prosba o rade w sprawie sciezki zawodowej

praca itp
Wiadomość
Autor
Scorpio
member
member
Posty: 20
Rejestracja: 29 kwie 2005, 12:02

prosba o rade w sprawie sciezki zawodowej

#1

#1 Post autor: Scorpio »

studia ktore ukoncyzlem to matematyka z informatyka ale glownie byla tam matemat

odbyte kursy CCNA CCNP juz prawie skonczony

certyfik - CCNA, CCNP zdany Remote, wkrotce zdany Switch do jesieni pozostale 2

praktyka udokumentowana nedzna siec osiedlowa 2 mies wiec stamtad poszzedlem bo i tak y\to mi nic nie dawalo - resetowalem swtche glownie


weim ze najwiekszym problemem po skonczeniu CCNP bedzie brak doswiadczenia przy probbie znaleznienia czegos ciekawego

od kilku lat pracuje w calkowicie innej branzy - handel jednak nie jest to to co chcialbym robic doeclowo

i pytanie co radziecie ? czy do konca zrobic CCNP i dopiero probowac sie gdzie zalapac ? czy juz teraz sie rozgladac ? a jesli tak to gdzie ? na portalach z info o pracy.praktykach nie znalazlem niczego ciekawego a suzkalem w sowim czasie dosc dlugo i przez dlugi okres czasu

wysylwac wprost do firm ?

studia skoncz w list 2003 a latek mam 29 - nie za duzo na praktyki ew ?

TIA za porady

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#2

#2 Post autor: marcins »

skonczyc ccnp, zrobic cos z voice ( heh trudno mega bedzie )
lapac co sie da. nawet za darmoche.

slimak

#3

#3 Post autor: slimak »

tia lapac co sie da... latwo powiedziec troche gorzej zrobic. Bo nie bardzo jest co lapac.

Scorpio
member
member
Posty: 20
Rejestracja: 29 kwie 2005, 12:02

#4

#4 Post autor: Scorpio »

true true

marcin_ch
member
member
Posty: 15
Rejestracja: 21 kwie 2005, 10:18

Re: prosba o rade w sprawie sciezki zawodowej

#5

#5 Post autor: marcin_ch »

Scorpio pisze:studia ktore ukoncyzlem to matematyka z informatyka ale glownie byla tam matemat

odbyte kursy CCNA CCNP juz prawie skonczony

certyfik - CCNA, CCNP zdany Remote, wkrotce zdany Switch do jesieni pozostale 2

praktyka udokumentowana nedzna siec osiedlowa 2 mies wiec stamtad poszzedlem bo i tak y\to mi nic nie dawalo - resetowalem swtche glownie


weim ze najwiekszym problemem po skonczeniu CCNP bedzie brak doswiadczenia przy probbie znaleznienia czegos ciekawego

od kilku lat pracuje w calkowicie innej branzy - handel jednak nie jest to to co chcialbym robic doeclowo

i pytanie co radziecie ? czy do konca zrobic CCNP i dopiero probowac sie gdzie zalapac ? czy juz teraz sie rozgladac ? a jesli tak to gdzie ? na portalach z info o pracy.praktykach nie znalazlem niczego ciekawego a suzkalem w sowim czasie dosc dlugo i przez dlugi okres czasu

wysylwac wprost do firm ?

studia skoncz w list 2003 a latek mam 29 - nie za duzo na praktyki ew ?

TIA za porady

>CCNP zdany Remote

co to znaczy???

ODPOWIEDZ