 4k - 9k netto. Szukamy raczej osób bardziej doświadczonych, ale dolny przedział zarezerwowany jest dla kandydatów którzy nie mają jeszcze poziomu okolic CCNP, ale pokażą że są w stanie go sprawnie osiągnąć :)

Praca w 100% zdalna raczej nie jest możliwa - wynika to z faktu że reszta zespołu jest lokalnie w Poznaniu i trudno byłoby utrzymać dobrą komunikację bieżącą. Są natomiast w uzasadnionych przypadkach dopuszczalne home-office-y.

Jeżeli ktoś byłby wstępnie zainteresowany to proszę o kontakt na prv - podeślę nieco więcej nieformalnych detali.

pozdr.,
Paweł

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Beyond.pl - Inżynier Sieci (Poznań)

#2

#2 Post autor: Kyniu »

horhe358 pisze:Widełki na to stanowisko to przedział 4k - 9k netto. Szukamy raczej osób bardziej doświadczonych, ale dolny przedział zarezerwowany jest dla kandydatów którzy nie mają jeszcze poziomu okolic CCNP
Brawo za widełki ale taki rozrzut to w sumie tak jakby widełek nie podać. No i porównajcie swoją propozycję do tego co daje np. Penta polująca na ludzi do Krakowa. Tak głośno było w mediach branżowych o BEYOND jak to super, hiper, wszystko najlepsze i bez oszczędzania na czymkolwiek a ................
CCNA: R&S, Security, Wireless, Collaboration. MCSE: Cloud Platform and Infrastructure, Server Infrastructure. ITIL: Foundation. PPL(A)
https://www.facebook.com/itserviceskielce/ :: https://www.linkedin.com/company/itservicespoland :: https://www.linkedin.com/in/krzysztofkania/

mhuba
wannabe
wannabe
Posty: 846
Rejestracja: 07 lis 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań, Szczecin

Re: Beyond.pl - Inżynier Sieci (Poznań)

#3

#3 Post autor: mhuba »

Kyniu pisze:Tak głośno było w mediach branżowych o BEYOND jak to super, hiper, wszystko najlepsze i bez oszczędzania na czymkolwiek a ................
To jest Poznan, w tym mieście obowiązują podobne prawa i zasady jak w innych miastach w tym prawo Pascala, zasady dynamiki Newtona, prawo Archimedesa i jeszcze kilka innych w tym prawa rynku!!
Poznań to nie Krakow, Warszawa czy Wrocław, BEYOND to nie CISCO i inżynierowie sieciowi w tym mieście niestety zarabiają mniej (między innymi dlatego wyjechałem w Poznania).
Czy jak się pojawia jakaś oferta w twoim mieście, urzędzie czy gdzieś to też idziesz do nich i mówisz ale Cisco w Krakowie płacic 5x więcej? Czy Ty Kyniu zaczniesz kiedyś to ogarniać?
Jeśli nie znajdą nikogo za tą kasę to wrzucą jej więcej, twój głos nic tu nie zmieni, w Pozanniu dalej mam kilku znajomych w branży i oni do dzisiaj pracują za 5-6-7 netto pomimo że mają +10 lat doświaczenia.
Dla nich praca za 9k plus od czasu do czasu dopuszczony home office to istne ziszczenie marzen!!

mHuba

SQ8UW
wannabe
wannabe
Posty: 113
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:39

Re: Beyond.pl - Inżynier Sieci (Poznań)

#4

#4 Post autor: SQ8UW »

mhuba pisze: Jeśli nie znajdą nikogo za tą kasę to wrzucą jej więcej, twój głos nic tu nie zmieni, w Pozanniu dalej mam kilku znajomych w branży i oni do dzisiaj pracują za 5-6-7 netto pomimo że mają +10 lat doświaczenia.
Dorzucę coś od siebie:
Kumpel w Cisco w Security TAC robił za mniej niż średnią krajowa, ogarnięty (nie Dunp Master), po Polibudzie. Inny robi za minimalną + reszta pod stołem. Sam pracuję za bardzo śmieszne pieniądze chociaż zdałem laba u jednego z vendorów.
Dla niektórych osób wizja dostania +2k netto więcej jest mało motywująca, aby przenosić się z rodziną. Póki starcza na życie i na jakieś wakacje to po co zmieniać stabilną pracę? Każdy ma inne priorytety.

gruby
newbie
newbie
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2015, 11:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Beyond.pl - Inżynier Sieci (Poznań)

#5

#5 Post autor: gruby »

@horhe358 Umowa o pracę czy B2B?

horhe358
wannabe
wannabe
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2006, 14:04
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Beyond.pl - Inżynier Sieci (Poznań)

#6

#6 Post autor: horhe358 »

gruby pisze:@horhe358 Umowa o pracę czy B2B?
Forma do ustalenia - w zal. od preferencji kandydata - możliwe są obie.

pozdr.,
Paweł

Taco
fresh
fresh
Posty: 8
Rejestracja: 25 kwie 2017, 19:25

Re: Beyond.pl - Inżynier Sieci (Poznań)

#7

#7 Post autor: Taco »

SQ8UW
To jest aż tak źle ?
Czy po prostu każdy tak narzeka?

SQ8UW
wannabe
wannabe
Posty: 113
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:39

Re: Beyond.pl - Inżynier Sieci (Poznań)

#8

#8 Post autor: SQ8UW »

Taco pisze:SQ8UW
To jest aż tak źle ?
Czy po prostu każdy tak narzeka?
Nie chcę i nie mogę tutaj odbiegać tematem od wątku, więc zapraszam na PW.

ODPOWIEDZ