ISP w Poznaniu

praca itp
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Philly
wannabe
wannabe
Posty: 62
Rejestracja: 03 maja 2006, 17:04
Lokalizacja: Sopot / PL

ISP w Poznaniu

#1

#1 Post autor: Philly »

witam,
Mojego znajomego brat (Anglik) ozenil sie z Polka i oboje zamieszkali kolo Poznania. Koles jest bardzo doswiadczony, 7-8 lat exp pracy w ISP w Londku i obecnie poszukuje pracy w Poznaniu. Czy ktos zna jakies ISP w tamtym rejonie? Koles mowi po polsku.
Dzieki za pomoc.

Awatar użytkownika
peper
CCIE / Site Admin
CCIE / Site Admin
Posty: 5005
Rejestracja: 13 sie 2004, 12:19
Lokalizacja: Warsaw, PL
Kontakt:

#2

#2 Post autor: peper »

POZMAN ?
Szkoła DevNet: https://szkoladevnet.pl


Facebook: https://www.facebook.com/Piotr.Wojciechowski.CCIE
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/peper
Twitter: https://www.twitter.com/PiotrW_CCIE

"Zapomniałem że od kilku lat wszyscy giną jakby nigdy ich nie miało być
w stu tysiącach jednakowych miast giną jak psy"

Ukash
member
member
Posty: 17
Rejestracja: 29 maja 2006, 12:13

Re: ISP w Poznaniu

#3

#3 Post autor: Ukash »

Philly pisze:witam,
Mojego znajomego brat (Anglik) ozenil sie z Polka i oboje zamieszkali kolo Poznania. Koles jest bardzo doswiadczony, 7-8 lat exp pracy w ISP w Londku i obecnie poszukuje pracy w Poznaniu. Czy ktos zna jakies ISP w tamtym rejonie? Koles mowi po polsku.
Dzieki za pomoc.
Niech sie cieszy ze trafil do poznania a nie gdzies na wschod polski. Tak czy inaczej mysle raczej nie beda mu sie podobaly zarobki :)

trevize
wannabe
wannabe
Posty: 55
Rejestracja: 19 lip 2006, 13:13

#4

#4 Post autor: trevize »

Mieszkam w Poznaniu i straszna posucha jeżeli chodzi o pracę przy sieciach. Jedynym ISP jaki poszukiwał ludzi z doświadczeniem był GTS, ostatnio brali już tylko absolwentów.
Firm dużych też nie ma więc pozostają tylko firmy IT (Alma, Talex), ale już baaaardzo dawno nikogo nie zatrudniali w sieciach. Raczej będzie ciężko, pewnie trzeba będzie szukać w Wawie. Mnie to też niedłgo czeka
Zarobki, hmmm na moje rozeznanie to ok. 30 % niższe niż w Wawie, ale max 7k, 8k brutto.

Awatar użytkownika
enceladus
inner circle
inner circle
Posty: 506
Rejestracja: 27 paź 2003, 14:32
Lokalizacja: Poznan

#5

#5 Post autor: enceladus »

trevize pisze: Talex
Talex chyba będzie szukał teraz ludzików ... ale to informacja z 2giej ręki więc gwarancji nie daję.
<: Enceladus :>

bart
wannabe
wannabe
Posty: 464
Rejestracja: 09 maja 2005, 10:33
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#6

#6 Post autor: bart »

TK telekom chyba też jest w poznaniu można spróbować. CL im teraz MPLSa robi także sieć będzie dosyć dobrze rozbudowana.

Awatar użytkownika
glowas
wannabe
wannabe
Posty: 320
Rejestracja: 28 lip 2005, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#7

#7 Post autor: glowas »

enceladus pisze:
trevize pisze: Talex
Talex chyba będzie szukał teraz ludzików ... ale to informacja z 2giej ręki więc gwarancji nie daję.
O Talexie już dawno słyszałem, że mają szukać, ale jakoś nic się nie rusza, jakoś w zeszłym roku ... Ale też info sec. hand ...
Marcin

Awatar użytkownika
enceladus
inner circle
inner circle
Posty: 506
Rejestracja: 27 paź 2003, 14:32
Lokalizacja: Poznan

#8

#8 Post autor: enceladus »

glowas pisze: O Talexie już dawno słyszałem, że mają szukać, ale jakoś nic się nie rusza, jakoś w zeszłym roku ... Ale też info sec. hand ...
Tak tylko pojawiły się czynniki nieprzewidziane i wg moich informacji T. musi szukać ludzi.
<: Enceladus :>

Awatar użytkownika
glowas
wannabe
wannabe
Posty: 320
Rejestracja: 28 lip 2005, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#9

#9 Post autor: glowas »

enceladus pisze: Tak tylko pojawiły się czynniki nieprzewidziane i wg moich informacji T. musi szukać ludzi.
Czynniki nieprzewidziane == nagle zwolnili się inżynierowie ? :)
To chyba jest najczęstszy powód szukania ludzi ;)
Marcin

Awatar użytkownika
wowtek
wannabe
wannabe
Posty: 53
Rejestracja: 29 kwie 2006, 19:23
Lokalizacja: Poznan Bydgoszcz
Kontakt:

#10

#10 Post autor: wowtek »

W poznaniu poszukiwany jest inżynier wsparcia sprzedaży w zakresie bezpieczeństwa (oczywiście sieciowego)...
Zainteresowanych proszę o e-mail.

Awatar użytkownika
Philly
wannabe
wannabe
Posty: 62
Rejestracja: 03 maja 2006, 17:04
Lokalizacja: Sopot / PL

dzieki za odzew

#11

#11 Post autor: Philly »

no wielkie dzieki za odzew, teraz jestem na urlopie, ale jak wroce to postaram sie przekazac te wszystkie info do kolesia,

Awatar użytkownika
Philly
wannabe
wannabe
Posty: 62
Rejestracja: 03 maja 2006, 17:04
Lokalizacja: Sopot / PL

#12

#12 Post autor: Philly »

wowtek pisze:W poznaniu poszukiwany jest inżynier wsparcia sprzedaży w zakresie bezpieczeństwa (oczywiście sieciowego)...
Zainteresowanych proszę o e-mail.
Witam. Temat powraca. Kolezka w sumie znalazl prace w firmie z UK i pracowal z domu w Poznaniu. Jednak stwierdzil ze czas na zmiany i teraz szuka polskiego pracodawcy. Czy cos zmienili sie zmienilo od ostatniego postu - juz minal roczek - i pojawili sie jacys nowi operatorzy w rejonie Poznania?
Dziekuje.

ODPOWIEDZ