Aktualne Stanowiska - Cisco Krakow - Kontrakt

praca itp
Wiadomość
Autor
PawelQ
member
member
Posty: 21
Rejestracja: 31 sty 2017, 18:43

Aktualne Stanowiska - Cisco Krakow - Kontrakt

#1

#1 Post autor: PawelQ »

Ponizej klika dostepnych stanowisk w Krakowie


2 x System Engineer - L1 / Minimum of 1,5+ years of experience in supporting Linux systems – RHCE level of knowledge. scripting skills (e.g., Bash, Perl, Python)

4 x Routing and Switching L1 / Minimum 1 years of related experience involving customer exposure element in routing and switching
Good technical foundation in networking CCNA level

1 x Experienced Project Manager - Long Term Contract, with possibility going perm after 6/12 months - ITIL or Prince 2 certification required. up to 15000zl/month

1 x Data Center Engineer L1(Minimum of 1,5 years of experience in networking/storage/virtualization/compute support – CCNA level of knowledge required
Routing/Switching, Nexus switches, UCS Servers, Load Balancers, Virtualization, Storage,SAN, SDN

Jezeli jestes zainteresowany aplikacja lub chcialbys dowiedziec sie wiecej, napisz na; pawelkukanow@pentaconsulting.com
Ostatnio zmieniony 16 sty 2019, 13:29 przez PawelQ, łącznie zmieniany 1 raz.

Phibrizzo
wannabe
wannabe
Posty: 128
Rejestracja: 13 mar 2011, 23:01

Re: Aktualne Stanowiska - Cisco Krakow - Kontrakt

#2

#2 Post autor: Phibrizzo »

PawelQ pisze: 19 gru 2017, 16:17 Ponizej klika dostepnych stanowisk w Krakowie
Stanowiska na dlugoterminowym kontrakcie B2B na stawce od 5,500 do 7,500zl
trzy sprawy drogi penta-rekruterze

1) mowiac o stawce dobrze jest wspomniec czy jest to stawka za godzine, dzien czy miesiac ?
5500 PLN za dzien to stawki na zachodzie europy na topowych kontraktach wiec rozumiem ze szukacie frajera ktory bedzie robil na b2b za pensje sprzataczki w niemczech. Nie wiem co za idiota zglosi sie za takie pieniadze -no chyba ze do tej pory pracowal w Lidlu na kasie.
Juz nawet takie firmy jak IBM, ABB placa po 10k - 13k brutto na UoP (dla ludzi bez zadnego doswiadczenia i wiedzy) wiec nie wiem po isc do Cisco za takie grosze i to jeszcze na b2b ktore nie daje obsolutnie zadnych gwarancji ochrony jak np umowa o prace.

2) penta to agencja o watpliwej reputacji - przestrzegam przed nimi. Mojemu koledze 4 lata temu obeciali kontrakt w Gdansku, po czym tydzien przed sie wycofali .... "bo klient w ostatniej chwili sie wycofal"
Oczywiscie kontrakt byl tak skonstruowany ze jesli klient nie zaakceptuje godzin to nie musza placic a skoro kontrakt sie nawet nie zaczal to .... coz kolega w dobrej wierze sie przeniosl i pocalowal klamke ... radze przeczytac moj post odnosnie stawek kontraktorskich i tego jaki nalezy sie narzut za ryzyko na umowe typu b2b:
viewtopic.php?t=22784
Radze zaczac dbac o reputacje.


3) Cisco w Krk przezywa teraz jakies trudnosci finansowe - moj kolega ktory jest tam na b2b i mial "gentelman agreement" z Cisco (za wyjatkiem stawki dziennej mial takze 26 dni rulopu w roku) wlasnie je stracil.
Manager stwierdzil miesiac temu ze to byl tylko "gentelman agreement" i ze w zwiazku z problemami finansowymi przestaje obowiazywac. :lol:
Przestrzegam go przed negocjowaniem kontraktow typu stawka+dodatki - jesli dodatki (urlop, multisport,ubezpieczenie medyczne) nie sa wpisane w kontrakt firma zapewne was wydyma wczesniej czy pozniej. Jedyna stawka jaka was powinna interesowac to tzw all-inclusive, radze zapoznac sie z moim postem jak liczyc stawki na b2b i przestac robic z siebie ofiare - mamy rynek pracownika ! a jak Cisco nie chce placic to niech wypierdala do Bangladeszu
viewtopic.php?t=22784

seba766
wannabe
wannabe
Posty: 115
Rejestracja: 19 lut 2016, 12:26

Re: Aktualne Stanowiska - Cisco Krakow - Kontrakt

#3

#3 Post autor: seba766 »

Szczerze mówiąc jeżeli Cisco szuka ludzi z doświadczeniem za takie pieniądze to chyba źle tam się dzieje...

Awatar użytkownika
art
wannabe
wannabe
Posty: 416
Rejestracja: 04 lip 2011, 10:25

Re: Aktualne Stanowiska - Cisco Krakow - Kontrakt

#4

#4 Post autor: art »

Nie mam doświadczenia w tego typu robotach, ale na pierwszy rzut oka widać, że bardzo mało płacą, chyba mniej niż ostatnio. A to oznaczać może
Po pierwsze: że są ludzie, którzy za tyle tam idą i pracują
Po drugie: jestem wychowankiem Cisco Academy oraz MS academy - indoktrynacja naprawdę działa :) kiedyś poszedłbym na kolanach żeby tam pracować za 6k na miesiąc
Po trzecie: wydaje mi się, że część osób liczy na to, że później będzie UoP oraz będą mieli fajny wpis w CV
Ups I switched again =)

stypo
wannabe
wannabe
Posty: 56
Rejestracja: 03 paź 2011, 15:35

Re: Aktualne Stanowiska - Cisco Krakow - Kontrakt

#5

#5 Post autor: stypo »

Phibrizzo,
Twoj glos jest niezwykle istotny na tym forum takze w paru innych watkach. To co podkreslasz tutaj to wiedza po prostu bezcenna dla tych ktorzy musza przechodzic przez ta cala propagande i wkretki agencji i pracodawcow. Wazna tez jest forma przekazu, mocno i jasno dac ludziom do zrozumienia ze moga byc dymani i nie mozna dac sie zmanipulowac (nie oszukac!!!) bo nikt nic nie robi nieleganie. Walsnie chodzi o to ze duzo tych zlych rzeczy robi w granicy prawa - wszystkie takie 'gentlemen agreements' to bardzo zle zjawisko , wszystko jest plynne, "do dogadania" tylko problem polega na tym tylko jedna strona ma za soba tabun prawnikow ktorzy wiedza jak skonstruowac umowe zeby wygladalo ok a w rzeczywistosci jest manipulacja.Wlasnie MANIPULACJA - bo podkreslam nikt nie robi nic zlego z formalnego punktu widzenia tylko chyba mozna nazwa z etycznego punktu widzenia.

Moze admin niechaj wrzuci to na jakis 'pinned' zeby kazdy kto wejdzie wiedzial od czego ma zaczac jak szuka pracy?

A swoja droga fakt stawka 5500 -7500PLN za dzien to naprawde niezla oferta xD

Phibrizzo
wannabe
wannabe
Posty: 128
Rejestracja: 13 mar 2011, 23:01

Re: Aktualne Stanowiska - Cisco Krakow - Kontrakt

#6

#6 Post autor: Phibrizzo »

stypo pisze: 21 gru 2017, 11:04 Phibrizzo,
Twoj glos jest niezwykle istotny na tym forum takze w paru innych watkach.
Dzieki za uznanie. Mam prosbe dziel sie ta wiedza z kim mozesz z naszej branzy - mam na mysli IT. Bazodanowcami, sieciowcami, ludzi od serverow .... czas najwyzszy aby Polacy zaczeli sie cenic i przestali robic za bialych murzynow. Jesli znasz jakis kontraktorow przeslij im link do tego posta: viewtopic.php?t=22784

ODPOWIEDZ