Kierownik Zespołu ds. Systemów UNIX

praca itp
Wiadomość
Autor
Maarta
rookie
rookie
Posty: 10
Rejestracja: 21 wrz 2007, 12:00

Kierownik Zespołu ds. Systemów UNIX

#1

#1 Post autor: Maarta »

Firma Straight - Doradztwo Personalne dla swojego Klienta – międzynarodowego koncernu, dostawcy usług finansowych, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zespołu ds. Systemów UNIX

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Organizację i zarządzanie pracą zespołu administratorów baz danych
- Nadzór nad prawidłowością funkcjonowania podległych systemów
- Udział w pracach zespołów projektowych


Wymagania


- Wykształcenie wyższe informatyczne
- Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
- Dobra znajomość systemów operacyjnych Unix (AIX, Solaris)
- Znajomość architektury systemów
- Umiejętności zarządzania zespołem administratorów
- Biegła znajomość języka angielskiego

Oferowane:
Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, ubezpieczenie oraz pakiet szkoleń
CV proszę przesyłać na adres:

marta.kruzynska@straight.pl

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Kierownik Zespołu ds. Systemów UNIX

#2

#2 Post autor: Kyniu »

Maarta pisze:
Wymagania
Hmmm, a gdzie wśród tych wymagań jest coś co dotyczy Cisco? Nie chcę być źle zrozumiany ale proszę zapoznać się z tematyką tego forum i zamieszczać ogłoszenia do niej adekwatne.

Kyniu

Awatar użytkownika
Sofcik
wannabe
wannabe
Posty: 1026
Rejestracja: 28 mar 2006, 15:29
Lokalizacja: Warszawa

#3

#3 Post autor: Sofcik »

A ja bym sie chętnie dowiedział w jakim mieście jest dostępne to stanowisko i jakie są "widełki" płacowe.

--
Pozdrawiam
Piotrek

stefanx
wannabe
wannabe
Posty: 314
Rejestracja: 24 mar 2005, 16:08
Lokalizacja: Zurych

#4

#4 Post autor: stefanx »

Sofcik pisze:A ja bym sie chętnie dowiedział w jakim mieście jest dostępne to stanowisko i jakie są "widełki" płacowe.

--
Pozdrawiam
Piotrek

to wal do niewiasty na PMa ;)
:D

pzdr

kt
wannabe
wannabe
Posty: 416
Rejestracja: 22 lut 2006, 09:01

#5

#5 Post autor: kt »

stefanx pisze:
Sofcik pisze:A ja bym sie chętnie dowiedział w jakim mieście jest dostępne to stanowisko i jakie są "widełki" płacowe.

--
Pozdrawiam
Piotrek

to wal do niewiasty na PMa ;)
:D

pzdr
a dlaczego po widły na PM...? :roll: skoro już pojawiają się na tym forum tego typu ogłoszenia, to może było by możliwe podanie takich 'widełek', mogą być oczywiście bardzo szerokie... ale zawsze by to był jakiś plus dla praco-poszukujących i być może początek takiego dobrego zwyczaju... Pani Marto, było by to możliwe w naszych "polskich warunkach"...? :wink:
(firma jak wynika z ogłoszenia 'międzynarodowa', więc osobiście nie rozumiem, dlaczego gdyby miała poszukiwać pracowników np. w UK, to widełki by sie pokazały, a w Polsce nie "bo inni też nie dają")

Pozdrawiam... :wink:

Awatar użytkownika
vrankom
wannabe
wannabe
Posty: 1075
Rejestracja: 21 lis 2006, 10:27
Lokalizacja: Warsaw
Kontakt:

#6

#6 Post autor: vrankom »

kt pisze:
stefanx pisze:
Sofcik pisze:A ja bym sie chętnie dowiedział w jakim mieście jest dostępne to stanowisko i jakie są "widełki" płacowe.

--
Pozdrawiam
Piotrek

to wal do niewiasty na PMa ;)
:D

pzdr
a dlaczego po widły na PM...? :roll: skoro już pojawiają się na tym forum tego typu ogłoszenia, to może było by możliwe podanie takich 'widełek', mogą być oczywiście bardzo szerokie... ale zawsze by to był jakiś plus dla praco-poszukujących i być może początek takiego dobrego zwyczaju... Pani Marto, było by to możliwe w naszych "polskich warunkach"...? :wink:
(firma jak wynika z ogłoszenia 'międzynarodowa', więc osobiście nie rozumiem, dlaczego gdyby miała poszukiwać pracowników np. w UK, to widełki by sie pokazały, a w Polsce nie "bo inni też nie dają")

Pozdrawiam... :wink:

eee nie zawsze... ostatnio 3 na 10 firm podalo mi widelki - ile czasu mozna przez to zaoszczedzic ;)))

V.

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kierownik Zespołu ds. Systemów UNIX

#7

#7 Post autor: garfield »

Kyniu pisze:
Maarta pisze:
Wymagania
Hmmm, a gdzie wśród tych wymagań jest coś co dotyczy Cisco? Nie chcę być źle zrozumiany ale proszę zapoznać się z tematyką tego forum i zamieszczać ogłoszenia do niej adekwatne.

Kyniu
no wiesz Kyniu, jakoś te serwery są ze sobą połączone prawda 8)

Awatar użytkownika
Sofcik
wannabe
wannabe
Posty: 1026
Rejestracja: 28 mar 2006, 15:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kierownik Zespołu ds. Systemów UNIX

#8

#8 Post autor: Sofcik »

garfield pisze:
Kyniu pisze:
Maarta pisze:
Wymagania
Hmmm, a gdzie wśród tych wymagań jest coś co dotyczy Cisco? Nie chcę być źle zrozumiany ale proszę zapoznać się z tematyką tego forum i zamieszczać ogłoszenia do niej adekwatne.

Kyniu
no wiesz Kyniu, jakoś te serwery są ze sobą połączone prawda 8)
Crossami :twisted: ?

--
Pozdrawiam
Piotrek

Maarta
rookie
rookie
Posty: 10
Rejestracja: 21 wrz 2007, 12:00

#9

#9 Post autor: Maarta »

Miejsce pracy: GDYNIA

Jeżeli chodzi o kwestie finansowe, pracodawca jest otwarty na negocjacje.
Myślę, że osoba z odpowiednio dużym doświadczeniem nie powinna mieć problemu z porozumieniem co do wynagrodzenia.

Awatar użytkownika
Misiekm
wannabe
wannabe
Posty: 518
Rejestracja: 29 lis 2005, 17:31
Lokalizacja: Londyn

Re: Kierownik Zespołu ds. Systemów UNIX

#10

#10 Post autor: Misiekm »

Kyniu pisze: Hmmm, a gdzie wśród tych wymagań jest coś co dotyczy Cisco? Nie chcę być źle zrozumiany ale proszę zapoznać się z tematyką tego forum i zamieszczać ogłoszenia do niej adekwatne.
Kyniu
Racja. To nie jest takie sobie forum 8)
Martaa pisze: Jeżeli chodzi o kwestie finansowe..
?

Pozdrawiam

asp
wannabe
wannabe
Posty: 719
Rejestracja: 02 lip 2006, 07:52
Lokalizacja: Krakow

Re: Kierownik Zespołu ds. Systemów UNIX

#11

#11 Post autor: asp »

Kyniu pisze: Hmmm, a gdzie wśród tych wymagań jest coś co dotyczy Cisco? Nie chcę być źle zrozumiany ale proszę zapoznać się z tematyką tego forum i zamieszczać ogłoszenia do niej adekwatne.

Kyniu
Tematyka forum jest "strongly cisco oriented", aczkolwiek czesc osob zapewne "wymiata" z linuxa. Sieci z systemami są jednak zwiazane.
Widze ze np. w Krakowie jest stosunkowo malo ofert pracy "w sieciach", znacznie wiecej dotyczy systemow operacyjnych lub na pograniczu.

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Kierownik Zespołu ds. Systemów UNIX

#12

#12 Post autor: Kyniu »

Hmm, widzę że chyba przyda się mały update. Chodzi mi o to że są miejsca bardziej ogólne jak LinkedIn czy GoldenLine gdzie można zamieszczać takie oferty. Jakoś w innych działach nie pojawiają sie pytania o BGP na Linuksie czy równie odbiegające od tematyki grupy pytania. A nawet jeśli się pojawią to są "zamiatane". Dlatego nie widzę powodu by czynić tutaj wyjątek.

Kyniu

Awatar użytkownika
glowas
wannabe
wannabe
Posty: 320
Rejestracja: 28 lip 2005, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#13

#13 Post autor: glowas »

Hm, to może ja dorzucę od siebie coś - jako, że tutaj faktycznie tematyka jest ściśle związana z sieciami a szczególnie Cisco, proponuję oferty odnoszące się do unixów zamieszczać na forum Solarisadmin.pl (autoreklama :)).
Wystarczy się zarejestrować :)
Myślę, że tam to będzie bardziej trafione miejsce.

Co do widełek - mogłoby to się stać standardem, zaoszczędzi to czasu i jednej i drugiej stronie, a szczególnie kosztów bezsensownej podróży potencjalnemu kandydatowi.
A jeśli to zostaje tajne / poufne - nie ma się co dziwić, że trudno jest znaleźć kandydatów, jeśli w perspektywie mają podróż np. 300km w jedną stronę tylko po to, by się dowiedzieć, że kwota wynagrodzenia jest co najmniej śmieszna....
Marcin

asp
wannabe
wannabe
Posty: 719
Rejestracja: 02 lip 2006, 07:52
Lokalizacja: Krakow

#14

#14 Post autor: asp »

glowas pisze: Co do widełek - mogłoby to się stać standardem, zaoszczędzi to czasu i jednej i drugiej stronie, a szczególnie kosztów bezsensownej podróży potencjalnemu kandydatowi.
A jeśli to zostaje tajne / poufne - nie ma się co dziwić, że trudno jest znaleźć kandydatów, jeśli w perspektywie mają podróż np. 300km w jedną stronę tylko po to, by się dowiedzieć, że kwota wynagrodzenia jest co najmniej śmieszna....
Mysle ze na to jest stosunkowo prosty sposob: w przypadku rekrutacji do innego miasta mozna poruszyc temat oczekiwanego wynagrodzenia podczas rozmowy telefonicznej i powiedziec wprost jaka jest oczekiwana kwota wynagrodzenia, lub tez w kontekscie obecnego wynagrodzenia.

Awatar użytkownika
glowas
wannabe
wannabe
Posty: 320
Rejestracja: 28 lip 2005, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#15

#15 Post autor: glowas »

Ela pisze: Mysle ze na to jest stosunkowo prosty sposob: w przypadku rekrutacji do innego miasta mozna poruszyc temat oczekiwanego wynagrodzenia podczas rozmowy telefonicznej i powiedziec wprost jaka jest oczekiwana kwota wynagrodzenia, lub tez w kontekscie obecnego wynagrodzenia.
Owszem, ale rzadko która firma (niestety nawet te porządne) stosuje takie praktyki.
I czasem pomimo, że oferta może okazać się dobra, musisz gonić kawał drogi by się przekonać.
Swoją drogą, prócz rozmów z zagranicą nie spotkałem się z firmą, która by przedstawiała widełki.
Marcin

ODPOWIEDZ