Szukam pracy (UK)

praca itp
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
minimalist300
wannabe
wannabe
Posty: 346
Rejestracja: 04 sie 2012, 22:52
Lokalizacja: Cambridge/UK

Szukam pracy (UK)

#1

#1 Post autor: minimalist300 »

Hej,
jako ze dzisiaj moja wspaniala firma postanowila zredukowac etaty dla prawier 25% osob szukam nowej pracy. Posiadam CCNA R&S, ITIL v3 Foundation, przygotowalem sie CCNA Sec ale nie podchodzilem do egzaminu jako ze ostatnio pracowalem w bezpieczenstwie aplikacji. Jestem tez w trakcie robienia CCNA Cyber Ops - Cisco Scholarship COHORT 5. Obecnie mieszkam w Manchesterze ale nie wyklumaczam przeprowadzki (mozliwa rowniez poza UK)

mihu
wannabe
wannabe
Posty: 762
Rejestracja: 10 kwie 2006, 10:37
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow

Re: Szukam pracy (UK)

#2

#2 Post autor: mihu »

minimalist300 pisze: 01 mar 2018, 17:23 Hej,
jako ze dzisiaj moja wspaniala firma postanowila zredukowac etaty dla prawier 25% osob szukam nowej pracy. Posiadam CCNA R&S, ITIL v3 Foundation, przygotowalem sie CCNA Sec ale nie podchodzilem do egzaminu jako ze ostatnio pracowalem w bezpieczenstwie aplikacji. Jestem tez w trakcie robienia CCNA Cyber Ops - Cisco Scholarship COHORT 5. Obecnie mieszkam w Manchesterze ale nie wyklumaczam przeprowadzki (mozliwa rowniez poza UK)
napisalem do Ciebie na priva.
ML
-------------------------------------------------------------------------------------
"Minds are like parachutes, they work best when they are open"

Awatar użytkownika
frontier
wannabe
wannabe
Posty: 1861
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:55
Lokalizacja: Edinburgh

Re: Szukam pracy (UK)

#3

#3 Post autor: frontier »

FireEye szukało niedawno ludzi z takimi skillami ale to w Dublinie, możesz zerknąć.
Jeden konfig wart więcej niż tysiąc słów

Awatar użytkownika
qligowski
wannabe
wannabe
Posty: 262
Rejestracja: 16 maja 2014, 18:35

Re: Szukam pracy (UK)

#4

#4 Post autor: qligowski »

Ale pech, tak nagle wszystkich wycieli ? U mnie byly przyjecia ale akurat wlasnie kogos nowego zatrudnili i zaczyna 26tego :/ Poszukaj jakiegos kontraktu mozna sie zalapac w sumie z dnia na dzien i zarobic 5.5-7k w miesiac

Awatar użytkownika
minimalist300
wannabe
wannabe
Posty: 346
Rejestracja: 04 sie 2012, 22:52
Lokalizacja: Cambridge/UK

Re: Szukam pracy (UK)

#5

#5 Post autor: minimalist300 »

qligowski pisze: 02 mar 2018, 09:32 Ale pech, tak nagle wszystkich wycieli ? U mnie byly przyjecia ale akurat wlasnie kogos nowego zatrudnili i zaczyna 26tego :/ Poszukaj jakiegos kontraktu mozna sie zalapac w sumie z dnia na dzien i zarobic 5.5-7k w miesiac
Chociaz dostane jeszcze 2 pelne wyplaty, ludzie w US dostali hajs tylko za tydzien. 1,5 miesiaca temu przeszedlem probny, jakbym zredukowali mnie 2 miesiace wczesniej dostalbym hajs tez tylko za tydzien.

Awatar użytkownika
minimalist300
wannabe
wannabe
Posty: 346
Rejestracja: 04 sie 2012, 22:52
Lokalizacja: Cambridge/UK

Re: Szukam pracy (UK)

#6

#6 Post autor: minimalist300 »

Dzieki wszystkim za pomoc, sprawdzam wszystkie wyzej wymienione opcje.

martino76
CCIE
CCIE
Posty: 883
Rejestracja: 17 gru 2010, 15:23
Lokalizacja: Barczewo

Re: Szukam pracy (UK)

#7

#7 Post autor: martino76 »

Jesli jestes w UK to rynek jest dos spory, na samym likdinie jest pelno ofert. Sadze ze w 2 tygodnie spokojnie mozna cos znalezc.

Pozdro,

Awatar użytkownika
minimalist300
wannabe
wannabe
Posty: 346
Rejestracja: 04 sie 2012, 22:52
Lokalizacja: Cambridge/UK

Re: Szukam pracy (UK)

#8

#8 Post autor: minimalist300 »

martino76 pisze: 02 mar 2018, 10:27 Jesli jestes w UK to rynek jest dos spory, na samym likdinie jest pelno ofert. Sadze ze w 2 tygodnie spokojnie mozna cos znalezc.

Pozdro,
Dzieki!

Mam juz 2 potencjalne rozmowy, czekam jeszcze na kilka tel od rekruterow w nastepnym tygodniu. Myslimy z zona o przeprowadzce do Londynu. Czy pracuje ktos z was lub moglby polecic firmy z Londynu lub okolicy?
Chetnie podjal bym sie pracy w security (network lub info).

geminiuss
wannabe
wannabe
Posty: 63
Rejestracja: 16 lut 2008, 00:38

Re: Szukam pracy (UK)

#9

#9 Post autor: geminiuss »

Musisz zobaczyc co jest na jobsite czy innych portalach z ofertami. Jest poczatek roku , takze jest sporo wakatow. Sam zmienialem, ostatnio prace i moge powiedzeciec ze sporo ofert jest meidzy 55 - 70 k. Mnie interesowaly stawki tylko powyzej 70+ takze juz nie jest tak rozowo , ale nadal idzie znalezc fajna oferte poza Londynem. Wiem , ze Sky rekrutuje teraz na rozne pozycje , ComputeCentre takze mozesz tam uderzyc. Jest duzo malych/srednich firm w korytarzu M40 ,M4 ktore oferuja uslugi sieciowe i rekrutuja bezposrednio, a nie przez agencje.

wojwoj
fresh
fresh
Posty: 9
Rejestracja: 11 lis 2017, 23:50

Re: Szukam pracy (UK)

#10

#10 Post autor: wojwoj »

Pytales wml'a? Jak z nim ostatnio rozmawialem, to pisal, ze rekrutacja jest w miare regularna do sec w Theale, pod Londynem.

viewtopic.php?f=12&t=24082

mihu
wannabe
wannabe
Posty: 762
Rejestracja: 10 kwie 2006, 10:37
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow

Re: Szukam pracy (UK)

#11

#11 Post autor: mihu »

@ minimalist300

zagadaj jeszcze z Leilah Ruan na LinkedIn specjalizuje się Cyber Security Recruitment i szuka ostatnio też w Manchesterze
ML
-------------------------------------------------------------------------------------
"Minds are like parachutes, they work best when they are open"

mhuba
wannabe
wannabe
Posty: 846
Rejestracja: 07 lis 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań, Szczecin

Re: Szukam pracy (UK)

#12

#12 Post autor: mhuba »

Jak jeszcze szukasz to daj znać, w Manchesterze jest duża szansa że kogoś potrzebujemy.

Pzdr
mHuba

Awatar użytkownika
minimalist300
wannabe
wannabe
Posty: 346
Rejestracja: 04 sie 2012, 22:52
Lokalizacja: Cambridge/UK

Re: Szukam pracy (UK)

#13

#13 Post autor: minimalist300 »

mhuba pisze: 05 mar 2018, 12:15 Jak jeszcze szukasz to daj znać, w Manchesterze jest duża szansa że kogoś potrzebujemy.

Pzdr
mHuba
Szukam, jak cos to pisz na priv

mikey81
wannabe
wannabe
Posty: 155
Rejestracja: 15 mar 2011, 15:55

Re: Szukam pracy (UK)

#14

#14 Post autor: mikey81 »


andyto
fresh
fresh
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2011, 19:56
Lokalizacja: Swindon

Re: Szukam pracy (UK)

#15

#15 Post autor: andyto »


ODPOWIEDZ