Administrator sieci (Senior) z językiem niemieckim / Warszawa

praca itp
Wiadomość
Autor
ITP
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 16 paź 2017, 13:55

Administrator sieci (Senior) z językiem niemieckim / Warszawa

#1

#1 Post autor: ITP »

Klient: firma z kapitałem niemieckim, która świadczy usługi w dziedzinie technologii usług finansowych.

Lokalizacja: Warszawa

Stanowisko: Starszy administrator sieci z językiem niemieckim

Zadania:
- projektowanie, ustawianie i utrzymywanie infrastruktury sieciowej (LAN, WAN, usługi VPN);
- obejmowanie roli lidera technicznego w zakresie obsługi wniosków sieciowych;
- ocena wydajności i bezpieczeństwa sieci oraz dokonywanie optymalizacji procesów;
- wykrywanie błędów w systemie i procesach oraz proponowanie alternatywnych rozwiązań;
- przygotowywanie dokumentacji w języku niemieckim.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz co najmniej dobra znajomość języka angielskiego;
- szeroka wiedza na temat technologii sieciowych, a także zaawansowana znajomość protokołów sieciowych i narzędzi do analizy;
- doświadczenie w projektowaniu sieci;
- doświadczenie w pracy ze sprzętem CISCO;


Oferujemy:

- konkurencyjne wynagrodzenie + premie;
- prywatna opieka medyczna;
- ubezpieczenie na życie;
- świeże owoce do biura;
- karta Multisport.


Osoby zainteresowane, prosimy o wysłanie swojego CV na adres: recruitment@itprofessionals.com.pl podając w tytule maila numer ref ADMIN/49/WAW oraz załączając do CV poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach, przez IT Professionals Sp. z o.o., a także przez klientów, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym także na przetwarzanie ich w przyszłości w tym samym celu. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że jestem osobą świadomą uprawnień przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.)”
Ostatnio zmieniony 20 paź 2017, 12:13 przez ITP, łącznie zmieniany 2 razy.

piec22
member
member
Posty: 35
Rejestracja: 25 kwie 2016, 18:50

Re: Administrator sieci (Senior) z językiem niemieckim

#2

#2 Post autor: piec22 »

Brak podanego miejsca wykonywania pracy oznacza, że jest ona zdalna?

(nie sugeruje się wymaganym tytułem maila)

ITP
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 16 paź 2017, 13:55

Re: Administrator sieci (Senior) z językiem niemieckim / Warszawa

#3

#3 Post autor: ITP »

Witam! Dziękuję bardzo za zwrócenie uwagi. Praca odbywałaby się na miejscu, w biurze Warszawskim.

mikelibero
member
member
Posty: 31
Rejestracja: 16 mar 2014, 20:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Administrator sieci (Senior) z językiem niemieckim / Warszawa

#4

#4 Post autor: mikelibero »

Coś więcej na temat wymagań odnośnie wiedzy technicznej? Poziom CCNA czy raczej CCIE? Znajomość technologii Security, Wirelless, Voice itp?

ODPOWIEDZ